Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

Sveikos, merginos. Prašau ir tikiuosi didelės konsultacijos.
Kokius šešis metus kankinausi su nauju daržu. Žemė molis, kai sausa neįmanoma bulvės išsikasti. Mulčiavau, kompostą ir kt gėrį pyliau, žaliasias trąšas sodinau. Darbo įdėjau tikrai daug. Bet kai prieš savaitę dalis daržo dar buvo užmirkusi kantrybė trūko ir nusprendžiau daržą perkelti kitur. Taigi molynas lieka laisvas. Norėčiau tą žemę išnaudoti visokiems daugiamečiams augalams, gal vaiskrūmiams ar vaismedžiams. Na, kad turėti naudą iš tos žemės įdedant minimaliai darbo - kažką pasodinti, paskui apkaupti, apmulčiuoti ir derlių nuiminėti smile.gif
Va čia ir reikalinga jūsų konsultacija. Ką geriausiai būtų į tą žemę sodinti? Atsižvelgiant į tai, kad molis, vieta šaltoka, saulę visą dieną šviečia.
Planuoju braškes paleisti, vieną kampą medetkom apsėjau. Kažkada buvau ten trešnių ir abrikosų pasodinus, viskas nušalo.
Kaip galvojat, iš savo patirties, ką vertėtu ten auginti?
Atsakyti
Laba diena,

http://zakustom.com/...yem...-krapivoy

kas skaito rusiskai,pasiskaitys,o kas ne,tai raso,kad mulciuojant braskes,pomidorus,agurkus ir kitus augalus kapotomis dilgelemis,apsisaugosite nuo slaiuziojanciu parazitu.Gal kas jau turi patyrima tame?
Atsakyti
Sveikos,
vakar persodinau kalafiorus is siltnamio i lauka.Dabar galvoju ar gerai padariau? g.gif Ar nebus per salta jiems?Gal agro uzdengti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 16 gegužės 2016 - 09:47
QUOTE(sambuka** @ 2016 05 16, 09:45)
Sveikos,
vakar persodinau kalafiorus is siltnamio i lauka.Dabar galvoju ar gerai padariau? g.gif Ar nebus per salta jiems?Gal agro uzdengti?


pats tas, jiems blogiau, kai per šilta. Nedenk, daugiau drėgmės gaus, greičiau prigis. jie net mažų šalnų nebijo.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2016 05 12, 10:51)

Kaip galvojat, iš savo patirties, ką vertėtu ten auginti?


žinau, kad vyšnios molyje labai gerai auga smile.gif Pamenu, pas senelius baisybė uogų būdavo. O daugiau nieko negaliu patart, aš molio užsimušdama ieškau nors maišiuko, kai reik kokį medelį pasodint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 05 16, 11:26)
žinau, kad vyšnios molyje labai gerai auga smile.gif Pamenu, pas senelius baisybė uogų būdavo. O daugiau nieko negaliu patart, aš molio užsimušdama ieškau nors maišiuko, kai reik kokį medelį pasodint smile.gif


būtume arčiau viena kitos, pasikeistume - aš tau molio sunkvežimį, tu man smėlio
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 05 16, 11:32)
būtume arčiau viena kitos, pasikeistume - aš tau molio sunkvežimį, tu man smėlio


Norėjau tą patį pasiūlyti, bet žiūriu į eilę reiks stoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 05 16, 11:26)
žinau, kad vyšnios molyje labai gerai auga smile.gif Pamenu, pas senelius baisybė uogų būdavo. O daugiau nieko negaliu patart, aš molio užsimušdama ieškau nors maišiuko, kai reik kokį medelį pasodint smile.gif

pas mane tas pats doh.gif kazkin kur reikia molio vaziuoti, jei sumanom koki medi pasodinti.
Atsakyti
Vobla, uždenk ūkį, šian šalta bus. Ir, kaip ir maniau, ryt irgi. Bet ryt gal pas tave nebus, nes pietrytiniams rajonams žada - man, pvz.


Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2016 05 16, 12:32)
būtume arčiau viena kitos, pasikeistume - aš tau molio sunkvežimį, tu man smėlio


ir kodėl tu ne gretimam kaime? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 gegužės 2016 - 17:28
QUOTE(Vobla @ 2016 05 17, 15:06)
pas mane tas pats doh.gif  kazkin kur reikia molio vaziuoti, jei sumanom koki medi pasodinti.


pas mane biggrin.gif viskas plaukia ir skesta po lietaus. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 17 gegužės 2016 - 18:36
QUOTE(Iriska @ 2016 05 17, 18:35)
pas mane  biggrin.gif viskas plaukia ir skesta po lietaus. doh.gif

jetau, tamsta per darbus visai is galvos pameciau doh.gif blush2.gif butinai reikia kaip nors davaziuoti biggrin.gif o jei dar ir molio perteklius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2016 05 17, 19:53)
jetau, tamsta per darbus visai is galvos pameciau doh.gif blush2.gif  butinai reikia kaip nors davaziuoti biggrin.gif o jei dar ir molio perteklius bigsmile.gif

kuom tik ta moli ir kaip pakeisti. biggrin.gif cool.gif
Atsakyti