Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

[quote=girene,2016 05 08, 15:12]
pagaliau smoke.gif ploja.gif

Nu labai gražu. Įsivaizduoju kiek čia darbo įdėta. Bet bus užtat kur akeles paganyti.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 05 08, 15:12)
pagaliau  smoke.gif  ploja.gif


Kaip gražu ir tvarkinga. Noriu ir aš kažko panašaus ax.gif
Atsakyti
Pabaiginėju sėją. Išsitraukiau burokėlius ir ropes. Ropių niekad neauginus, bet galvojau, kad visi tie "runkeliai" turėtų vienodai sėtis. O ant ropių pakelio parašyta "sėti VII mėn." blink.gif Kas čia per stebuklas. Ką man dabar su jom daryti? Gal kas esat auginę ir pasakysit, kada sėjot? Ar tos ropės dar skirtingos būna?
Atsakyti
Girene,labai fainas darziukas smile.gif
Pas mane darze jau viskas sudyge,kiti is siltnamio iskeliavo jau laukiniam gyvenimui smile.gif auginu krapus,spinatus,salotas,burokelius,svogunus,kalafijorus,brokolius,morkas,zirnius ir sparagus smile.gif tiesa,zirniai ir sparaigai tik dygsta vienas kitas smile.gif labai pergyvenau del spinatu,brokoliu ir kalafijoru,nes nesu sejusi ju,o sudygo super smile.gif tiesa,labai daug pomidoru lauke,netilpo i siltnami Betalux ir Vilmos,tai bent 20vnt lauke auga smile.gif
Labai ilgai dygsta siltnamy agurkai,tie laukui auginami,vienas riebus islindo,o kitas mazyliukas toks,o sejau 20imt seklu maisytu is 4uriu pokeliu ir 5is afrikietiskus,dabar tenka laukt kol sudygs dar bent 5i,lad butu galima purent dirva ir likusius pomidorus pasodint sad.gif
Atsakyti
Sejau tris veisles žirnių, tarp jų telefon, anos dvi išdygo, telefon - ne unsure.gif pradėjau kapstyti ir neradau nei vieno zirnio blink.gif galetu būti įtarimas, kad nepasejau, bet kad fotkinau sėja, nes pirma karta mačiau rožinius zirnius smile.gif kurie jie dingo...
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2016 05 09, 16:11)
Gal kas esat auginę ir pasakysit, kada sėjot? Ar tos ropės dar skirtingos būna?

Ir pernai, ir šiemet sėjau pavasarį ropes Petrowski. Ant pokelio parodyta, kad sėja IV-VII mėn. Dėl kitokių nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2016 05 11, 22:20)
Ir pernai, ir šiemet sėjau pavasarį ropes Petrowski. Ant pokelio parodyta, kad sėja IV-VII mėn. Dėl kitokių nieko negaliu pasakyti.

Ačiū. Aš pirkau šitas
Pažiūrėjau, kad sėklytės smulkios, daug jų ir pasėjau. Jei kas, tai iki liepos dar kelis kartus spėsiu atsėti.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 05 11, 20:49)
Sejau tris veisles žirnių, tarp jų telefon, anos dvi išdygo, telefon - ne unsure.gif pradėjau kapstyti ir neradau nei vieno zirnio blink.gif galetu būti įtarimas, kad nepasejau, bet kad fotkinau sėja, nes pirma karta mačiau rožinius zirnius smile.gif kurie jie dingo...


Skanios buvo, pauksciai ispesiojo smile.gif as uzdengiu zirnius, kad nedingtu niekur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 05 11, 20:49)
Sejau tris veisles žirnių, tarp jų telefon, anos dvi išdygo, telefon - ne unsure.gif pradėjau kapstyti ir neradau nei vieno zirnio blink.gif galetu būti įtarimas, kad nepasejau, bet kad fotkinau sėja, nes pirma karta mačiau rožinius zirnius smile.gif kurie jie dingo...

kazkas skaniai papuotavo biggrin.gif
as irgi dengiu zirnius agroplevele. tiesiog tolygiau sugysta, nes pas mane smelyje po agroplevele geriau dregme issilaiko.
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2016 05 12, 07:45)
Skanios buvo, pauksciai ispesiojo smile.gif  as uzdengiu zirnius, kad nedingtu niekur smile.gif


tai kad nesimatė jokių pakapstymu g.gif kaip užkasiau, padarydama kalniuką, toks ir liko.
Papildyta:
QUOTE(Vobla @ 2016 05 12, 08:55)
kazkas skaniai papuotavo biggrin.gif
as irgi dengiu zirnius agroplevele. tiesiog tolygiau sugysta, nes pas mane smelyje po agroplevele geriau dregme issilaiko.


smile.gif tai gaunas anie likę žirniai neskanūs? tai kam sėjau biggrin.gif
jei rimtai, bus tuomet toj vietoj burokėliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 05 12, 09:04)
tai kad nesimatė jokių pakapstymu g.gif kaip užkasiau, padarydama kalniuką, toks ir liko.


Pas mane kol nebuvo kačių žirniai buvo varnų delikatesas. Jeigu varnos žirgalioja po daržą - vadinasi žirniai dygsta. Tik spėja išlįsti, iš karto nutraukia. Dabar dėl kačių viskas po agro dygsta. Tai nors varnos po daržą nebežirgalioja.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2016 05 12, 09:38)
Pas mane kol nebuvo kačių žirniai buvo varnų delikatesas. Jeigu varnos žirgalioja po daržą - vadinasi žirniai dygsta. Tik spėja išlįsti, iš karto nutraukia. Dabar dėl kačių viskas po agro dygsta. Tai nors varnos po daržą nebežirgalioja.


pas mane kėkštai ir juodieji strazdai (gal) lankosi. tai ką ką, bet braškes šiemet slėpsim, nes pernai beveik visą derlių paukščiai sulesė, mes pasidžiaugėm viena kita uogyte :|
Atsakyti