Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(saintlina @ 2016 04 28, 15:30)
nešalta jiems ant palangės. Bent jau pas mane.  Užtat tįsta kaip choleros  doh.gif  Vešiu į šiltnamį, ten kur kas padoriau auga.
Papildyta:
va jei nuosavas namas, vadinas, ir šiltnamis šalia. Neškit tuos sudygėlius ten. Nakčiai užmeskit agroplėvelę. Na, jei grės šalnos, parsinešit. Bet ten jiems tikrai geriau bus, jei nors kiek saulytė išlįs. Bus ir šilta, ir šviesos pakankamai.

tai isnesus i siltnami ir naktim palikineti? Aisku, jei salnu nepranasauja. O as lakstau pirmyn atgal su jais, naktim nepalieku, kazkaip atrodo, kad jiems per salta g.gif Moliugus taip pat parnesu, ir kelis agurkus. Tai viska galima palikti? Man butu labai patogu sitaip biggrin.gif Siandien sunesiu, nes salnos bus, o rytoj jau lyg nebebus, jei nepasikeis prognoze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2016 04 29, 09:03)
tai isnesus i siltnami ir naktim palikineti? Aisku, jei salnu nepranasauja.


agro tik užmeskit, nes jiems vis tiek daugiau šilumos reik, ir galit palikinėt. Aišku, jei šalnos - teks neštis pirkion.
Atsakyti
Moliugus taip pat parnesu, ir kelis agurkus. Tai viska galima palikti? Man butu labai patogu sitaip biggrin.gif Siandien sunesiu, nes salnos bus, o rytoj jau lyg nebebus, jei nepasikeis prognoze smile.gif
[/quote]
Mano siltnamis plevelinis bet prie nano. Jau du metai paseju arbuzus, moliugus sudedu viduryje uzdengiu plevele. Du metus dejau ant putu polistirolo, o siemet ant juodos sintetines pleveles. Palieku ir nenesioju neo nakciai. Bendradarbiai stebejosi kokie grazus daigai. Nezinau kaip siemet bus' bet palikti dygimui.
Bet turi beda su serenciais. Pridygo daug bet matomai uzpuole juodoji kojele, virsta vis jau ir nelieju. Patarkit kad daryti, Gaila jeigu visit nusibaigs. Gal vezti I siltnami?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 04 29, 12:30)
agro tik užmeskit, nes jiems vis tiek daugiau šilumos reik, ir galit palikinėt. Aišku, jei šalnos - teks neštis pirkion.



QUOTE(jura64 @ 2016 04 29, 13:20)

Mano siltnamis plevelinis bet prie nano. Jau du metai paseju arbuzus, moliugus sudedu viduryje uzdengiu plevele. Du metus dejau ant putu polistirolo, o siemet ant juodos sintetines pleveles. Palieku ir nenesioju neo nakciai. Bendradarbiai stebejosi kokie grazus daigai. Nezinau kaip siemet bus' bet palikti dygimui. 
Bet turi beda su serenciais. Pridygo daug bet matomai uzpuole juodoji kojele, virsta vis jau ir nelieju. Patarkit kad daryti, Gaila jeigu visit nusibaigs. Gal vezti I siltnami?

oj, kaip gerai, nes atsibodo tas nesiojimas. Siandien tik parnesiu, o tada gales nakvoti siltnamy thumbup.gif

O serencius as kaip tik palieku, nenesioju. pasejau nedidele dezute, pasejau del visa ko, nes kasmet pridygsta jie man tarp pomidoru, patys prisiseje, tik spek retinti. O tuos is dezutes, pasidonsiu prie medeliu, ar siaip kur pakaisiosiu. Nei as ju saugau, nei ka, o jie auga ir vargo nemato smile.gif
Atsakyti


O serencius as kaip tik palieku, nenesioju. pasejau nedidele dezute, pasejau del visa ko, nes kasmet pridygsta jie man tarp pomidoru, patys prisiseje, tik spek retinti. O tuos is dezutes, pasidonsiu prie medeliu, ar siaip kur pakaisiosiu. Nei as ju saugau, nei ka, o jie auga ir vargo nemato smile.gif
[/quote]
Tai dekui apsikeitem patirtim. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jura64 @ 2016 04 29, 15:21)

Tai dekui apsikeitem patirtim. biggrin.gif

siaip, serenciai salnu bijo, bet jei klojat pomidorus, ar dar ten kazka, tai ir ant situ uzmeskit, svarbu, kad minuso nebutu
Atsakyti
Labas,

Gal turit patarimu kaip kovot su skruzdelem? Nenormalios kolonijos VISUR doh.gif tiesiog gniutulais, kamuoliais sulipusios... Prie visu augalu: darzoviu, uogu, vaismedziu, geliu, vejoj... Kosmaras kazkoks. Vejoj barsciau tais miltukais baltais. Gali barstyt kas dvi dienas, jei nori doh.gif o prie valgomu dalyku as nenoriu barstyt tos chemijos.... Per tas skruzdeles tuoj amarais viskas nueina ir zusta. Nebezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 05 02, 22:16)
Labas,

Gal turit patarimu kaip kovot su skruzdelem? Nenormalios kolonijos VISUR doh.gif tiesiog gniutulais, kamuoliais sulipusios... Prie visu augalu: darzoviu, uogu, vaismedziu, geliu, vejoj... Kosmaras kazkoks. Vejoj barsciau tais miltukais baltais. Gali barstyt kas dvi dienas, jei nori doh.gif o prie valgomu dalyku as nenoriu barstyt tos chemijos.... Per tas skruzdeles tuoj amarais viskas nueina ir zusta. Nebezinau ka daryt verysad.gif

Man tik vienas būdas veiksmingas - su verdančiu vandeniu. Pilu, maišau, vėl atsinešu vandens. Žiauru čia, bet daugiau niekas nepadeda. Na, jei visai prie augalo šaknų, tada jau tas būdas netinka.
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2016 05 03, 07:42)
Man tik vienas būdas veiksmingas - su verdančiu vandeniu. Pilu, maišau, vėl atsinešu vandens. Žiauru čia, bet daugiau niekas nepadeda. Na, jei visai prie augalo šaknų, tada jau tas būdas netinka.


drinks_cheers.gif ir aš taip darau. tik jei dėl musių teisių pradedama kovot, tai už skruzdes siaubingos bausmės galim susilaukti biggrin.gif
Atsakyti
Netinka verdantis, nes yra net braškių, žemuogių šaknynuose... vejoje irgi tada plotais išpliks.. tarp pasėtų salotų... tiesiog siaubas. Nesu tokių kolonijų mačiusi. Nuo praeitų metų prasidėjo. Viskas iškart amarais apėjo.. vaismedžiai,daržovės,gėlės. Siaubas.
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 05 03, 16:25)
Netinka verdantis, nes yra net braškių, žemuogių šaknynuose... vejoje irgi tada plotais išpliks.. tarp pasėtų salotų... tiesiog siaubas. Nesu tokių kolonijų mačiusi. Nuo praeitų metų prasidėjo. Viskas iškart amarais apėjo.. vaismedžiai,daržovės,gėlės. Siaubas.


visos kitos priemonės jas tik perkrausto kelis metrus į šoną. bandžiau ir sirupą su mielėms, ir cinamoną ir visas kitas rekomenduojamas kaip veiksmingas.
temą apie skruzdes susiraskit, gal ten ką naudingo išskaitysit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 03 gegužės 2016 - 16:51
Tai pas jus paukščių nėra? Gal katės išvaiko?
Atsakyti