Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(Daisoja @ 2016 04 28, 15:08)
Oi, taip šlapia, neisiu tikrinti ievų. Bet vyšnios pas kaimynus nežydi, tik abrikosas.
Nors ne prie daržo, bet raudonųjų serbentų žiedai apšalo, kitų ne.
Čia Žaliakalnyje. Vilijampolėje pastebėjau, kad greičiau pavasaris ateina. Slėnyje senamiestyje taip pat.

user posted image

Ką tik nufotkinau, apačioj nuotraukos vyšnia, o šalia jos žaliuojančios alyvos.
Atsakyti
gyvenat jūs ten kaip meškos ausy blink.gif Pas mus išvis nieks nežydi. Gal tik pomidoras šiltnamy. Ir tai klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 04 28, 14:27)
gyvenat jūs ten kaip meškos ausy  blink.gif  Pas mus išvis nieks nežydi. Gal tik pomidoras šiltnamy. Ir tai klausimas  g.gif

Mergyt paprotink ax.gif sudygo SNIEGIAI,kokios salygos geriau.Pas mus nuosavas namas,šildomės kasdien,todėl pakankamai šilta,kur juos laikyti,ant lango nebus peršalta šaknim,nors kambarį šilta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 04 28, 14:39)
Mergyt paprotink ax.gif sudygo SNIEGIAI,kokios salygos geriau.Pas mus nuosavas namas,šildomės kasdien,todėl pakankamai šilta,kur juos laikyti,ant lango nebus peršalta šaknim,nors kambarį šilta. g.gif


laikau šiltai visus vazoniukus, virš tepalinio radiatoriaus "peryklą" pasidariau. išlenda daigas per parą-dvi, tada jau ant palangės. bijau, kad bus per šalta naktim ant palangės.
Atsakyti
nešalta jiems ant palangės. Bent jau pas mane. Užtat tįsta kaip choleros doh.gif Vešiu į šiltnamį, ten kur kas padoriau auga.
Papildyta:
QUOTE(aurute66 @ 2016 04 28, 15:39)
Pas mus nuosavas namas..


va jei nuosavas namas, vadinas, ir šiltnamis šalia. Neškit tuos sudygėlius ten. Nakčiai užmeskit agroplėvelę. Na, jei grės šalnos, parsinešit. Bet ten jiems tikrai geriau bus, jei nors kiek saulytė išlįs. Bus ir šilta, ir šviesos pakankamai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 04 28, 15:30)
nešalta jiems ant palangės. Bent jau pas mane.  Užtat tįsta kaip choleros  doh.gif  Vešiu į šiltnamį, ten kur kas padoriau auga.
Papildyta:
va jei nuosavas namas, vadinas, ir šiltnamis šalia. Neškit tuos sudygėlius ten. Nakčiai užmeskit agroplėvelę. Na, jei grės šalnos, parsinešit. Bet ten jiems tikrai geriau bus, jei nors kiek saulytė išlįs. Bus ir šilta, ir šviesos pakankamai.

Ačiū 4u.gif ,taip ir darysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 04 28, 15:55)
Ačiū 4u.gif ,taip ir darysiu thumbup.gif


Tik dabar supratau, kad jau daigus turi, o ne sėklas su uodegom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 04 28, 14:39)
Mergyt paprotink ax.gif sudygo SNIEGIAI,kokios salygos geriau.Pas mus nuosavas namas,šildomės kasdien,todėl pakankamai šilta,kur juos laikyti,ant lango nebus peršalta šaknim,nors kambarį šilta. g.gif

Kasmet jau šiltnamyje sėklas sudygusias įkišdavau į indelius. Būdavo tokie trumpi koteliai iki skilčialapių. Šiemet per tas šaltas dienas buvo "tos dienos". Dygimo. Vakar ištrėmiau įšiltnamį, nes pasirodo jie baisiai mėgėjai tįsti. Kotelis 2-3cm ant viršuje skilčialapis. Didelis skirtumas tarp tų, kurie dygo vakar ir tarp tų, kurie 2 paras namuose pabuvo išdygę.
Atsakyti
Labas. Aš su kvailu klausimu 4u.gif Pasodinau lauke šio bei to, uždengiau agro. Jau sudygo viskas. Kažin ar reikia dienom nudengti tą agro, ik prieš naktį uždengti g.gif Ar pakol kas laikyti uždengta ištisai?
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2016 04 28, 19:17)
Labas. Aš su kvailu klausimu  4u.gif  Pasodinau lauke šio bei to, uždengiau agro. Jau sudygo viskas. Kažin ar reikia dienom nudengti tą agro, ik prieš naktį uždengti  g.gif  Ar pakol kas laikyti uždengta ištisai?

As nenudengineju,tik agro plevele laikau laisvesne,kad netrukdytu augti daigeliams.
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2016 04 28, 19:17)
Labas. Aš su kvailu klausimu  4u.gif  Pasodinau lauke šio bei to, uždengiau agro. Jau sudygo viskas. Kažin ar reikia dienom nudengti tą agro, ik prieš naktį uždengti  g.gif  Ar pakol kas laikyti uždengta ištisai?

laikau kiek istengiu. kiek jiems reikia, tiek augalai ta plevele pasikelia. o dengiu ne nuo salnu, o kad kate nenusiktu. pernai kaip ijunko, tai ir siemet viska turiu dengt. visas darzas pas mane baltas. pliusai- jei sausra, tai dregme geriau issilaiko po plevele, viskas tolygiau sudygsta, nu ir piktzoles akiu nebado...kol nenudengi biggrin.gif
Atsakyti
Paskutinis sakinys geriausias. Aš nuo kačių gėlyne primėtau ar prismaigstau spygliuočių šakelių, bet vis tiek, kai nukėliau, tai tokios gražios žliūgės želia. Reikėjo kokios gražgarstės ten pasėti.
Atsakyti