Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(aurute66 @ 2016 04 27, 09:17)
Morkas pasisėjau,o kaip su burokėliais,kažin ar ne per anksti g.gif

Visas ankstyvo sėjimo daržoves sėju kai gali padaryti pirmą lysvę -žirniai, petražolės, morkytės, špinatai ir t.t. Tuo pačiu ir burokėlius. Šiemet tai buvo 03-12. Jau mačiau burokėliai kiša nosytes. Sako, kad pašalę būna žyduoliai, bet kas met taip darau ir nieko tokio nėra. Na 1-2 būna žyduoliai. Labai išsamiai atsakiau. A ne?
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 04 27, 10:37)
Visas ankstyvo sėjimo daržoves sėju kai gali padaryti pirmą lysvę -žirniai, petražolės, morkytės, špinatai ir t.t. Tuo pačiu ir burokėlius. Šiemet tai buvo 03-12.  Jau mačiau burokėliai kiša nosytes. Sako, kad pašalę būna žyduoliai, bet kas met taip darau ir nieko tokio nėra. Na 1-2 būna žyduoliai. Labai išsamiai atsakiau. A ne?

4u.gif Ačiū ačiū ačiū,išsamiau ir nebegali būti thumbup.gif Jei nelis,šiandien eisiu ir pasėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 04 27, 11:37)
Visas ankstyvo sėjimo daržoves sėju kai gali padaryti pirmą lysvę -žirniai, petražolės, morkytės, špinatai ir t.t. Tuo pačiu ir burokėlius. Šiemet tai buvo 03-12.  Jau mačiau burokėliai kiša nosytes. Sako, kad pašalę būna žyduoliai, bet kas met taip darau ir nieko tokio nėra. Na 1-2 būna žyduoliai. Labai išsamiai atsakiau. A ne?

uff apraminote o tai striokusoe buvau, prieš savaitę pasėjau burokėlius ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darzininkes :-) as tik naujai iskepta darzininke. Vakar pasisejau zurnius, krapus, ir salotas. Ir va dabar pergyvenu kad per velai zirnius pasodinau. Zinau kad reikia anksti, bet kad nejo niekaip ieiti i darza slapia. Vadinasi mano zirniai bus su kirminais :-( ir dar ziuriu kad net ir pagal menulio kalendoriu visai nepataikiau. Kada dabar seti agurkus, moliugus ir svogunu sejinukus sodinti?
Atsakyti
Merginos, su klausimu aš - pasidariau šiltnamy ankstyvų kopūstų rasodą, jau kaip ir tinkama sodint darže. Ar galima jau sodint lauke juos?
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2016 04 27, 15:58)
Merginos, su klausimu aš - pasidariau šiltnamy ankstyvų kopūstų rasodą, jau kaip ir tinkama sodint darže. Ar galima jau sodint lauke juos?

Maniškiai jau gal savaitė kaip išsodinti lauke smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristule05: 27 balandžio 2016 - 15:47
QUOTE(Kristule05 @ 2016 04 27, 16:39)
Maniškiai jau gal savaitė kaip išsodinti lauke smile.gif


Gražu..smile.gif Sodinsiu ir aš tada. Tik kišiu po agro, nes butelių tiek neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2016 04 27, 10:57)
uff apraminote o tai striokusoe buvau, prieš savaitę pasėjau burokėlius  ax.gif Ačiū  4u.gif

Pagal fenologinį kalendorių burokėliai sėjami, kai sužaliuoja ieva, sukukuoja gegutė. Kitur rašo - kai ievos sužydi. Gegutę vakar jau girdėjau.

http://www.agrozinio...nis-kalendorius
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2016 04 27, 20:57)
Pagal fenologinį kalendorių burokėliai sėjami, kai sužaliuoja ieva, sukukuoja gegutė. Kitur rašo - kai ievos sužydi. Gegutę vakar jau girdėjau.

http://www.agrozinio...nis-kalendorius

Jeee kaip tik prieš savaitę girdėjau thumbup.gif thumbup.gif taigi pasėjau tik gegutei užkukavus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2016 04 27, 21:57)
Pagal fenologinį kalendorių burokėliai sėjami, kai sužaliuoja ieva, sukukuoja gegutė. Kitur rašo - kai ievos sužydi. Gegutę vakar jau girdėjau.

http://www.agrozinio...nis-kalendorius


O ievos tai dar nežydi... Aš tai irgi niekada taip anksti burokėlių nesėju, jie priklauso šilumamėgiams augalams. Neskubėk ir būsi pirmas smile.gif per anksti pasėjus augalus ne tik kad nelaimima, bet dar ir nušala, ir nuvargsta daigai bekovodami su sunkiomis sąlygomis. O pasėti kai atšyla - pilnai pasiveja ir pralenkia, nekart įsitikimau, tai niekur neskubu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 28 balandžio 2016 - 07:29
QUOTE(zuikis5 @ 2016 04 28, 08:29)
O ievos tai dar nežydi... Aš tai irgi niekada taip anksti burokėlių nesėju, jie priklauso šilumamėgiams augalams. Neskubėk ir būsi pirmas smile.gif per anksti pasėjus augalus ne tik kad nelaimima, bet dar ir nušala, ir nuvargsta daigai bekovodami su sunkiomis sąlygomis. O pasėti kai atšyla - pilnai pasiveja ir pralenkia, nekart įsitikimau, tai niekur neskubu


Burokėliai tikrai ne šilumamėgiai. Sėjama anksti tiek morkos , tiek burokėliai ankstyvam vartojimui. Žiemai sėjama gegužės antroj pusėj ar dar vėliau.

Tik, deja, fenologinė informacija jau darosi nebetinkama, klimatas keičiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emvida: 28 balandžio 2016 - 08:41
4u.gif ir vel as lendu 4u.gif siandien lyja, pries keleta dienu pasejau krapus, žirnius ir slotas. Dirva pas mane dar labai slapia, ar nesupus man seklos? blush2.gif
Atsakyti