Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(Lakšmi @ 2016 04 18, 14:25)
Paprastai ar su lankais? wink.gif



Su lankais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 18 balandžio 2016 - 14:47
QUOTE(Paladė @ 2016 04 18, 15:47)
Su lankais


savaitgalį sukom galvą kur gauti šiltlysvės lankų, buvau įsitikinusi, kad jų būna pirkti tokių kaip šiltnamiui, bet mažų, tačiau niekur nesugebėjome rasti doh.gif gal pjaustyti didžiuosius?
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 04 18, 16:06)
savaitgalį sukom galvą kur gauti šiltlysvės lankų, buvau įsitikinusi, kad jų būna pirkti tokių kaip šiltnamiui, bet mažų, tačiau niekur nesugebėjome rasti  doh.gif gal pjaustyti didžiuosius?


Vandentikio 20mm naudojome vamzdzius. Mokivezi gera kaina, metrais parduoda, atkerpa kiek reikia. Bet naudokite juoda su melyna juostele, jie UV atsparus.
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 04 18, 15:06)
savaitgalį sukom galvą kur gauti šiltlysvės lankų, buvau įsitikinusi, kad jų būna pirkti tokių kaip šiltnamiui, bet mažų, tačiau niekur nesugebėjome rasti  doh.gif gal pjaustyti didžiuosius?



turiu supjaustytus iš plonojo vamzdžio, gal 2 cm diametro. tikriausiai vandentiekio paskirtis, jei ieškosit pirkti. galuose stangriai įkišti mediniai kuoliukai
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 04 18, 15:06)
savaitgalį sukom galvą kur gauti šiltlysvės lankų, buvau įsitikinusi, kad jų būna pirkti tokių kaip šiltnamiui, bet mažų, tačiau niekur nesugebėjome rasti  doh.gif gal pjaustyti didžiuosius?

As naudoju is statybiniu tu,senukuose yra prie kanalizaciju vamzdziu tokie suvynioti,jie gal 2cm plocio,juodi,balti visokie plastmasiniai,metrais parduoda,tik nera pigu,apie 4eu metras,gal kur pigiau buna.Is siltnamio tu 5.5cm specialiu nemanau,kad eitu sulenkt tiek,nebent labai dideles lysves.
Dar naudoju tvorele tinkline,ja lanku padarau,galus prismeigiu kuoliukais ar i zeme ikasu,kad stovetu ir ant virsaus plevele uzkloju,apdedu akmenim ja,kad vejas nenunestu,mini siltnamiukas smile.gif
Atsakyti
ačiū, liuksiniai patarimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 04 18, 16:06)
savaitgalį sukom galvą kur gauti šiltlysvės lankų, buvau įsitikinusi, kad jų būna pirkti tokių kaip šiltnamiui, bet mažų, tačiau niekur nesugebėjome rasti  doh.gif gal pjaustyti didžiuosius?

anksčiau būdavo Senukuose, pati pirkausi. Vieni žali, metaliniai ir šiaip dvejas šiltlysves pirkau: vienoj metaliniai strypai su polietilenu, kita su agroplėvele. Paruošta naudojimui. O dar labiau pasiknisus, dar daugiau variantų prekyboj galima rast.
Atsakyti
nu žodžiu... teks įsirengti turtingą ir nuostabų daržą stiklintame balkone pakeltoje lysvėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 04 22, 14:52)
nu žodžiu... teks įsirengti turtingą ir nuostabų daržą stiklintame balkone pakeltoje lysvėje doh.gif


panašu į tai, nors tos jų prognozės man labiau į būrimus panašios...
Atsakyti
Sveikos. Šiandien besodindama susimąsčiau. Kam iš viso reikalingos lysvės? Toks klausimas niekad nekilo, nes visuomet mačiau žmones taip darant, tai ir pati taip darau. Bet mūsų atveju lysvės daug greičiau išdžiūsta negu lyguma, nes dirvožemis 100% smėlio pagrindu.
Taip įsivaizduoju, kad šiek tiek pakeltos lysvės gal greičiau sušyla negu augalai būtų pasodinti lygumoje? Kokie dar lysvių darymo privalumai? Gal tikrai neverta tų lysvių daryti mūsų atveju?
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2016 04 23, 19:36)
Sveikos. Šiandien besodindama susimąsčiau. Kam iš viso reikalingos lysvės? Toks klausimas niekad nekilo, nes visuomet mačiau žmones taip darant, tai ir pati taip darau. Bet mūsų atveju lysvės daug greičiau išdžiūsta negu lyguma, nes dirvožemis 100% smėlio pagrindu.
Taip įsivaizduoju, kad šiek tiek pakeltos lysvės gal greičiau sušyla negu augalai būtų pasodinti lygumoje? Kokie dar lysvių darymo privalumai? Gal tikrai neverta tų lysvių daryti mūsų atveju?

Kadangi man toks klausimas kilo jau prieš 10 metų, tai daržus darau be lysvių, tiesiog praėjimą prasimindau, ir tiek.
Lysvė man tokia sovietinė atgyvena, na, kad tvarkingai, įrėminti augalai būtų, skirtųsi, kur tarplysvis, o kur lysvė. blush2.gif
Nepastebėjau jokio skirtumo tarp to, kur lysvės, o kur jų nėra. Ruošiuosi braškes sodinti, skaitau literatūrą, ten pataria sodinti į pakeltas lysves, nors kitur rašo, kad pakeltose lysvėse greičiau išdžiūsta, greičiau iššąla. Tai mano braškės, apsisprendžiau, bus sodinamos plokštumoj. cool.gif
Atsakyti
Aš braškių niekada neauginau lysvėse, visada tik lygioj plokštumoj. Susikasu reikiamą plotelį ir sodinu eilėmis. Visom kitom daržovėm darau lysves.Turbūt iš įpratimo.
Atsakyti