Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(zydinti_gele @ 2016 04 16, 13:17)

Na ir dar apie pupas. Rašo, kad jos mėgsta molį. Ar tai reiškia kad pas mane smėlyje joms visai nepatiks? Ar jas jau galima sėti?

ir as atejau cia su tuo klausimu, zirnius, pupeles jau galima set???? Sveikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2016 04 17, 14:15)
ir as atejau cia su tuo klausimu, zirnius, pupeles jau galima set???? Sveikos  smile.gif

Žirnius galima ir beveik jau reikia (norint išvengti kirmėliukų - kuo anksčiau).
O pupelės mėgsta šilumą, per anksti joms dar 4u.gif Bent šparaginėms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 17 balandžio 2016 - 12:53
QUOTE(tyli upė @ 2016 04 17, 12:36)
Žirnius galima ir beveik jau reikia (norint išvengti kirmėliukų - kuo anksčiau).
O pupelės mėgsta šilumą, per anksti joms dar 4u.gif Bent šparaginėms  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2016 04 17, 13:36)
Žirnius galima ir beveik jau reikia (norint išvengti kirmėliukų - kuo anksčiau).
O pupelės mėgsta šilumą, per anksti joms dar 4u.gif Bent šparaginėms  4u.gif

ir pupas jau galima sėti ... Kiek žinau ūkininkai pradeda sėja nuo žirnių , pupų.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2016 04 17, 15:33)
ir pupas jau galima sėti ... Kiek žinau ūkininkai pradeda sėja nuo žirnių , pupų.

taip... pašarinės pupos ir žirniai jau pasėti.O pupelės ir šparaginės,deja,šilumamėgės,ir skubėt tikrai neverta
Atsakyti
Na įdomiai. Pupelės šilumą mėgsta, o pupoms ir šaltyje tinka. Na gerai, rytoj eisiu sėti pupų.

Šiandien lauke pasodinau kalafijorus ir ankstyvus kopūstus. Ne per anksti?
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2016 04 17, 21:31)
Na įdomiai. Pupelės šilumą mėgsta, o pupoms ir šaltyje tinka. Na gerai, rytoj eisiu sėti pupų.

Šiandien lauke pasodinau kalafijorus ir ankstyvus kopūstus. Ne per anksti?


Pasėjot ar jau daigus pasodinot ? Kopūstai šaltų naktų augalas , manu viskas jiems bus gerai .
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2016 04 17, 20:31)


Šiandien lauke pasodinau kalafijorus ir ankstyvus kopūstus. Ne per anksti?

Labai laiku, vakar mėnesio daigus pasodinau, aišku uždengiau agrodanga
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2016 04 16, 13:17)

Klausykite, gal kas nors gali apšviesti apie kaliaropes? Ar jos viską mėgsta kaip kopūstai? Ta prasme vėsų orą? Ar jos šalčio nebijo? Kada jas sėti? Ar jau reikėjo daigus augint šiltnamyje?


jokiu daigu.atsilus tiesiai i zeme seklas.as pernai sejau su visom darzovem kartu ankstyvam derliui,antra karta ziemai man atrodo rugpjucio pradzioj.labai greit jos auga
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 04 18, 09:27)
jokiu daigu.atsilus tiesiai i zeme seklas.as pernai sejau su visom darzovem kartu ankstyvam derliui,antra karta ziemai man atrodo rugpjucio pradzioj.labai greit jos auga


Aš kartą esu bandžius sėti, na tokios špygutės užaugo. Sėjau tiesiai į dirvą.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2016 04 18, 09:31)
Aš kartą esu bandžius sėti, na tokios špygutės užaugo. Sėjau tiesiai į dirvą.

gal nuo seklos priklause,gal mano zeme tinkamesne.priemolis.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 04 17, 22:04)
Labai laiku, vakar mėnesio daigus pasodinau, aišku uždengiau agrodanga


Paprastai ar su lankais? wink.gif

QUOTE(girene @ 2016 04 18, 09:27)
jokiu daigu.atsilus tiesiai i zeme seklas.as pernai sejau su visom darzovem kartu ankstyvam derliui,antra karta ziemai man atrodo rugpjucio pradzioj.labai greit jos auga


buvau vienais metais pasėjus, bet kažkokie kopūstiniai kenkėjai apėdė. daugiau neauginau, nežinau ką iš jų gamint, kur juos naudojat? ax.gif
Atsakyti