Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(Nakviša @ 2016 04 13, 17:47)
Auginu tris naminius katinus.  Žinot kaip giliai dzin jiems citrinos kvapas? biggrin.gif

drinks_cheers.gif manoji tik purskiamo vandens labai bijo.

Tai purkstukus kokius pastatyti gelyne ir gelem gerai ir kaciu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2016 04 13, 16:52)
drinks_cheers.gif  manoji tik purskiamo vandens labai bijo.

Tai purkstukus kokius pastatyti gelyne ir gelem gerai ir kaciu nebus  mirksiukas.gif

Galvojau. Bet ištisą parą nelabai ten jie veiks.
Bet rimtai problema su tais valkataujančiais. O ir iškviesti nėra ką, kad juos kaime išgaudytų. Ir pagauti nelabai gaunasi, bėga ir nubėga. Tvarte padėta buvo agroplevelė ir polietilenas, apmyžti taip, kad išmesti belieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 13 balandžio 2016 - 16:59
QUOTE(girene @ 2016 04 13, 14:21)
kai mano darza puole lauko pelėnai,visi siule isitaisyti kate  biggrin.gif ,bet  turiu 3 sunis, netiko variantas. tai jums siulau isigyti suni  mirksiukas.gif


kaip išsprendėt šią problemą? Pas mane visur vien urvai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2016 04 13, 19:53)
Pas mane visur vien urvai...  doh.gif


reik kačių biggrin.gif
Nėr pas mane jokių urvų. Ir svetimi katinai šikinyko niekur neįsirengę.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2016 04 13, 18:53)
kaip išsprendėt šią problemą? Pas mane visur vien urvai...  doh.gif

pernai kvieciau Dezinfa.kas sav atvaziuodavo vyrukas ir eidavo su kibirais nuodu,pyldavo i skyles.tokie raudoni grudai.pristate apie 50 metaliniu gaudykliu,nes sklypas 4ha.aplenkdavom tik darza.darzas pilnas gaudykliu ir.veliau pati vaksciojau.dabar apmazeje,bet iskart po ziemos einu ieskot urvu.ir taip kas savaite istisus metus
Atsakyti
nežinau, ar padės nuo visų graužikų, bet kurmių mano mama atsikratė taip - paruošė krūvą medinių lazdelių, galiukus apvyniojo medžiaga, pamerkė į žibalą, padegė ir mėtė po uždegtą pagaliuką į kiekvieną išraustą duobę. tik paskui kaimynai skundėsi, kad kurmiai išėjo pas juos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 04 13, 21:11)
nežinau, ar padės nuo visų graužikų, bet kurmių mano mama atsikratė taip - paruošė krūvą medinių lazdelių, galiukus apvyniojo medžiaga, pamerkė į žibalą, padegė ir mėtė po uždegtą pagaliuką į kiekvieną išraustą duobę. tik paskui kaimynai skundėsi, kad kurmiai išėjo pas juos ax.gif



nenaikinkit kurmių... verysad.gif
Atsakyti
Uždaras ratas - kurmius išnaikinsit, atsiras bezbožnai daug kurklių arba karkvabalio lervų. Šių pas mus daug. Tai jau geriau kurmiai.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2016 04 14, 12:22)
nenaikinkit kurmių...  verysad.gif


gal ne taip supratote, tokiu būdu kurmiai nenaikinami, juos atbaido kvapas ir jie išeina kitur.
pasidalinau info, nes galvoju gal nuo lauko pelėnų padės.
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2016 04 14, 12:34)
Uždaras ratas - kurmius išnaikinsit, atsiras bezbožnai daug kurklių arba karkvabalio lervų. Šių pas mus daug. Tai jau geriau kurmiai.


tai buvo prieš n metų, jau ir tą sodą mama pardavė, todėl kaip buvo toliau, nežinome.

į mano pačios sodą irgi atklydo kurmis, kelis kauburėlius braškyne paliko, iš daržo jo nevysiu, bet jei pradės karaliauti vyro "golfo lauke", jis tikriausiai imsis priemonių.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 04 14, 12:20)

į mano pačios sodą irgi atklydo kurmis, kelis kauburėlius braškyne paliko, iš daržo jo nevysiu,

na jau,pernai i darza vienas aklasis ir atklydo,jau taip rause,taip iskilnojo dar jaunus daigus,kasryt po 5-6 kauburius rasdavau,na nereik man tokio draugo,tebunie jis lervas eda,per kiek pamirs man daigu.tuneliai ju gan platus-mano kumstis telpa.dejau kurmiu gaudykle,per para sugavau
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 04 14, 14:29)
na jau,pernai i darza vienas aklasis ir atklydo,jau taip rause,taip iskilnojo dar jaunus daigus,kasryt po 5-6 kauburius rasdavau,na nereik man tokio draugo,tebunie jis lervas eda,per kiek pamirs man daigu.tuneliai ju gan platus-mano kumstis telpa.dejau kurmiu gaudykle,per para sugavau


na, kažkaip kol kas žalos nėra, todėl taip ir galvoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 04 14, 13:38)
na, kažkaip kol kas žalos nėra, todėl taip ir galvoju smile.gif

Pas mane irgi gyvena vienas. Kol realios žalos nėra, tegu jis ten sau gyvena. Jo visi greitkeliai avietėse. Tai avietėms jokio blogio jis nedaro. Manau,kad pas mane jo pagrindinis maistas sliekai. Bet gal ir kokį blogietį suryja. Beto man kurmiai labai gražūs padarėliai. Niekaip nesugebėčiau užmušti.

Klausykite, gal kas nors gali apšviesti apie kaliaropes? Ar jos viską mėgsta kaip kopūstai? Ta prasme vėsų orą? Ar jos šalčio nebijo? Kada jas sėti? Ar jau reikėjo daigus augint šiltnamyje?

Na ir dar apie pupas. Rašo, kad jos mėgsta molį. Ar tai reiškia kad pas mane smėlyje joms visai nepatiks? Ar jas jau galima sėti?
Atsakyti