Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(L.K. @ 2016 04 07, 10:52)
O nebus per gerai salotoms ir per skaudu piniginei  lotuliukas.gif . Ta prasme, kas ten per žemė tuose maišuose, tiesiog žemė, į kurią jau galima sodinti, ar kompostas žemės pagerinimui? Nes jei tik žemė, tai pobrangė, 1 m2 lysvės gausis kokie 5€. g.gif


už dyką tik sūris pelėkautuose smile.gif

o jei rimtai - kaip už dyką pradedančiam gauti žemės, kurioj kas nors augs? Kaip supratau, pirko mašiną juodžemio, o ten pelenų konsistencijos juodos spalvos skiedalas...
nu jei šalia nėr riebaus juodžemio karjero, užsiveisi kalifornijos sliekų. Bet sėt jau dabar reikia.

Papildyta:
QUOTE(_wHiTe RoSe_ @ 2016 04 07, 10:50)
gal kas pomidorus, paprikas ir nakciai paliekate siltnamyje, as palikineju ikisusi juos i polistirolio namuka, nakti temp.buna 10-12, ar nepermazai augaliukams silumos nakties metu?augaliukai graziai atrodo, grazus, zali, storais kotais, tik kiek patyse nuo laikymo namie kai mazai gavo saules.


pomidorų temoj merginos apie tai kalbėjo
Atsakyti
Jei reikia didesnio kiekio - dar kaip variantas pasidomėti vietinio aplinkos tvarkytojo, kur jie nupjautą žolę ir lapus deda. Paprastai kompostuoja ir pardavinėja kur kas pigiau, nei visokie SSSS maišuose. Tų tai nebent gėlėms...
Šiaip daug tų variantų, nežinant konkrečių aplinkybių, sunku tiesiai šviesiai pasakyti.
QUOTE(Paladė @ 2016 04 07, 11:30)
už dyką tik sūris pelėkautuose smile.gif

o jei rimtai -  kaip už dyką pradedančiam gauti žemės, kurioj kas nors augs? Kaip supratau, pirko mašiną juodžemio, o ten pelenų konsistencijos juodos spalvos skiedalas...
nu jei šalia nėr riebaus juodžemio karjero, užsiveisi kalifornijos sliekų. Bet sėt jau dabar reikia.


Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 04 07, 12:30)
Jei reikia didesnio kiekio - dar kaip variantas pasidomėti vietinio aplinkos tvarkytojo, kur jie nupjautą žolę ir lapus deda. Paprastai kompostuoja ir pardavinėja kur kas pigiau, nei visokie SSSS maišuose. Tų tai nebent gėlėms...
Šiaip daug tų variantų, nežinant konkrečių aplinkybių, sunku tiesiai šviesiai pasakyti.


kad parduoda senukai, tai tikrai nereiškia, kad žemė bloga. tai gera kompostinė žemė, aišku yra ir kitų gamintojų. pati pradžioj naudojau, kol sliekų neturėjau. o iš aplinkos tvarkytojų kaip tik tik gėlėms galima pirkti, ten visokio bieso yra
Atsakyti
Turiu keleta klausimeliu, gal patarsit man...
Ar dar nesejat zirniu?
Turiu salotu daigeliu, gal jau persodint juos i siltnami ?
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2016 04 07, 16:01)
Turiu keleta klausimeliu, gal patarsit man...
Ar dar nesejat zirniu?
Turiu salotu daigeliu, gal jau persodint juos i siltnami ?
Girdejau, kad pas kai ka jau sudyge, po agro plevele. Situ velnias neima, jie nelabai salcio bijo,tai drasiai set galit.
Atsakyti
Kokias derlingas žirnių veisles patartumėt? Pernai pasėjau dvi lysves, bet buvo tik tik pavalgyt, nei pašaldyt neliko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 04 07, 18:54)
Kokias derlingas žirnių veisles patartumėt? Pernai pasėjau dvi lysves, bet buvo tik tik pavalgyt, nei pašaldyt neliko sad.gif

Ne man vienai,pasiteisino TELEFON thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2016 04 07, 15:01)

Turiu salotu daigeliu, gal jau persodint juos i siltnami ?


Gal galit parodyt, kaip daigeliai jūsų salotų atrodo?

Aš irgi pasisėjau kelių rūšių salotų, namuose, kai tik išdygo, perkėliau į balkoną, nestiklintas, bet daigai mini šiltnamyje, naktį dar su kaldra apkloju. Labai lėtai auga, dar tikrų lapelių neišaugino.
Atsakyti
QUOTE(_wHiTe RoSe_ @ 2016 04 07, 11:50)
gal kas pomidorus, paprikas ir nakciai paliekate siltnamyje, as palikineju ikisusi juos i polistirolio namuka, nakti temp.buna 10-12,

o kas cia per namukas? Labai sudominot, nes tas nesiojimas tai labai jau sudetingas, kai ryte i darba reikia skubeti g.gif
Atsakyti
Dar labai mazytes ir mano salotos, bet sukisciau su zemem ir viskas, nes man kazkaip nepanasu, kad jos normaliai augtu vazonelyje:)
Atsakyti
Ar kas nors auginat vienmečius laiškinius svogūnus, štai tokius http://www.seklos.lt/lt/Laiskams Niekaip neišeina užsiauginti verysad.gif Sėju tiesiai į dirvą, užauga maždaug 10 cm. siūlai ir vegetuoja visą sezoną unsure.gif Gal geriau juos sėti į dėžutes ir pikuoti? Kuo tręšti?
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2016 04 08, 08:06)
Ar kas nors auginat vienmečius laiškinius svogūnus, štai tokius http://www.seklos.lt/lt/Laiskams Niekaip neišeina užsiauginti verysad.gif  Sėju tiesiai į dirvą, užauga maždaug 10 cm. siūlai ir vegetuoja visą sezoną unsure.gif Gal geriau juos sėti į dėžutes ir pikuoti? Kuo tręšti?


as namie bandžiau sėti. Pasėjau kovo 12 diena, jau beveik mėnuo praėjo, tačiau pas mane irgi užaugę keli siūleliai ir viskas g.gif gal jiems reikia daugiau laiko ax.gif nors aš sėjau tuos, kur vegetacijos periodas 50-60 dienų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iewuzze: 08 balandžio 2016 - 08:15