Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(rytorasa @ 2016 04 06, 20:45)
aš turiu ir didelę ir mažą, tai naudoju tik mažą, didžioji stovi be darbo..  smile.gif Su maža daug patogiau dirbti.

drinks_cheers.gif
Man mažoji patogesnė .
Atsakyti
Sveikutes,

Ir aš pridursiu. Praeitą vasarą įsigijau didelę plokščiapjovę ir tokią visai trumpu kotu apie 40-50 cm. Tai mano kietoje žemėje, kurią per sausrą betonke vadinom, su didžiu įrankiu neįkabinau. O mažaja patenkinta. Bet pas mus tikrai kieta žemė.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2016 04 06, 20:50)
drinks_cheers.gif
Man mažoji patogesnė .

aš irgi už mažą thumbup.gif nors turiu abi ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Gal kas nors an patars kaip geriau daryti 4u.gif
Pasidarem keleta lysveliu kieme. Nedideles jos, pakeltos per lentoa auksti. Tai dabar galvoju kokia zeme ten pilti? Pirkti tik durpiu maisus, maisyti durpes su juodzemiu ar tik juodzemio ieskot? g.gif

Vienais metais parsivezem "atseit" gera juodzemi braskems, tai dieve padek kokia ten prasta zeme pasirodo buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salteksnis @ 2016 04 07, 08:02)
Labas rytas,

Gal kas nors an patars kaip geriau daryti 4u.gif
Pasidarem keleta lysveliu kieme. Nedideles jos, pakeltos per lentoa auksti. Tai dabar galvoju kokia zeme ten pilti? Pirkti tik durpiu maisus, maisyti durpes su juodzemiu ar tik juodzemio ieskot? g.gif

Vienais metais parsivezem "atseit" gera juodzemi braskems, tai dieve padek kokia ten prasta zeme  pasirodo buvo doh.gif


kompostinę žemę pilčiau, kam ta durpė. Jei kalbat apie tą juodžemį, kur sunkvežimiais parduoda, tai spalva juoda, bet sudėtis labai skysta, tai tikrai ne derlinga žemė augalams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 07 balandžio 2016 - 08:10
QUOTE(Paladė @ 2016 04 07, 08:08)
kompostinę žemę pilčiau, kam ta durpė. Jei kalbat apie tą juodžemį, kur sunkvežimiais parduoda, tai spalva juoda, bet sudėtis labai skysta, tai tikrai ne derlinga žemė augalams

Aha, ta pati ir buvo...
Kompostinę.. būna jos pirkti turbūt? Reikia eit pagooglinti smile.gif ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Salteksnis @ 2016 04 07, 09:38)
Aha, ta pati ir buvo...
Kompostinę.. būna jos pirkti turbūt? Reikia eit pagooglinti smile.gif ačiū.


tokią pirkdavau https://www.senukai....-zeme-80-l/3dq3
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kuri turetumet pasiulymu kaip isnaikinti ne tik gelynuose, bet ir darze is misko paplitusia kaip ir gele, bet labai jau agresyvia, kilimas tu smulkiu stygariuku (kol kas) vis plinta ir plinta doh.gif tai svogunine gelyte, bet gelyne taip pat daug svoguniniu, ar vienintelis budas purksti kokiu herbicidu veikianciu per lapus?
Idedu nuotraukas, bet jau toks galvos skausmas, kad turbut neisivaizduojat..raveti galima be pabaigos, greitai naujus issiaugina stygariukus verysad.gif Labai lauksiu pasiulymu..
user posted imageuser posted image
Atsakyti
gal kas pomidorus, paprikas ir nakciai paliekate siltnamyje, as palikineju ikisusi juos i polistirolio namuka, nakti temp.buna 10-12, ar nepermazai augaliukams silumos nakties metu?augaliukai graziai atrodo, grazus, zali, storais kotais, tik kiek patyse nuo laikymo namie kai mazai gavo saules.
Atsakyti
O nebus per gerai salotoms ir per skaudu piniginei lotuliukas.gif . Ta prasme, kas ten per žemė tuose maišuose, tiesiog žemė, į kurią jau galima sodinti, ar kompostas žemės pagerinimui? Nes jei tik žemė, tai pobrangė, 1 m2 lysvės gausis kokie 5€. g.gif
QUOTE(Paladė @ 2016 04 07, 09:56)

Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 04 07, 10:52)
O nebus per gerai salotoms ir per skaudu piniginei  lotuliukas.gif . Ta prasme, kas ten per žemė tuose maišuose, tiesiog žemė, į kurią jau galima sodinti, ar kompostas žemės pagerinimui? Nes jei tik žemė, tai pobrangė, 1 m2 lysvės gausis kokie 5€. g.gif

zeme ,i kuria galima sodinti
tikrai daug maisu reikejo siltnamiu pagerinimui.nukasem mazdaug per lopeta nuo virsaus.piniginei tikrai skaudu.Toje pačioje vietoje daug metų augantys augalai labiau nualina dirva.


Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2016 04 07, 09:56)
Sveikos, merginos, gal kuri turetumet pasiulymu kaip isnaikinti ne tik gelynuose, bet ir darze is misko paplitusia kaip ir gele, bet labai jau agresyvia, kilimas tu smulkiu stygariuku (kol kas) vis plinta ir plinta  doh.gif tai svogunine gelyte, bet gelyne taip pat daug svoguniniu, ar vienintelis budas purksti kokiu herbicidu veikianciu per lapus?
Idedu nuotraukas, bet jau toks galvos skausmas, kad turbut neisivaizduojat..raveti galima be pabaigos, greitai naujus issiaugina stygariukus  verysad.gif Labai lauksiu pasiulymu..


Vištapienių žiedynus išskinkite, kai tik pradeda žydėti, kad sėklų skruzdės neužsėtų. Herbicidais ir kitas svogūnines išnaikinsite. Man tai tos vištapienės netrukdo, vasarą jų lapai nunyksta. Galima dabar su kokiu trišakiu papurenti tarp krokų ir taip sumažinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisoja: 07 balandžio 2016 - 11:21