Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(AuroraBO @ 2016 04 06, 09:09)
Vakar "Daržas tavo asmeninė jėgainė" diskusija apie šitas plokščiapjoves virė, tai Ertmitaže ir Vitagroje prekiauja neoriginaliomis, jos turi minkstesni metala ir kitus galandimo kampus. Originaliomis prekauja http://mulciavimas.lt/42-kitos-prekes ir sodyba.org.  Bet tikėti ar ne tai nžn. g.gif kaip atskirti originalą?

ir kaip žinot ,kokio stiprumo tas metalas turi būt g.gif šiaip lyg atpigę pagal užpernykščius metus,ar man taip atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 04 06, 10:22)
ir kaip žinot ,kokio stiprumo tas metalas turi būt g.gif šiaip lyg atpigę pagal užpernykščius metus,ar man taip atrodo? g.gif


Pažiūrėjusi tikrai stiprumo nesuprasi, nebent kai nulūš smile.gif Pagal tą žmogų (sakosi, kad bendrauja su Fokino anūku) esminiai skirtumai originalo:
1. Grūdinimas pas Fokina 40 vnt. pagal Rokvela (Matuojant medžiagos kietį šiuo būdu, į medžiagos paviršių įspaudžiama deimantinė prizmė. Matuojamas įspaudimo gylis.)
2. Kiti linkimo kampai
3. Kitas galandimas

Neužsakinėkite, iš mulciavimas.lt/ ką tik padariau užsakymą, nuskaičiavo pinigus, o po to parašė:
Informuojame, kad vienos ar daugiau prekių pagal Jūsų užsakymą šiuo metu sandėlyje nėra. Gali užtrukti kol bus pristatyta nauja siunta. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Trūksta žodžių, pardavinėja, o prekių neturi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 06 balandžio 2016 - 09:57
QUOTE(AuroraBO @ 2016 04 06, 10:44)
Neužsakinėkite, iš mulciavimas.lt/  ką tik padariau užsakymą, nuskaičiavo pinigus, o po to parašė:
Informuojame, kad vienos ar daugiau prekių pagal Jūsų užsakymą šiuo metu sandėlyje nėra. Gali užtrukti kol bus pristatyta nauja siunta. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Trūksta žodžių, pardavinėja, o prekių neturi  doh.gif


Per anksti aš čia skųstis pradėjau ax.gif paskambino, pasakė, kad kovo 8 d. gauna prekes iš Rusijos ir iškarto persiunčia. Atrodo viskas gerai su jais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2016 04 06, 11:52)
Per anksti aš čia skųstis pradėjau ax.gif paskambino, pasakė, kad kovo 8 d. gauna prekes iš Rusijos ir iškarto persiunčia. Atrodo viskas gerai su jais smile.gif

Tur būt čia skaito lotuliukas.gif . Paskubėjo reabilituotis, o tai tokia bendruomenė išgirdo neigiamą apie juos. wub.gif .(Čia juokais)
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 04 06, 12:58)
Tur būt čia skaito  lotuliukas.gif . Paskubėjo reabilituotis, o tai tokia bendruomenė išgirdo neigiamą apie juos.   wub.gif .(Čia juokais)

biggrin.gif balandžio 8 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 06 balandžio 2016 - 12:30
Laba diena, 4u.gif
kokias morku veisles auginate sultims ir velyvas,kurios gerai issilaiko per ziema?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2016 04 06, 12:52)
Per anksti aš čia skųstis pradėjau ax.gif paskambino, pasakė, kad kovo 8 d. gauna prekes iš Rusijos ir iškarto persiunčia. Atrodo viskas gerai su jais smile.gif

kokią užsisakėte didelę ar mažą? Niekada neteko su tokiu įrankiu dirbti, gal verta abu užsakyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uze3 @ 2016 04 06, 14:17)
kokią užsisakėte didelę ar mažą? Niekada neteko su tokiu įrankiu dirbti, gal verta abu užsakyti? g.gif


Didelę smile.gif , jau kai paskambino, tai daugiau paklausinėjau ax.gif sakė jis pats viską su didele pasidaro, maža daugiau reikalinga jei labai kieta, molinga žemė išdirbti. Tikiuosi ta didelė tarp svogūnų tilps, gal nenukaposiu aš jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2016 04 06, 07:54)
labas rytas, matau jau krutate po truputi...
kiekvienais metais sukultivuojam darza ir pasiseju viska, kazin siemet kada galiu susikultivuoti? si savaitgali kazin ne per anksti bus???

Ziurint kokia pas jus zeme. Vakar buvau sodyboj, apie kultivavima pas mane net kalbos but negali, labai slapia, kose zodziu.
Papildyta:
QUOTE(sambuka** @ 2016 04 06, 14:08)
Laba diena, 4u.gif
kokias morku veisles auginate sultims ir velyvas,kurios gerai issilaiko per ziema?

Man tai labai patinka Nectar F1 jos ir laikosi labai gerai, skanios, saldzios .
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2016 04 06, 14:26)
Didelę  smile.gif , jau kai paskambino, tai daugiau paklausinėjau ax.gif sakė jis pats viską su didele pasidaro, maža daugiau reikalinga jei labai kieta, molinga žemė išdirbti. Tikiuosi ta didelė tarp svogūnų tilps, gal nenukaposiu aš jų biggrin.gif

Ačiū. Pas mane smėlis, reiškias didelę imsim.
Atsakyti
QUOTE(sypt @ 2016 04 06, 16:06)


Man tai labai patinka Nectar F1 jos ir laikosi labai gerai, skanios, saldzios .


iš BS sėklų geriausiai laikosi Nerac smile.gif Sodinu ir tas, ir tas. Ir dar bent kelias kitokias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2016 04 06, 14:26)
Didelę  smile.gif , jau kai paskambino, tai daugiau paklausinėjau ax.gif sakė jis pats viską su didele pasidaro, maža daugiau reikalinga jei labai kieta, molinga žemė išdirbti. Tikiuosi ta didelė tarp svogūnų tilps, gal nenukaposiu aš jų biggrin.gif


aš turiu ir didelę ir mažą, tai naudoju tik mažą, didžioji stovi be darbo.. smile.gif Su maža daug patogiau dirbti.
Atsakyti