Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 02 21, 13:46)
Jei mėgstate - nereiklus prieskonis yra petražolės (man patinka garbanotos, nes tinka ir papuošimui), laiškinis česnakas, narcizalapis česnakas

Petražolių visokių auginu- ir. Garbanotų, ir ne. Krapai savaime aisku thumbup.gif

O sodinau paprastus česnakus- labai jau vargani verysad.gif o tokių kaip minėjot išvis negirdėti cool.gif
Atsakyti
Narcizalapiai česnakai gėris neišpasakytas. Praeito pavasario, vasaros meniu pirmu numeriu kartu su pomidorais. Daugiametis augalas, labai gero skonio.
Atsakyti
lota, šiemet bandysiu Kama (Sėkluvos) ir Halflong White (Sėklų)- šioje temoje pasiūlyta pastaroji veislė. Praeitais metais bandyti Guernsey (iš Sėklų)- visiškas š..., nesudygo.

karoliukai22, prieš mane pirkusiai klientei pardavėja įsiūlė BS Rembour H špinatų sėklas. Sakė, kad nelinkusi žydėti, net tinkanti vasarai veislė. Gal kuri bandė?

Provanso mišiniui bandykite levandas, čiobrelį. Auginkite mėtas, melisas, meškinį česnaką. Gelsvė gėris (AČIŪ madmuazelei), naudoju agurkų rauginimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 21, 21:54)
karoliukai22, prieš mane pirkusiai klientei pardavėja įsiūlė BS Rembour H špinatų sėklas. Sakė, kad nelinkusi žydėti, net tinkanti vasarai veislė. Gal kuri bandė?

Aš jau trečius metus auginsiu šituos špinatus, man jie patinka. Aišku, pražysta ir jie, bet man atrodo, kad žymiai vėliau, nei kiti. Sėju per sezoną porą kartų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 21 vasario 2016 - 22:25
daimura, ačiū už patvirtinimą. Bandysiu šiemet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 02 21, 12:32)
Sveikutės 4u.gif
Gal kokių patarimų turėsite dėl

2. špinatų- praėjusiais metais vis keli užaugo ir kol laukiau kol užaugs- ir tie patys į žiedus išėjo doh.gif


dėl špinatų tai galiu patarti, pernai pardavėja pasiūlė PUMA H, tikrai geresnių dar neauginau,
ilgai nežydėjo, lapai išaugo didžiuliai, skanus thumbup.gif
tik viena problema -labai traškus, sunku transportuoti biggrin.gif netgi stipriau laistant galima buvo nulaužti lapą ( na tokį jau didesnį)
Atsakyti
Goda_47, o kaip transportuojate- maišeliuose? Špinato lapus (bet kokias lapines daržoves) plaunu 2 kibiruose šalto šalto vandens: į vieną porcijom sumetu, pamakaluoju, perkeliu į kitą su švariu vandeniu. Pamakalavus ir atidžiai peržiūrėjus kiekvieną lapą, juos nuvarvinus sukraunu į salotų džiovinimo indą (sukamąjį). Jei tenka vežtis- lapus (o ir šiaip bet kokias smulkias daržoves, net mažesnius moliūgus) sukraunu į kartonines dežes, o jau atvykus skalauju, džiovinu ir toliau perdirbu.
Atsakyti
Gal kam teko auginti šparagines pupeles ROCQUENCOURT (http://www.rareseeds.com/beurre-de-rocquencourt-bush-wax-bean/), kaip suprantu pačios pupelės turėtų būti tamsios?
Atsakyti
[quote=uze3,2016 02 22, 15:36]
Gal kam teko auginti šparagines pupeles ROCQUENCOURT (http://www.rareseeds.com/beurre-de-rocquencourt-bush-wax-bean/), kaip suprantu pačios pupelės turėtų būti tamsios?
Kada geras laikas svogūnus sėti? g.gif
Atsakyti
Aš šiandiena į žemę subėriau svogūnus Exhibition, Sangro H ir porus Albos.
Atsakyti
Gal kas nors auginot gargždenius? Kas gero, ar verta prasidėti? g.gif
Atsakyti
Gal kas turite tokį dirvožemio PH ir derlingumo matuoklį? http://pigu.lt/sodo_...klis?id=4634729
Būtų gerai PH pasimatuoti. Kažin ar šitas matuoklis gerai veikia g.gif
Atsakyti