Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(girene @ 2016 03 31, 12:24)
zemem seklu neuzbert.tik plevele pridengt.man gumbiniai ir lapkotiniai po 3 paru prasikale.o pernai nezinojau,uzberiau zemiu,ir nieks nesudygo

neuzberus ir as, tik plevele pridengus. pernai ir man per tris dienas issove. visgi matyt baigesi seklu galiojimas, neziurint i data ant pakiuko...
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2016 03 31, 14:08)
neuzberus ir as, tik plevele pridengus. pernai ir man per tris dienas issove. visgi matyt baigesi seklu galiojimas, neziurint i data ant pakiuko...


neužbėrus žeme buvau, bet ant radiatoriaus šviesos trūko. kai iškėliau ant šviesos, tai nurašytieji, kuriuos jau ketinau mest, nes naujų pasėjau, išdygo per 3 dienas
Atsakyti
Kai kur jau šalpusniai žydi, tai galima lauke sėti morkas, pastarnokus, petražoles, ropes, ridikus, ridikėlius, špinatus, žieminius svogūnus, žirnius.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2016 03 31, 16:23)
Kai kur jau šalpusniai žydi, tai galima lauke sėti morkas, pastarnokus, petražoles, ropes, ridikus, ridikėlius, špinatus, žieminius svogūnus, žirnius.

Pas mane dar net krokai neišlindę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 31, 19:50)
Pas mane dar net krokai neišlindę g.gif


nu ir pas mane ne. Nei krokai, nei šalpusniai, nei pienės. Nieko nėr. Pušelės tik žalios.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 31, 18:50)
Pas mane dar net krokai neišlindę g.gif



QUOTE(saintlina @ 2016 04 01, 13:28)
nu ir pas mane ne. Nei krokai, nei šalpusniai, nei pienės. Nieko nėr. Pušelės tik žalios.

vat tai tau blink.gif pirma karta mano siaures asigalyje pavasaris pirmesnis atejo. zydi ir krokai ir salpusniai. nu bet naktimis dar saltukas. tai gal as geriau niekur neskubesiu biggrin.gif
Atsakyti
Kroku pieva jau antra sav. zydi.tikrai uzsislepusios abi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 04 01, 16:22)
Kroku pieva jau antra sav. zydi.


blink.gif Net lapelių dar nemačiau, ne tai kad žiedų. Praėjusią savaitę pamiškėj dar sniego kilimas buvo. Tai gerai, vadinasi, lauke dar nieko sėt nereik smile.gif
Atsakyti
Kaune žydi botaniniai krokai, vilkdalgiai, eleborai...bet ką tik praūžė kruša, tai dingo noras ieškoti šalpusnių.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2016 04 01, 18:06)
Kaune žydi botaniniai krokai, vilkdalgiai, eleborai...bet ką tik praūžė kruša, tai dingo noras ieškoti šalpusnių.

žydi jau ir žliūgės,ne tik krokai smile.gif
Atsakyti
Aga dar zydi zibutes, saulutes ir naslaites jau zydet ruosiasi bent jau pas mus Dzukijoj. O salpusniu kazkaip neuzmaciau.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 04 01, 16:22)
Kroku pieva jau antra sav. zydi.tikrai uzsislepusios abi smile.gif



Ir ne balandžio 1 ? lotuliukas.gif
Atsakyti