Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

Pou, su morkomis irgi tas pats kas ir su svogūnais, 2 metais labai suprastėja daigumas. Salotos dar tinkamos, krapai su ridikėliais irgi. Dėl petražolių nieko nepatarsiu, pas mane jos pačios pasisėja.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 03 25, 14:16)
Pou, su morkomis irgi tas pats kas ir su svogūnais, 2 metais labai suprastėja daigumas. Salotos dar tinkamos, krapai su ridikėliais irgi. Dėl petražolių nieko nepatarsiu, pas mane jos pačios pasisėja.


Labai ačiū. Reiks apsirūpinti pakartotinai smile.gif

Atsakyti
kiek laiko gali dygti ir neisdygti svogunu seklos? sejau kovo 13, tai Globus, jau tuoj kasas kirpsiu, o dvi kitos veisles( briunswik ir setana) nerodo gyvybes. kas perrr? g.gif setos i toki pati substrata, laikytos tokioj pacioj temperaturoj kaip ir Globus. nu negi net cieli 4 pakeliai( sejau abieju po du pekelius) nedaigus? g.gif
Atsakyti
Noriu paklaust daržininkių ax.gif koks optimaliausias būtų lysvės ir tarplysvės atstumas cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2016 03 29, 18:51)
Noriu paklaust daržininkių   ax.gif koks optimaliausias būtų lysvės ir tarplysvės  atstumas cm 4u.gif


Lysvė turi būti tokia , kad būtų patogu iš abiejų pusių prižiūrėti - tai apie 1, 10-1,20 m. O tarplysviai - kiek negaila biggrin.gif ir žiūrint, kas toje lysvėje auga. O jei gaila, tai 30 cm vistiek būtina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emvida: 29 kovo 2016 - 17:57
QUOTE(AuroraBO @ 2016 03 29, 17:51)
Noriu paklaust daržininkių   ax.gif koks optimaliausias būtų lysvės ir tarplysvės  atstumas cm

Man patinka 75 max 90 cm lysvės plotis. Tada pasiekiu iš vienos pusės. Tarplysvis yra tiek, kad patogu būtų kojoms. Jei per siaura, tai vistiek prasimindys. Bet dabar gaunasi platesnės - iki 1m., nes pavasarį vyrai praeina su traktoriuku tempdami frezą, padaro iš karto lysves. Frezos kraštai nubrėžia būsimus tarplysvius, kuriuos ir pramindau. Išpurena geriau nei su grėbliu. Taigi tenka derintis prie to, kad nesiduot su grėbliu, nors ir platesnės nei norisi lysvės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 29 kovo 2016 - 19:39
Vobla, seniai turėjo jau pasirodyti daigeliai g.gif

Pati irgi sėjau 13 d. svogūnus- Exhibition (BS) ir Globo (ŽS ir Nojaus). Ir ką... du pakeliai BS po 100 sėklų sudygo LABAI prastai, iš 200 sėklų sudygo 21 verysad.gif o mano nuostabai Nojaus Globo puikiai, indelyje žalias šepetys blink.gif

Dar ne vėlu atsėti, pati šiandien sėsiu dar Exhibition (daigai pasirodo po 4-6 dienų, priklausomai nuo šilumos).
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2016 03 29, 09:59)
kiek laiko gali dygti ir neisdygti svogunu seklos? sejau kovo 13, tai Globus, jau tuoj kasas kirpsiu, o dvi kitos veisles( briunswik ir setana) nerodo gyvybes. kas perrr? g.gif setos i toki pati substrata, laikytos tokioj pacioj temperaturoj kaip ir Globus. nu negi net cieli 4 pakeliai( sejau abieju po du pekelius) nedaigus? g.gif


Svogūnų sėklos greit pasensta, nesvarbu ką ten rašo ant pokučio. Jei nedygo , tai jau nebelaukit .
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 03 31, 07:35)
Vobla, seniai turėjo jau pasirodyti daigeliai  g.gif

Pati irgi sėjau 13 d. svogūnus- Exhibition (BS) ir Globo (ŽS ir Nojaus). Ir ką... du pakeliai BS po 100 sėklų sudygo LABAI prastai, iš 200 sėklų sudygo 21 verysad.gif o mano nuostabai Nojaus Globo puikiai, indelyje žalias šepetys blink.gif

Dar ne vėlu atsėti, pati šiandien sėsiu dar Exhibition (daigai pasirodo po 4-6 dienų, priklausomai nuo šilumos).



QUOTE(Dusia37 @ 2016 03 31, 07:43)
Svogūnų sėklos greit pasensta, nesvarbu ką ten rašo ant pokučio.  Jei nedygo , tai jau nebelaukit .

nu pirma karta man taip verysad.gif gal rimtai dar bandyti paseti? nes is svoguneliu pas mane buna labai prastai- uzauga vos didesni nei sodinti ir dar kiaurai suesti. o is daigu visai kitas reikalas.
salierai beje, irgi dar nerodo gyvybes...
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2016 03 31, 09:05)

salierai beje, irgi dar nerodo gyvybes...


ar šviesiai laikai?
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 31, 10:11)
ar šviesiai laikai?

aha, o kaip reiketu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2016 03 31, 11:18)
aha, o kaip reiketu? g.gif

zemem seklu neuzbert.tik plevele pridengt.man gumbiniai ir lapkotiniai po 3 paru prasikale.o pernai nezinojau,uzberiau zemiu,ir nieks nesudygo
Atsakyti