Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

Salierai, rupūžės, nedygsta doh.gif Bandau prisiminti, ar greit jie man ankstesniais metais dygdavo, bet sklerozė neleidžia. Ar jau susidaiginot?
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 23, 22:49)
Salierai, rupūžės, nedygsta  doh.gif Bandau prisiminti, ar greit jie man ankstesniais metais dygdavo, bet sklerozė neleidžia. Ar jau susidaiginot?

Salierai labai ilgai dygsta , apie 3 sav.
Atsakyti
O verta salotas daigintis į tuos nelemtus durpinius, aš jų tiek pripirkau doh.gif ar mest ramia sažine lauk?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 23, 23:13)
O verta salotas daigintis į tuos nelemtus durpinius, aš jų tiek pripirkau  doh.gif  ar mest ramia sažine lauk?


Zinoma sunaudok,tik atsargiai su laistymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 23, 22:49)
Salierai, rupūžės, nedygsta  doh.gif Bandau prisiminti, ar greit jie man ankstesniais metais dygdavo, bet sklerozė neleidžia. Ar jau susidaiginot?

Maniškiai gumbiniai gražiai sudygo, bet lapkotiniai tai labai prastai, vienas kitas daigelis išlindo.
Salierų sėklų nerekomenduoja užberti žemėmis.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 23, 22:49)
Salierai, rupūžės, nedygsta  doh.gif

Kadangi ilgai dygsta, pasėjau dar vasario 1 d. Kaip tyčia per 9 dienas dauguma išleido šakneles. Bet nuo to laiko stovėjo skilčialapių stadijoje ir tik prieš porą dienų pastebėjau besikalančius tikruosius lapelius doh.gif Labai trūksta saulės.

P.S. Auginu lapkotinius.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 23, 23:13)
O verta salotas daigintis į tuos nelemtus durpinius, aš jų tiek pripirkau  doh.gif  ar mest ramia sažine lauk?

Asmeniškai aš, kai pradėjau daržininkauti, irgi visokių nesąmonių prisipirkau blush2.gif Tai kai pamačiau, jog tie durpiniai nepasitvirtino man, nebesėjau nieko juose. schmoll.gif O indelių neišmečiau, o sušlapinau, išbrinkinau ir sutrupinau į sėjos substraktą drinks_cheers.gif Daugiau durpinių puodelių neperku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 03 24, 07:23)
Asmeniškai aš, kai pradėjau daržininkauti, irgi visokių nesąmonių prisipirkau blush2.gif Tai kai pamačiau, jog tie durpiniai nepasitvirtino man, nebesėjau nieko juose. schmoll.gif O indelių neišmečiau, o sušlapinau, išbrinkinau ir sutrupinau į sėjos substraktą drinks_cheers.gif Daugiau durpinių puodelių neperku schmoll.gif

O kas negerai su tais durpiniais? Šiemet esu pradedančioji,tai kaip tik pomidorus pasisėjau į juos.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 23, 21:49)
Salierai, rupūžės, nedygsta  doh.gif Bandau prisiminti, ar greit jie man ankstesniais metais dygdavo, bet sklerozė neleidžia. Ar jau susidaiginot?

pas mane tas pats: sejau kovo 13 ir dar nei nosies. kelis metus jie man ilgai nedygdavo- gal apie menesi, o pernai ...per tris dienas. siemet va sejau likuti is to paties pakiuko( galioja iki 2017)ir spartuoliai nosies nerodo. matyt kuo senesne sekla- tuo ilgiau dygsta...

QUOTE(nerine @ 2016 03 23, 22:43)

Salierų sėklų nerekomenduoja užberti žemėmis.

neuzberiau, net nezinau kodel. matyt sekla per smulki pasirode g.gif zinosiu...
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2016 03 24, 08:16)
O kas negerai su tais durpiniais? Šiemet esu pradedančioji,tai kaip tik pomidorus pasisėjau į juos.

na, aš tai naudoju ir specialiai perku. Tarkim tokius agurkus, arbūzus, kopūstus sėju į tokius vazonėlius ir kartu su jais sodinu į dirvą. Per 1-1,5cm palieku išlindusius virš dirvos paviršiaus. Nuo drėgmės apačia suyra, o antžeminė dalis apsaugo nuo kurklių.
Atsakyti
Klausimas "užsibėrimui".
Į rankas papuolė ūkininko P. Vasiliausko lankstinukas, kuriame radau netikėtą teiginį - bulvių vagas siūloma orientuoti rytų-vakarų kryptimi, vengti pietų-šiaurės. Patarimai maždaug žodis žodin, kaip čia - net nesuprasi, kas nuo ko nusirašė lotuliukas.gif . O bet tačiau, kažkaip įprasta, kad vagas rekomenduojama orientuoti šiaurės-pietų kryptim, kaip, pvz., čia.
Nu ir kuo daba tikėt? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 03 24, 17:43)
Klausimas "užsibėrimui".
Į rankas papuolė ūkininko P. Vasiliausko lankstinukas, kuriame radau netikėtą teiginį - bulvių vagas siūloma orientuoti rytų-vakarų kryptimi, vengti pietų-šiaurės. Patarimai maždaug žodis žodin, kaip čia - net nesuprasi, kas nuo ko nusirašė  lotuliukas.gif . O bet tačiau, kažkaip įprasta, kad vagas rekomenduojama orientuoti šiaurės-pietų kryptim, kaip, pvz., čia.
Nu ir kuo daba tikėt?  blink.gif  g.gif

tada daryčiau įstrižai anoms kriptims laugh.gif

A, prisiminiau dėl tų kripčių. Pas kaimynę šiltnamis ir visos daržo lysvės rytų-vakarų kriptimi, pas mane - šiaurės-pietų. Abi derliumi nesiskundžiam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 24 kovo 2016 - 19:05