Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

Aš kriaukles suku iš burbulinės plėvelės,bet bent man terlionės per daug,pasiteisino salotos,kopūstai kriauklėse
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 03 18, 20:30)
porai vis dar dygsta

Bet greit vis tiek jiems bus amen ax.gif Gonziau,per šilta aniem.Dar nespėjo išlyst ir jau ant šono griūva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adija5: 18 kovo 2016 - 22:20
Bandžiau gėles daiginti toje "kriauklėje" Daugiau - niekada. Tualetinis popierius plyšta, prilimpa prie kitos pusės sėklos, kai atsuku pasižiūrėti. Sėklos pelyje, dūsta. Nėr geresnio varianto, kaip sėjai skirta durpė. Galima sakyti, jei gerai džiovinta, išsijota - tai substratas kuo švariausias. Drėgmė lengvai reguliuojama, oro patekimas prie sėklų irgi geras.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 03 19, 00:19)
Bandžiau gėles daiginti toje "kriauklėje" Daugiau - niekada. Tualetinis popierius plyšta, prilimpa prie kitos pusės sėklos, kai atsuku pasižiūrėti. Sėklos pelyje, dūsta.  Nėr geresnio varianto, kaip sėjai skirta durpė. Galima sakyti, jei gerai džiovinta, išsijota  - tai substratas kuo švariausias. Drėgmė lengvai reguliuojama, oro patekimas prie sėklų irgi geras.


Pasirašau po kiekvienu žodžiu , bet labai reikėjo pabandyt ....drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2016 03 18, 22:18)
Bet greit vis tiek jiems bus amen  ax.gif Gonziau,per šilta aniem.Dar nespėjo išlyst ir jau ant šono griūva.

sakai? g.gif ok,nešu tada šaltojon,ale tę tik +5,nesušals?
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 03 19, 12:08)
sakai? g.gif ok,nešu tada šaltojon,ale tę tik +5,nesušals?


Aš dar porus laikau troboj ir jau kasa pakirpau .... baigsis šalčiai - keliaus į balkoną stiklintą, paskui pasigrūdinę- šiltnamin. Na poro nenumarinsi taip lengvai , svogūnai lepesni smile.gif bent jau pas mane ....
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 03 18, 23:19)
Bandžiau gėles daiginti toje "kriauklėje" Daugiau - niekada. Tualetinis popierius plyšta, prilimpa prie kitos pusės sėklos, kai atsuku pasižiūrėti. Sėklos pelyje, dūsta.  Nėr geresnio varianto, kaip sėjai skirta durpė. Galima sakyti, jei gerai džiovinta, išsijota  - tai substratas kuo švariausias. Drėgmė lengvai reguliuojama, oro patekimas prie sėklų irgi geras.

Hmm, būčiau anksčiau tokių atsiliepimų prisiskaičiusi, būčiau net nebandžiusi. Bet pabandžiau ir kol kas nieko tokio panašaus. Nei kas plyšo, nei sėklos prilipo prie kitos pusės, nei pelijo, nei žemės išbyrėjo. Gal labai ploną popierių naudojote ir per stipriai susukote? Mano patirtis dar labai kuklutė, bet kol kas viskas labai sklandžiai.
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 03 18, 21:30)

burokėliai ir ankstyvieji kopūstai,ryt jau pilsiu žemių


O burokėlius galima daiginti? bigsmile.gif Nežinojau, jėga, einu sėti thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vasska @ 2016 03 19, 12:16)
Gal labai ploną popierių naudojote ir per stipriai susukote? Mano patirtis dar labai kuklutė, bet kol kas viskas labai sklandžiai.

Man irgi patiko šita sistema thumbup.gif Aš naudoju tokį paklotą izoliacinį, kur įkloja baldus pakuojant, duris. Tai liuksiškai sukasi : nei per storas , nei per skystas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasska @ 2016 03 19, 12:16)
Hmm, būčiau anksčiau tokių atsiliepimų prisiskaičiusi, būčiau net nebandžiusi. Bet pabandžiau ir kol kas nieko tokio panašaus. Nei kas plyšo, nei sėklos prilipo prie kitos pusės, nei pelijo, nei žemės išbyrėjo. Gal labai ploną popierių naudojote ir per stipriai susukote? Mano patirtis dar labai kuklutė, bet kol kas viskas labai sklandžiai.

Tualetinį storą popierių lenkiau per pusę išilgai, kad kuo storesnis būtų.
Viskas, iškračiau iš tų "kriauklių " viską velniop, t.y į indelius. Kai kas jau dygsta.

Pridygo daug artišokų. Jaučiu, reikės juos tarp gėlių sodinti. Visai gražiai atrodo. Vienais metais kelis pankolius įkišau, nagi įspūdingi augalai, kai sužydi.
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 03 19, 11:08)
sakai? g.gif ok,nešu tada šaltojon,ale tę tik +5,nesušals?

Sakau.Bo bus kaip pernai.Kaip tau sušals prie pliusinės temperatūros,a?Pas man tik kilpukės pasirodė ir ištempiau balkonan.Įstiklintas,minuso nebūna,bet pliuso naktim irgi nelabai daug.Prie tokio pavasario ir dienom nelabai tas pliusas didelis ,juo labiau,kad visą kovą tik du kartu saulėta buvo.Bet neištysta,neišvirsta ir nenugaišta.O šiltai laikant,tai tik varo aukštyn tokie kūdenos.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2016 03 19, 20:20)
Sakau.Bo bus kaip pernai.Kaip tau sušals prie pliusinės temperatūros,a?Pas man tik kilpukės pasirodė ir ištempiau balkonan.Įstiklintas,minuso nebūna,bet pliuso naktim irgi nelabai daug.Prie tokio pavasario ir dienom nelabai tas pliusas didelis ,juo labiau,kad visą kovą tik du kartu saulėta buvo.Bet neištysta,neišvirsta ir nenugaišta.O šiltai laikant,tai tik varo aukštyn tokie kūdenos.

gerai...nebegąsdink...išnešiau perpiet pas ankstyvuosius kopūstus...ir pomikus ten pat išgrūdau..aišku,tempą iki +14 pakėliau,bet ryte jau tiek tikrai nebebus
Atsakyti