Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(Vobla @ 2016 03 16, 15:23)
papasakokit kaip auginat Pak-Choi
Kininius kopūstus. pernai sejau namie balandi, kol sudygo, uzaugo- issodinau i lauka tiesiai ant karsciu ir sausos. nu ir aisku, kad nieko nesigavo- isejo i ziedynus. siemet nusprendziau seti anksciau, apie kovo viduri ir sodinti i siltnami balandzio pradzioj. tai jie man eme ir sudygo per para doh.gif  kazin ar neperaugs iki sodinimo- raso, kad iki derliaus emimo tik 5 savaites g.gif , o pavasaris lyg tycia atkeliamas(ziurint i oru prognozes)...


pernai apie balandžio 20-25 išsodinau daigus į lauką su kitais ankstyvais. Uždengiau ir viskas, jokio šiltnamio. Auga tikrai greičiausiai, suvalgėm pačius pirmus, gal ir ne 5 savaitės nuo sudygimo, pas mane taip paturbintai neauga, bet tikrai trumpos vegetacijos.
jei mėnesį dabar vėsiai palaikysit, tai viskas bus gerai. Manieji visi ankstyvi kopūstai dabar balkone gyvena, nakčiai tik uždengiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 16 kovo 2016 - 15:44
QUOTE(Paladė @ 2016 03 16, 15:42)
pernai  apie balandžio 20-25 išsodinau daigus į lauką su kitais ankstyvais. Uždengiau ir viskas, jokio šiltnamio. Auga tikrai greičiausiai, suvalgėm pačius pirmus, gal ir ne 5 savaitės nuo sudygimo, pas mane taip paturbintai neauga, bet tikrai trumpos vegetacijos.
jei mėnesį dabar vėsiai palaikysit, tai viskas bus gerai. Manieji visi ankstyvi kopūstai dabar balkone gyvena, nakčiai tik uždengiu.

aisku...dekui 4u.gif as juos mastau ne i lauka, o i siltnami, kad anksciau butu... su lauku pas mane be geguzes vidurio problematiska- ilgai salnos sugryzineja... verysad.gif
Atsakyti
Labas,

mergickos, kurios sejot svogunus ar porus i ''kriaukle'' -kaip sekasi ar sudygo ir jei taip, gal galit ikelt nuotraukyte. As tik vakar taip pasejau porus, o svogunus kaip visada i dezutes.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 03 17, 20:06)
Labas,

mergickos, kurios sejot svogunus ar porus i ''kriaukle'' -kaip sekasi ar sudygo  ir jei taip, gal galit ikelt nuotraukyte. As tik vakar taip pasejau porus, o svogunus kaip visada i dezutes.

Pasejau porus, bet man tai palyginus prastai toje kriaukleje auga. Labai ilgai dygo vasario 13 sejau dar dabar matosi dygstanciu. Paprikos irgi dvigubai mazenes uz paprastai pasetas. Svogunus siandien pasejau paprastai norms norejau irgi I kriaukle set I. Sakiau gal burokus pabandysiu dar kriaukleje paseti.
Neikeliu nuotraukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura64: 17 kovo 2016 - 23:29
QUOTE(jura64 @ 2016 03 18, 00:05)
Pasejau porus, bet man tai palyginus prastai toje kriaukleje auga. Labai ilgai dygo vasario 13 sejau dar dabar matosi dygstanciu. Paprikos irgi dvigubai mazenes uz paprastai pasetas. Svogunus siandien pasejau paprastai norms norejau irgi I kriaukle set I. Sakiau gal burokus pabandysiu dar kriaukleje paseti.
Neikeliu nuotraukos

As kazkodel taip ir maniau, kad ten nieko gero, gerai kad ne visas seklas taip susejau, daug buvo, likusias oasesiu i dezute. Ir dar gerai, kad nepirkau to pakloto, radau namuose, bet plonesnis, tai ir panaudojau. Bet koks vargas kol sudeleiojau tas seklas ir priterliojau netik stala ir puse virtuves, o i dezute daug smagiau greiciau ir svariau. Ir dar nezinau kas bus su tom kriauklem, mazai zemiu o ir tu puse isbirejo pakol susukau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 03 18, 11:36)
As kazkodel taip ir maniau, kad ten nieko gero, gerai kad ne visas seklas taip susejau, daug buvo, likusias oasesiu i dezute. Ir dar gerai, kad nepirkau to pakloto, radau namuose, bet plonesnis, tai ir panaudojau. Bet koks vargas kol sudeleiojau tas seklas ir priterliojau  netik stala ir puse virtuves, o i dezute daug smagiau greiciau ir svariau. Ir dar nezinau kas bus su tom kriauklem, mazai zemiu o ir tu puse isbirejo pakol susukau schmoll.gif


Man labai nepatiko , sėjau porus ... Šiukšlių daugiau , labai sunku drėgnumą nureguliuot, ėmė pelyt - ko dėžutėse nebūna pas mane . Gal kam tinka - bet ne man smile.gif Daugiau niekada .
Atsakyti
Ir as daugiau niekada tokiu eksperimentu bigsmile.gif Gerai ,kad esu koservatyvi siuo klausimu o ir kai kuriais kitais biggrin.gif
Atsakyti
As pernai bandziau taip auginti pomidorus, porus, bazilikus, astrus. Tai pomidorai man nepatiko visai, o va porai tai superinis variantas, labai patogu issodinet. Bazilikai ir astrai irgi normaliai buvo. Siemet va svogunus dar pasejau sitaip, matysim...
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2016 03 18, 14:36)
As pernai bandziau taip auginti pomidorus, porus, bazilikus, astrus. Tai pomidorai man nepatiko visai, o va porai tai superinis variantas, labai patogu issodinet. Bazilikai ir astrai irgi normaliai buvo. Siemet va svogunus dar pasejau sitaip, matysim...

o į porus ir svogūnus žemių pylėte ane ?
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2016 03 18, 12:52)
o į porus ir svogūnus žemių pylėte ane ?

pirmiausia susukau tik su tualetiniu popierium slapiu, o kai prasikale seklytes, tada isvyniojau ir zemem uzpyliau
Atsakyti
Tik 1 karta ar daugiau?
gal delto man nepatiko, kad iskart pyliau zemiu... kazkiek, bet vistiek..tokia ''kanitele''.
Atsakyti
porai vis dar dygsta user posted image[/IMG]

burokėliai ir ankstyvieji kopūstai,ryt jau pilsiu žemių user posted image[/IMG]
Atsakyti