Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 03 09, 11:11)
auginau .bet šiltnamyje.mūsų šeimai patiko,draugei daviau-ne.tipo bais dideli lapai ,pjaustyt reik biggrin.gif +kvapas neįtiko ax.gif
šiemet tokį auginsiu ax.gif


Oi kaip gerai, kad lapai dideli! O kvapas špinatų ir šiaip specifinis.
Atsakyti
Padare vyras pakeltas lysves, plotas apie 12 kv.m. Kada ir ka prasmingiausia butu sėti? Tik savo reikmėms, jokio sandėliavimo. Galvoju apie prieskonines žolelės, salotas, žirnius del vaiku, gal morkytes. Ka dar? Koks agurkas, pomidoras užaugtų? Turiu ir paprasta šiltnamį.
Atsakyti
Šiltnamy - pomidorai, agurkai - kai sušils. Netrukus galima pasisėti salotų, ridikėlių, ankstyvų morkų, špinatų - pasiplanavus taip, kad netrukdytų sodinant pomidorų ir agurkų daigus.
Lauke - cukinija, žirniai, kalafiorai, brokoliai, ankstyvi kopūstai, šparaginės pupelės, mangoldai, burokėliai - po nedaug, pagal skonį. Tarpuose. kol suvešės - ridikėliai, salotos "antrai bangai".
QUOTE(Ypatinga @ 2016 03 09, 20:07)
Padare vyras pakeltas lysves, plotas apie 12 kv.m. Kada ir ka prasmingiausia butu sėti? Tik savo reikmėms, jokio sandėliavimo. Galvoju apie prieskonines žolelės, salotas, žirnius del vaiku, gal morkytes. Ka dar? Koks agurkas, pomidoras užaugtų? Turiu ir paprasta šiltnamį.

Atsakyti
Laba,
nusipirkau saulėgrąžų sėklų, paskui antroje pusėje paskaičiau, kad tai Gležnosios saulėgrąžos. Ar kas nors auginote tokias? Kokios tai saulėgrąžos? Susirūpinau ką čia nusipirkau, o norėjau normalių paprastų saulėgrąžų. g.gif
Atsakyti
Mielosios daržininkės, ar dar nesėjat lauke ankstyvų morkų? Pavarčiau savo užrašus, vienais metais kovo 10 sėjau ir džiaugiausi ankstyvu derliumi, galvoju, gal jau bandyt sėt..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2016 03 12, 22:54)
Mielosios daržininkės, ar dar nesėjat lauke ankstyvų morkų? Pavarčiau savo užrašus, vienais metais kovo 10 sėjau ir džiaugiausi ankstyvu derliumi, galvoju, gal jau bandyt sėt..?  g.gif

Aš šiandien eisiu darže pakapstinėsiu. Jei tik žemė bus pradžiūvus kiek, sėsiu ankstyvas morkas ir pastarnokus. Juos gi ir iš rudens galima sėti.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2016 03 13, 11:02)
Aš šiandien eisiu darže pakapstinėsiu. Jei tik žemė bus pradžiūvus kiek, sėsiu ankstyvas morkas ir pastarnokus. Juos gi ir iš rudens galima sėti.

Ačiū, padrąsinot, vadinasi, šiand sėsiu, nes pas mane smėliai sode, pagal drėgmę pats tas sėjai manau.
Atsakyti
Sveikos, reikalinga konsultacija 4u.gif

Žemuogių temoj klausiau, bet dar ir čia rašau - sudygo mano žemuogėlės, labai negausiai, daigeliai mažyčiai ir plonyčiai. Kaip dabar juos laikyti? Šviesoj ir vėsiai? Ar kad būtų šviesu ir kuo šilčiau? Nebesusigaudau. doh.gif

Sudygo ir lapinės petražolės - klausimas tas pats, vėsiai ir šviesiai laikyti?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 03 08, 16:42)
Ar kuri auginot indinius spinatus (vijokliniai). Ar verti demesio?

Ar turite omeny bazelę?
http://davesgarden.c...s/pf/go/1318/#b
Man prieš porą metų Nojaus sėklos nesudygo. Raudonlapių kartais pasitaiko gėlių parduotuvėse, bet didoki vazonai, jau žydinčios, tai kaina taip pat nemaža. Lapai neatrodo dideli. Man jos vien dėl grožio patiktų, o dar ir salotoms tinka.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 15, 12:14)
Sveikos, reikalinga konsultacija  4u.gif

Žemuogių temoj klausiau, bet dar ir čia rašau - sudygo mano žemuogėlės, labai negausiai, daigeliai mažyčiai ir plonyčiai. Kaip dabar juos laikyti? Šviesoj ir vėsiai? Ar kad būtų šviesu ir kuo šilčiau? Nebesusigaudau.  doh.gif

Sudygo ir lapinės petražolės - klausimas tas pats, vėsiai ir šviesiai laikyti?
Ačiū  4u.gif

Kiekvieną sudygusį daigą būtina išnešti vėsiai ir šviesiai, tokiu būdu augalas ima augintis papildomas šaknis, kotelis tvirtėti. Vadinasi, absoliučiai visus sudygusius augalėlius laikykite šviesoje ir +15+16 laipsnių temperatūroje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2016 03 15, 13:06)
Ar turite omeny bazelę?
http://davesgarden.c...s/pf/go/1318/#b
Man prieš porą metų Nojaus sėklos nesudygo. Raudonlapių kartais pasitaiko gėlių parduotuvėse, bet didoki vazonai, jau žydinčios, tai kaina taip pat nemaža. Lapai neatrodo dideli. Man jos vien dėl grožio patiktų, o dar ir salotoms tinka.


taip šitas.
Sėklas pirkau ebay. Tikiuosi, kad sudygs

http://www.ebay.co.u...JIAAOSwqu9U6e~i
Atsakyti
papasakokit kaip auginat Pak-Choi
Kininius kopūstus. pernai sejau namie balandi, kol sudygo, uzaugo- issodinau i lauka tiesiai ant karsciu ir sausos. nu ir aisku, kad nieko nesigavo- isejo i ziedynus. siemet nusprendziau seti anksciau, apie kovo viduri ir sodinti i siltnami balandzio pradzioj. tai jie man eme ir sudygo per para doh.gif kazin ar neperaugs iki sodinimo- raso, kad iki derliaus emimo tik 5 savaites g.gif , o pavasaris lyg tycia atkeliamas(ziurint i oru prognozes)...
Atsakyti