Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

Ar kuri auginot indinius spinatus (vijokliniai). Ar verti demesio?
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 16:32)
o del ko man jie taip isstypo ? del trukump sviesos ane?
pomdorai ten pagrinde, paprikos dar tik lenda matau... ziedinis kopustas, cukinija, moliugas.... viskas ryskiai per anksti paseta sad.gif speju reik atsisveikinti ir set per nauja.. as laikau juos ant radiatoriaus prie palanges , radiatorius uzsuktas .. bet islindo man baisiai viskas greit..


taip, dėl to, kad per šilta ir per mažai šviesos. Dėl pomidorų baika, persodindama įkišit iki ausų į žemę, ir tiek tos bėdos. Cukinijos ir moliūgai.. šitiems labai per anksti, ant palangės iki išsodinimo lauke jiems per sunku bus. Bijau, kad šituos teks sėt per nauja..
Žiedinius galima bandyt giliau užkast.
Gal kokią lempą nors turit jiems papildomai apšviest?

Ir dabar tik įsiskaičiau, kur laikot. Ne prie palangės laikykit, o kelkit ant palangės, arčiau lango, kuo daugiau šviesos jiems.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 03 08, 17:40)
taip, dėl to, kad per šilta ir per mažai šviesos.  Dėl pomidorų baika, persodindama įkišit iki ausų į žemę, ir tiek tos bėdos. Cukinijos ir moliūgai.. šitiems labai per anksti, ant palangės iki išsodinimo lauke jiems per sunku bus. Bijau, kad šituos teks sėt per nauja..
Žiedinius galima bandyt giliau užkast.
Gal kokią lempą nors turit jiems papildomai apšviest?

Ir dabar tik įsiskaičiau, kur laikot. Ne prie palangės laikykit, o kelkit ant palangės, arčiau lango, kuo daugiau šviesos jiems.


ne ne , pas mane dideli langai , jie ir yra prie pat lango. o tai pomidoru neseti is naujo? palikt situs ? doh.gif atsiprasau uz tuos klausimus, bet pasimeciau baisiai, ar neteks daigus pirkti doh.gif
http://www.part.lt/p...e7267e5b807.jpg

o kaip as buvau isitikinus, kad reik daug silumos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 17:51)
ne ne , pas mane dideli langai , jie ir yra prie pat lango. o tai pomidoru  neseti is naujo? palikt situs ?  doh.gif


ne, pomidorų nesėkit naujai. Kai šitie sutvirtės, persodinsit giliai, ir bus gerai. Pomidoras iš viso užkasto stiebo išleis šaknis. O kas ten už lango - balkonas? Neįžiūriu, ar stiklintas g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 03 08, 18:03)
ne, pomidorų nesėkit naujai. Kai šitie sutvirtės, persodinsit giliai, ir bus gerai. Pomidoras iš viso užkasto stiebo išleis šaknis. O kas ten už lango - balkonas? Neįžiūriu, ar stiklintas  g.gif



ne nestiklintas sad.gif nebent i soda isvest galeciau.. bet kasdiena ten neprivazinesiu.. na 2 kart i savaite galeciau... kas kiek laistyt pomidoru daigus? gerai tada pomidorus saugosiu... aciuu
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 18:51)
ne ne , pas mane dideli langai , jie ir yra prie pat lango. o tai pomidoru  neseti is naujo? palikt situs ?  doh.gif atsiprasau uz tuos klausimus, bet pasimeciau baisiai, ar neteks daigus pirkti  doh.gif
http://www.part.lt/p...e7267e5b807.jpg

o kaip as buvau isitikinus, kad reik daug silumos  doh.gif

Mano močiutė pomidorus sodina gultydama į vagą, palikdama viršūnėlę ir kelis lapus, taip jie geriau įsišaknija, nereikia giliai įkasti. super smile.gif su mama sodinam taip pat. 4u.gif taip kad nebus jie per didelis, tik reiks saugot nešant į šiltnamį, kad nelūžtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 17:32)
Goda-47 o ziedinius irgi tiesiai i zeme ?


tiesiai į žemę, bet į šiltnamį, kartais, kai netingiu ir lieka vietos nuo pomidorų ir gėlių, tai sėju po vieną daigelį į mažus indelius ir, kai tik pirmas kišo nosį iš žemės, nešu šaltai, į įstiklintą balkoną, bet čia tik kokie 4-6 vnt. Kopūstai spėja puikiai išaugti ir būna labiau užsigrūdinę, kai auga tokiom sąlygom
pasižiūrėjau užrašus, pernai į šiltnami kopūstus susėjau 04.25, 2014 m. -04.20
cukinijas ir to labiau moliūgus, aš siūlyčiau nevargti ir atsėti vėliau, palaukti bent mėn. nebent žadat jos šiltnami auginti smile.gif tai gal ankščiau,
pernai užmerkiau sėklas 04.20, 04.22 sudygo ir pasodinau į indelius, ir tai cukinijas su pumpurais išvežiau sodinti biggrin.gif

p.s. kopūstus iš šiltnamio, jau paaugusius sodinu į lysves
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goda_47: 09 kovo 2016 - 08:21
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 18:12)
ne nestiklintas sad.gif nebent i soda isvest galeciau.. bet kasdiena ten neprivazinesiu.. na 2 kart i savaite galeciau... kas kiek laistyt pomidoru daigus? gerai tada pomidorus saugosiu... aciuu


kol kas nevežkit, tegu po akim būna smile.gif
Pomidorus laistyt, kai pradžiūsta žemė. Šlapiai nelaikykit smile.gif
Atsakyti
Dekui, na ka reiks kai ka perset, nu nieko baisaus. Is klaidu pasimokiau biggrin.gif
O kada jau kieme sejat salotas, ridikus, morkas, svogunu svogunelius? apie balandzio viduri ?
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 09, 10:56)
Dekui, na ka reiks kai ka perset, nu nieko baisaus. Is klaidu pasimokiau  biggrin.gif
O kada jau kieme sejat salotas, ridikus, morkas, svogunu svogunelius? apie balandzio viduri ?
Ziurint koks tas pavasaris.Svogunus sodinu grieztai per Stasines, geguzes men.ir aplamai i zeme darze seju geguzes men. Bulves tik sodinu balandzio pabaigoj.O va jei savaitgali pasitaikys geras oras, tai salotas, ridikelius, krapus sesiu jau i siltnamy ir svogunu galvom prikaisiosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypt: 09 kovo 2016 - 10:01
QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 03 08, 16:42)
Ar kuri auginot indinius spinatus (vijokliniai). Ar verti demesio?

auginau .bet šiltnamyje.mūsų šeimai patiko,draugei daviau-ne.tipo bais dideli lapai ,pjaustyt reik biggrin.gif +kvapas neįtiko ax.gif
šiemet tokį auginsiu ax.gif
Atsakyti
Siaip tai spinatu as nemegstu, man jokio skirtumo ar spinatus ar varputi kramtyt, nu neskanus man. Bet va pernai man uzfundino spinatiniu ruskyniu, seklos pirktos Vilniuje pas dieduka Gariunuose. Va sitos tai labai skanios, panasios i rugstynes su labai geru skoniu.
Atsakyti