Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(drugelis. @ 2016 03 06, 22:22)
Paprikos vonioj dar nesudygo, pasėtos lygiai prieš savaitę, dar nereikia nerimauti, ar jau pradėt?  unsure.gif  lotuliukas.gif


po trijų savaičių jau galima nerimaut dėl paprikų. per savaitę jei pradeda dygt, tai labai anksti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 07 kovo 2016 - 08:42
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 06, 22:22)
Šiandien namie pasisėjau petražoles ir žemuoges, neformuojančias ūsų. Tikiuosi ne per anksti su tom žemuogėm prasidėjau  g.gif


truputį per vėlai smile.gif Bet nieko, užaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2016 03 05, 09:40)
Man irgi smalsu - kara siltnamiu seja pradesite. Ant palanges salotos su ridikeliais jau isdygusios stovi.
Saule bus sekmadieni kazkiek .

Aš vakar šiltnamyje pasėjau ridikus ir salotas. Kolkas uždengiau juoda plėvele. Žiūrėsiu, kad gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 03 07, 08:42)
truputį per vėlai smile.gif Bet nieko, užaugs smile.gif

Man Sėkluvoj pardavėjos liepė kovo vidury sėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2016 03 05, 09:40)
Man irgi smalsu - kara siltnamiu seja pradesite. Ant palanges salotos su ridikeliais jau isdygusios stovi.
Saule bus sekmadieni kazkiek .


saulės nebuvo biggrin.gif
Ridikėlių pakelį šiltnamyje pasėjau, salotas vis gi sėjau namie į dėžutę. Sudygs, tada šiltnamin nuvešiu, abo ten baisiai ilgai reik laukt, kol jos nosis iškiša.
Atsakyti
Sveikos mergaitės!
Kada sėjate žirnius? Taip rankos niežti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldene @ 2016 03 07, 16:29)
Sveikos mergaitės!
Kada sėjate žirnius? Taip rankos niežti smile.gif


sveikos, prie to paties - kokias rūšis sėjat ankstyviems?
Atsakyti
Sveikos, naujai sodininkei vistai reik pagalbos doh.gif susisviete man jau set viska... kai ka ryskiai peranksti, bet esme ne tame, kaip nors viska ant palangiu sukisiu, bet jauciu viskas cia man isstypo ? ar laukt ir viskas cia bus gerai? ar jau mest lauk ir set is naujo ? doh.gif nu geeda , bet ka dabar pagelbekit lotuliukas.gif

http://www.part.lt/p...278f8946431.jpg
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 14:42)
Sveikos, naujai sodininkei vistai reik pagalbos  doh.gif susisviete man jau set viska... kai ka ryskiai peranksti, bet esme ne tame, kaip nors viska ant palangiu sukisiu, bet jauciu viskas cia man isstypo ? ar laukt ir viskas cia bus gerai? ar jau mest lauk ir set is naujo ?  doh.gif  nu geeda , bet ka dabar pagelbekit  lotuliukas.gif

http://www.part.lt/p...278f8946431.jpg

bandyk statyt kuo arčiau lango,jei gali sujunk lempas
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 14:42)
jauciu viskas cia man isstypo ? ar laukt ir viskas cia bus gerai? ar jau mest lauk ir set is naujo ?  doh.gif 

http://www.part.lt/p...278f8946431.jpg


aha, išstypo. Reiktų juos kur nors vėsiau padėti, bet kad šviesu būtų. Neturit šiltnamio prie namų ar bent stiklinto balkono?
O ką čia sėjot?
Atsakyti
QUOTE(Makėja @ 2016 03 08, 15:42)
Sveikos, naujai sodininkei vistai reik pagalbos  doh.gif susisviete man jau set viska... kai ka ryskiai peranksti, bet esme ne tame, kaip nors viska ant palangiu sukisiu, bet jauciu viskas cia man isstypo ? ar laukt ir viskas cia bus gerai? ar jau mest lauk ir set is naujo ?  doh.gif  nu geeda , bet ka dabar pagelbekit  lotuliukas.gif

http://www.part.lt/p...278f8946431.jpg


man atrodo, kad pomidorai truputi per daug išstypo, bet galima gelbėt, ko daugiau šviesos, sausiau ir vėsiau laikyti, jeigu galima, nors tuputi žemės dar apipilti ir, kai tik pasirodys tikri lapukai -persodinti giliau .
nežinau, kas ten dar, jeigu agurkai ir kopūstai, tai gal ir per anksti, dėl ridikėlių nepasakysiu, bo niekad taip su jais nežaidžiu, tiesiai į šiltnami, špinatus, kopūstus ir ridikėlius kišu, nes iš mano bandymų be papildomo apšvietimo šnipštas gaunasi ax.gif

P.S. kaip matau saintlina jau atsakė, kol aš parašiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goda_47: 08 kovo 2016 - 15:17
o del ko man jie taip isstypo ? del trukump sviesos ane?
pomdorai ten pagrinde, paprikos dar tik lenda matau... ziedinis kopustas, cukinija, moliugas.... viskas ryskiai per anksti paseta sad.gif speju reik atsisveikinti ir set per nauja.. as laikau juos ant radiatoriaus prie palanges , radiatorius uzsuktas .. bet islindo man baisiai viskas greit..
ridikeliu nesejau, palikau set ir as tiesiai i zeme...
Goda-47 o ziedinius irgi tiesiai i zeme ?
Atsakyti