Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 14:57)
Galiu ir tau parinkti pirdukų,tik gausi Šiauliuose pasiimti.Dalinu ,kaip savo sesės derlių drinks_cheers.gif

Ačiū už gerą širdį wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , bet aš kaunietė, na dar Vilniuje kasdien būnu Centre.
Galvoju, gal kokiam ūkininkų turguje bus. Reiks pažiūrėt Zanavykuose.
Prieš pusmetį tai buvau užmačius pardavinėjant daržo gėrybėse SM, bet kažkaip nesumečiau, kad man jų reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 03 01, 15:22)
manau, kad taip.

aš irgi pritarčiau drinks_cheers.gif esu turėjusi ir stambesnių, bet kai nelabai tinkama pas mane jiems žemė - susmulkėja kaip ir paprasti svogūnai kad iš tos pačios rūšies užauga ir labai dideli, ir visai mažiukai, priklausomai nuo auginimo sąlygų, trąšų, laistymo ir priežiūros... stebuklingų rūšių tikrai nėra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2016 02 29, 23:17)
patikrink dabar daigumą: paberk visų po truputį ant vatos ar tualet. popieriaus ir su vandeniuku sudrėkink. Kai kurios nebijo šalčio.



QUOTE(sypt @ 2016 02 29, 23:18)
As tai bandyciau. Vienais metais ir as buvau palikus, sejau, viskas gerai buvo.



QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 03 01, 09:16)
mano visos sėklos žiemą nekūrenamoj verandoj būna g.gif tik neseniai parsinešiau


ot tai ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 15:57)
Galiu ir tau parinkti pirdukų,tik gausi Šiauliuose pasiimti.Dalinu ,kaip savo sesės derlių drinks_cheers.gif


Kadangi jau garsėju kaip nusivylusi svogūnų augintoja (kokius įsodinu tokius ir nukasi, vienas kitas laiškas nudžiugina lotuliukas.gif ), o aš nurašau veislei, negi sau nurašysiu, kad augint nemoku lotuliukas.gif tai gal pasidalintumėt normaliai veisle? susimokėsiu žmoniškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 03 01, 16:40)
Kadangi jau garsėju kaip nusivylusi svogūnų augintoja (kokius įsodinu tokius ir nukasi, vienas kitas laiškas nudžiugina  lotuliukas.gif ), o aš nurašau veislei, negi sau nurašysiu, kad augint nemoku  lotuliukas.gif tai gal pasidalintumėt normaliai veisle? susimokėsiu žmoniškai  ax.gif

Galiu pabandymui ir Jums parvešti jei norit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 17:46)
Galiu pabandymui ir Jums parvešti jei norit biggrin.gif


Labai lauksiu, ačiū 4u.gif 4u.gif tikiuosi veislės nesugadint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 15:57)
Galiu ir tau parinkti pirdukų,tik gausi Šiauliuose pasiimti.Dalinu ,kaip savo sesės derlių drinks_cheers.gif


ir man ir man, šiaulių žemėj atsidalinsim. Dykai nenoriu, nupirkčiau veislei keletą galvikių. Jau gavau iš vieno forumietės smulkių, jų ir lukštas toks rudas į raudonumą, ne geltonas.
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2016 03 01, 16:54)
ir man ir man, šiaulių žemėj atsidalinsim. Dykai nenoriu, nupirkčiau veislei keletą galvikių. Jau gavau iš vieno forumietės smulkių, jų ir lukštas toks rudas į raudonumą, ne geltonas.

Tai kad jie tikrai nestebuklingi,tik gal dėl įvairumo galiu pargabent.Kai parvešiu,parašysiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 16:59)
Tai kad jie tikrai nestebuklingi,tik gal dėl įvairumo galiu pargabent.Kai parvešiu,parašysiu. drinks_cheers.gif

Tik kainą ŽS sodinukų pasitikslink, kad veltui nenevažinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 03 01, 16:40)
Kadangi jau garsėju kaip nusivylusi svogūnų augintoja (kokius įsodinu tokius ir nukasi, vienas kitas laiškas nudžiugina  lotuliukas.gif ), o aš nurašau veislei, negi sau nurašysiu, kad augint nemoku  lotuliukas.gif tai gal pasidalintumėt normaliai veisle? susimokėsiu žmoniškai  ax.gif

bandykit is sejinuku. bent jau man iki sejinuku buvo tas pats- kokius pasodinu, tokius pat nukasu. dar klausimas ar nesusitrauke biggrin.gif
veisles seju bilekokias. is sejinuku ir mano kudoj sacharoj uzauga.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norejau paklausti, kada sejate salotas, prieskonines zoles,? Darzo neturiu, bet siltnami ir sviesias palanges turiu. Noreciau pasiseti, ir po to perkelti anksti i siltnami, kol pomidorai su agurkais prades karalyste siltnamyje. Priekoninems darzovems turiu dideliu vazonu, tai vasara galetu juose isitaisyt. Pastebejau, kad krapai vazonuose nelinke augti, jiems labiau patinka siltnamyje. Ridikelius tai zinau, kad tiesiai i siltnami seti, nes nemegsta jie persodinimo. Paprotinkit kuo uzsejate siltnamius kad be darbo nesedetu jie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(veveryčka @ 2016 03 02, 16:06)
kuo uzsejate siltnamius kad be darbo nesedetu jie  wub.gif

ridikėliais, salotomis, špinatais ir svogūnų ropelėmis arba baltosiomis garstyčiomis. Čia jei labai reikia skrandžiui, o šiaip, tai ir gėles sėju tiesiai į dirvą, pomidorų sėklas, ten pat ir pikuoju.
Atsakyti