Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

O mane domina, ar skanūs tie daugiaaukščiai svogūnai? Ir ar ne bardakėlis toks su jais, nes iš nuotraukos taip įdomiai gan atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(sypt @ 2016 02 29, 21:20)
kaip vadinasi sie stebuklingi svogunai?

Nei jie stebuklingi, nei ką... Tik kad įdomūs. Anksti išdygsta, bet greitai ir perauga, tampa nebeskanūs. Porą metų pasibovijau ir išnaikinau rolleyes.gif

drugeli, tikrai su jais paskui bardakėlis gaunasi smile.gif Kai atsiranda skanesnių, jie tik vaizdą gadina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 01 kovo 2016 - 10:21
QUOTE(Paladė @ 2016 03 01, 10:11)
gal šiemet kas žino, gal kur parduoda STAMBIUS daugiagalvius svogūnus.  Smulkių esu turėjusi, bet daugiau nenoriu.

Mano sesė turi prisiauginusi,sakė nemaži,galiu atvežti.Kiek norėsi ,parašyk.Jei tiks,pagelbėsiu.
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 10:57)
Mano sesė turi prisiauginusi,sakė nemaži,galiu atvežti.Kiek norėsi ,parašyk.Jei tiks,pagelbėsiu.


oi, kaip gerai thumbup.gif Norėsiu proto ribose, kad tik pasidauginti būtų ir paragauti, nenuskriausk sesės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 03 01, 11:06)
oi, kaip gerai  thumbup.gif Norėsiu proto ribose, kad tik pasidauginti būtų ir paragauti, nenuskriausk sesės smile.gif

Ji kaimo žmogus,nemoka mažai auginti,sakė kiek nori 10 kg. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 11:07)
Ji kaimo žmogus,nemoka mažai auginti,sakė kiek nori 10 kg. biggrin.gif


nu jei tiek, tai gal ir savo augint nebeverta biggrin.gif
o jei rimtai, tai kokių 30 galvų paimčiau
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 03 01, 11:57)
Mano sesė turi prisiauginusi,sakė nemaži,galiu atvežti.Kiek norėsi ,parašyk.Jei tiks,pagelbėsiu.

O ar tų daugiagalvių galvų dydis nepriklauso nuo auginimo? Vienais metais pas mane užaugo pakankamai stambiomis galvutėmis, pernai sausra tokia, tai buvo smulkesni.
Gal veislės pavadinimas pas tavo sesę yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 01 kovo 2016 - 11:37
QUOTE(Ex @ 2016 03 01, 11:36)
O ar tų daugiagalvių galvų dydis nepriklauso nuo auginimo? Vienais metais pas mane užaugo pakankamai stambiomis galvutėmis, pernai sausra tokia, tai buvo smulkesni.
Gal veislės pavadinimas pas tavo sesę yra?

Veislės ji net nežino,metų metais augina tuos pačius.
Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2016 03 01, 11:13)
nu jei tiek, tai gal ir savo augint nebeverta  biggrin.gif
o jei rimtai, tai kokių 30 galvų paimčiau

Kai važiuosiu,pasemsiu terbikę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2016 03 01, 11:36)
O ar tų daugiagalvių galvų dydis nepriklauso nuo auginimo?


manau, kad taip.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2016 03 01, 12:36)
O ar tų daugiagalvių galvų dydis nepriklauso nuo auginimo? Vienais metais pas mane užaugo pakankamai stambiomis galvutėmis, pernai sausra tokia, tai buvo smulkesni.
Gal veislės pavadinimas pas tavo sesę yra?


tikrai priklauso nuo auginimo ir nuo žemės, bet dar labiau priklauso nuo veislės
turėjome tokiu smulkiu, kaip beaugintum, didesniu už gera slyva nekaip
o šalimais turėjom tokius pailgus (kodinis pavadinimas butelinis), tai kokius 5 kart didesni užaugdavo ir labai saldus, bet užaugdavo 2-3,
o tu pirdukų vienam lizde 5-7 vnt. biggrin.gif
bet ko skanesnis ir ko saldesnis svogūnas, to prasčiau išsilaiko, tai panašiai, kaip Karmen, arba Exhibitions
Atsakyti
QUOTE(Goda_47 @ 2016 03 01, 13:46)
tikrai priklauso nuo auginimo ir nuo žemės, bet dar labiau priklauso nuo veislės
turėjome tokiu smulkiu, kaip beaugintum, didesniu už gera slyva nekaip
o šalimais turėjom tokius pailgus (kodinis pavadinimas butelinis), tai kokius 5 kart didesni užaugdavo ir labai saldus, bet užaugdavo 2-3,
o tu pirdukų vienam lizde 5-7 vnt.  biggrin.gif
  bet ko skanesnis ir ko saldesnis svogūnas, to prasčiau išsilaiko, tai panašiai, kaip Karmen, arba Exhibitions


O kur gauti tų "pirdukų", lur lizde po 5-7? Gal parduoda kokiose parduotuvėse, ar vis tik turgeliuose dairytis?
Mano močiutė juos augino. Man kaip tik jie labai patinka. Kai reikia nedaug įpjaustyti, toks pirdukas pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2016 03 01, 14:42)
O kur gauti tų "pirdukų", lur lizde po 5-7? Gal parduoda kokiose parduotuvėse, ar vis tik turgeliuose dairytis?
Mano močiutė juos augino. Man kaip tik jie labai patinka. Kai reikia nedaug įpjaustyti, toks pirdukas pats tas.

Galiu ir tau parinkti pirdukų,tik gausi Šiauliuose pasiimti.Dalinu ,kaip savo sesės derlių drinks_cheers.gif
Atsakyti