Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.


kaip vadinasi sie stebuklingi svogunai?
[/quote]Maniskiai tai Long Tokio arba Luk Batun.Pirkau mydobro, nes cia musu parduotuvese tokiu svogunu seklu matyti neteko.
Atsakyti
[quote=sypt,2016 02 29, 22:20]
kaip vadinasi sie stebuklingi svogunai?
[/quote]Maniskiai tai Long Tokio arba Luk Batun.Pirkau mydobro, nes cia musu parduotuvese tokiu svogunu seklu matyti neteko.
[/quote]

Luk batun tai tie yprasti daugiameciai ar butent tie kur svogunelius uzaugina
Papildyta:
Kas auginate daugiagalvius svogunus pasidalykite patirtimi... Labai seniai esu juos auginus, bet pamirsau... Ka ten reik nupjaut? Apacia ar virsu, ar abu galus?
Atsakyti
[quote=nezinaukasbustie2,2016 02 29, 22:37]
Maniskiai tai Long Tokio arba Luk Batun.Pirkau mydobro, nes cia musu parduotuvese tokiu svogunu seklu matyti neteko.
[/quote]

Luk batun tai tie yprasti daugiameciai ar butent tie kur svogunelius uzaugina
Papildyta:
Kas auginate daugiagalvius svogunus pasidalykite patirtimi... Labai seniai esu juos auginus, bet pamirsau... Ka ten reik nupjaut? Apacia ar virsu, ar abu galus?
[/quote]Luk batun manau, kad paprasti daugiameciai. O svogunams nieko siaip pjaut nereikia. Pjauna, jei laisku greiciau nori, bet jus gi juos rudeniniam derliui auginsit.
Atsakyti
Sveikos, turiu rūpestį, gal padėsite - buvau palikusi sėklų maišelius sodyboje, kur žiemą nekūrenta buvo, na tai šalta realiai. Ar jos numirė? Ar bandytumėt sėt?
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 02 29, 23:07)
Sveikos, turiu rūpestį, gal padėsite - buvau palikusi sėklų maišelius sodyboje, kur žiemą nekūrenta buvo, na tai šalta realiai. Ar jos numirė? Ar bandytumėt sėt?

patikrink dabar daigumą: paberk visų po truputį ant vatos ar tualet. popieriaus ir su vandeniuku sudrėkink. Kai kurios nebijo šalčio.
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 02 29, 23:07)
Sveikos, turiu rūpestį, gal padėsite - buvau palikusi sėklų maišelius sodyboje, kur žiemą nekūrenta buvo, na tai šalta realiai. Ar jos numirė? Ar bandytumėt sėt?

As tai bandyciau. Vienais metais ir as buvau palikus, sejau, viskas gerai buvo.
Atsakyti
QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 02 29, 22:16)
seklas galima tiesiai ir net is rudens seti. Mano baba turi tu daugiameciu nuo senu laiku. Tai kasmet palieka kelis zyduolius, o paskui rudeni seklas ju i tarpus isbarsto
Papildyta:
kaip vadinasi sie stebuklingi svogunai?

Nezinau kaip vadinasi, man kazkada pazistama dave tu svoguneliu o paskiau pasidauginau, jei palieka laisku nenuskintu, jie labai grazuiai auga, net ant tu mazu svoguneliu auga dar svoguneliai gaunaasi daugiaauksciai o paskui rudeni nukrenta ir pridygsta nauju.
Atsakyti
QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 02 29, 21:37)
Kas auginate daugiagalvius svogunus pasidalykite patirtimi... Labai seniai esu juos auginus, bet pamirsau... Ka ten reik nupjaut? Apacia ar virsu, ar abu galus?


Auginam. Viršų mama nupjauna smile.gif šaknis jei nupjausit, tikrai nebeaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 02 29, 21:16)

kaip vadinasi sie stebuklingi svogunai?


Daugiaaukščiai svogūnai
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 02 29, 22:07)
Sveikos, turiu rūpestį, gal padėsite - buvau palikusi sėklų maišelius sodyboje, kur žiemą nekūrenta buvo, na tai šalta realiai. Ar jos numirė? Ar bandytumėt sėt?

mano visos sėklos žiemą nekūrenamoj verandoj būna g.gif tik neseniai parsinešiau
Atsakyti
QUOTE(nezinaukasbustie2 @ 2016 02 29, 22:37)

Luk batun tai tie yprasti daugiameciai ar butent tie kur svogunelius uzaugina
Papildyta:
Kas auginate daugiagalvius svogunus pasidalykite patirtimi... Labai seniai esu juos auginus, bet pamirsau... Ka ten reik nupjaut? Apacia ar virsu, ar abu galus?


luk batun, tai daugiameciai svogunai, auginami laiškams

daugiagalviams svogunams nupjaunam virsune, bet nedaug, ir labai minimaliai apačia, koki milimetra,
arba maziau, kad paskatinti saknu greitesni augima
i griovelius, kur sodinam, paberiam pelenu, taip negailedama
Atsakyti
gal šiemet kas žino, gal kur parduoda STAMBIUS daugiagalvius svogūnus. Smulkių esu turėjusi, bet daugiau nenoriu.
Atsakyti