Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(jolitamaria @ 2016 02 29, 08:06)
Pernai sejau ir auginau, bet derliumi nesidziaugiau. Gal zeme netinkama svogunams - pas mus sunki, molinga.
Kokia veisle sejate ?



sėju Red baron ir Alonso H
Papildyta:
QUOTE(Goda_47 @ 2016 02 29, 08:17)
nors klausimas ne man, bet atsakysiu, nes pas mane žemė irgi prie molio labiau, keli metai jau, kaip atradau "Svogūnai Exhibition H 100 sėklų didieji ropiniai svogūnai"
išauga kaip ant paveikslėlio  thumbup.gif papildomai į žemę pilam pelėnų, nes kaime daug  turime  smile.gif


bet šitie juk nesilaiko iki sekančio derliaus g.gif
Papildyta:
QUOTE(sypt @ 2016 02 29, 08:21)
kaip suprantu jus tuos laiskinius auginot. As siemet isigijau is mydobro seklu, tai paklausiu:man juos namie pasiset ar galima pavasari tiesiai i zeme?


kažką ant pakelio turi rašyt, ką su jais reikia padaryt. man laiškinių daugiamečių davė kelmiukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 29 vasario 2016 - 08:31
QUOTE(Paladė @ 2016 02 29, 09:35)

kažką ant pakelio turi rašyt, ką su jais reikia padaryt. man laiškinių daugiamečių davė kelmiukais.

Tai va ,kad neraso tik bendra info apie juos. Nu bandysiu dali namie, dali tiesiai i zeme.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 02 28, 22:03)
O verta laiškinius susėt, kad greičiau valgyt būtų galima, ar čia tik žaidimas gautųsi?  g.gif



QUOTE(Paladė @ 2016 02 28, 22:09)
Greičiausiai laiškus valgysit, jei galvas į vandenį ar žemę sukišit, senoviškai. O į daržą pasisodinkit daugiamečius, kurie žiemoja ir tik atšilus laiškus pradeda leisti, nereikės kasmet su laiškiniais žaisti

va ta pati norejau patarti. pernai pasodinau koki kvadratini metra tu zieminiu, tai nereikejo, nuo galviniu svogunu laisku skainiot- palikau juos augti ramybeje. uzteko nuo pat ankstyvo pavasario iki velyvo rudens. idealus. nukonkuravo ankstyvais laikytas tribulkas ir laiskinius cesnakus- buvo sultingesni ir skanesni.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 29, 08:35)
sėju Red baron ir Alonso H
Papildyta:
bet šitie juk nesilaiko iki sekančio derliaus  g.gif



Alonso ir aš sėju smile.gif
Exhibition tikrai neilgai laikosi. Aš šiemet jų jau nebesėsiu.
Atsakyti
O gal kuriai teko auginti svogunus KARAMEL? Pagal reklama, tai tipo jie patys skaniausi, saldus.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 28, 21:34)
Nu, "sraigių" sukėjos, kiek ten telpa sėklų? Sublūdijau svogūnus sraigėn susėt, ne dėl vietos taupymo, o dėl patogesnio išsodinimo. Kai sėdavau į dėžutę, tai visą pakelį, 250 sėklų, į vieną nemažą ir pasėdavau. Dabar į 5 sraiges susukau  doh.gif

Pas mane vienoj "sraigėj" tupi 60 svogūnų sėklyčių, kitoj - 70 porų, trečioj - 35 porų sėklos. Kuo ilgesnė juosta, tuo daugiau telpa... Gaila, mintis nešovė išmatuoti juostų ilgius prieš pradedant sėjimo procesą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 29, 09:01)
Pas mane vienoj "sraigėj" tupi 60 svogūnų sėklyčių, kitoj - 70 porų, trečioj - 35 porų sėklos. Kuo ilgesnė juosta, tuo daugiau telpa... Gaila, mintis nešovė išmatuoti juostų ilgius prieš pradedant sėjimo procesą  biggrin.gif


pas mane buvo atraiža per rulono plotį, 1,1-1,2 m ilgio juostos išėjo
Atsakyti
QUOTE(Goda_47 @ 2016 02 29, 08:17)
nors klausimas ne man, bet atsakysiu, nes pas mane žemė irgi prie molio labiau, keli metai jau, kaip atradau "Svogūnai Exhibition H 100 sėklų didieji ropiniai svogūnai"
išauga kaip ant paveikslėlio  thumbup.gif papildomai į žemę pilam pelėnų, nes kaime daug  turime  smile.gif



man net nesvarbu jau kiek jie isilaikytu , savrbu didelis svogunas uzaugtu ir galima butu pasidziaugti . va butent exhibitorius sejau - uzaugo per sprindi, persodinau , tada ir sustojo ju augimas , tokie siula ir liko .

pelenu nedejau
Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2016 02 29, 08:35)
sėju Red baron ir Alonso H
Papildyta:
bet šitie juk nesilaiko iki sekančio derliaus  g.gif
Papildyta:
kažką ant pakelio turi rašyt, ką su jais reikia padaryt. man laiškinių daugiamečių davė kelmiukais.



aciu , pabandysiu ir kita veiksle , bet itariu ,kad ne vien seklose problema g.gif
Darzas sodyboje ,kasdien aplink netupinejau , gal mazai demesio
Atsakyti
ar jau pasodinote i siltnami salotas, ridikelius?
Atsakyti
QUOTE(_wHiTe RoSe_ @ 2016 02 29, 17:35)
ar jau pasodinote i siltnami salotas, ridikelius?


aš tai ne. Šalta, sniegas, kur ten sodinsi unsure.gif
Atsakyti
Labas, mergickos 4u.gif Aciu visoms uz patarimus , nuorodas, bet nepasejau, nes turejau kitu reikalu si savaitgali, bet manau dar neveluoju. Snd. puse dienos ieskojau savo sejos kalendoriu, kuri buvau atsispausdinusi pries kelis metus is cia. Ot tikra kerepla esu, turbut ismeciau su makulatura netycia pries savaite. Dabar ieskosiu kur buvo ideta ir kada, tik zinau kad Palades buvo.
O del svogunu zieminiu , as pries daug metu pasisodinau tokiu, kurie ant laisko galo isaugina svogunelius ir dabar labai dziaugiuos, jie labai ankstyvi ir visa vasara buna ir l. skanus. Galima siltnamy i kamputi kelis pasodint ir bus visa laika, jau kovo men prisiraskysite.
Atsakyti
QUOTE(sypt @ 2016 02 29, 09:38)
Tai va ,kad neraso tik bendra info apie juos. Nu bandysiu dali namie, dali tiesiai i zeme.


seklas galima tiesiai ir net is rudens seti. Mano baba turi tu daugiameciu nuo senu laiku. Tai kasmet palieka kelis zyduolius, o paskui rudeni seklas ju i tarpus isbarsto
Papildyta:
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 29, 21:54)
O del svogunu zieminiu , as pries daug metu pasisodinau tokiu, kurie ant laisko galo isaugina svogunelius[COLOR=purple] ir dabar labai dziaugiuos, jie labai ankstyvi ir visa vasara buna ir l. skanus. Galima siltnamy i kamputi kelis pasodint ir bus visa laika, jau kovo men prisiraskysite.


kaip vadinasi sie stebuklingi svogunai?

Atsakyti