Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

http://www.balticsee...as#.VtH2t5yLTIU
labai geri ,kelis metus auginu ir laikosi gerai,rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 21:15)
As irgi pasesiu i dezutes kaip visada, nes toj yotubej neradau  to metodo, gal nemoku ieskot, apsieisim be naujoviu.

Nesudėtinga ta sraigę pasidaryt wink.gif Atsikerpu ilgą juostą ir išilgai jos užberiu sudrėkinto durpių substrato sluoksnį, ranka išstumdau, išlyginu, spustelėdama šiek tiek, kad gautųsi maždaug vienodo storio. Tuomet vienoj pusėj, maždaug 1 -2 cm nuo juostos kraštuo dėlioju sėklytes ir vynioju tą juostą į sraigę. Internete radau nuotraukėlę kaip visą tai atrodo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 21:20)
As turbut nemoku, yen visokio bieso tik ne sejimo sraige.

https://m.youtube.co...h?v=GqGq47NaS4Q

O dabar?
Atsakyti
Labas, gal jau kas nors paprikas daiginatės? Mąstau, ar jau sėt, ar dar anksti, su mūsų pavasariais šaltais gal ankstoka dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 19:17)
Kur yra ta sraiges ideja, nelabai susigaudau kaip cia suvyniot, kazkada maciau kaip bobule vyniojo kazkokias seklas i tualet. popieriu, o cia iskart i zeme.noreciau pamatyt yotube gyvai kaip tai daroma. Kaip apacia uzsilenkia ir t.t.

Gal šios nuorodos padės mirksiukas.gif
Sraigę papildo žeme
Sėja į sraigę su žeme
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2016 02 27, 20:35)
Aš praeitais metais sraige sodinau, man nepatiko, labai ištyso, nors pomidorai prigijo. Bandziau gėles, ir pomidorus, arbūzus. Šiais metais sodinu įprastai :-)

Arbūzus reikia sėti po vieną sėklytę į atskirą indelį ar vazonėlį, kuriame augs iki pat išsodinimo. Jų pikiuoti negalima. Sraigės būdas arbūzams visiškai netinkamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 27, 21:44)
Nesudėtinga ta sraigę pasidaryt wink.gif

Ujezau,kokia terliacija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 22:15)
As irgi pasesiu i dezutes kaip visada, nes toj yotubej neradau  to metodo, gal nemoku ieskot, apsieisim be naujoviu.

čia pažiūrėkit, tos moteriškės video l. naudingi ir išraingi
https://www.youtube....h?v=zG_NuvLr7zU

Papildyta:
QUOTE(drugelis. @ 2016 02 27, 22:55)
Labas, gal jau kas nors paprikas daiginatės? Mąstau, ar jau sėt, ar dar anksti, su mūsų pavasariais šaltais gal ankstoka dar?  g.gif

jau laikas, kol išdygs ir dienos prašviesės. Šis savaitgalis palankus sėjai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 02 27, 21:55)
Labas, gal jau kas nors paprikas daiginatės? Mąstau, ar jau sėt, ar dar anksti, su mūsų pavasariais šaltais gal ankstoka dar?  g.gif

Jau vėluojat, sēkit
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2016 02 27, 22:21)
Ujezau,kokia terliacija  blink.gif

biggrin.gif bet užtat po to, kai išsodint reiks turėtų būt patogiau tą sraigę atsisukus daigelius išsirankiot nei iš dėžutės krapštyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 27, 22:49)
biggrin.gif bet užtat po to, kai išsodint reiks turėtų būt patogiau tą sraigę atsisukus daigelius išsirankiot nei iš dėžutės krapštyt  ax.gif

Ai,man iš dėžutės visai patogu.Tiksliau,iš tų lovelių gėlėms.Sėju retai,nesusipina jie ten neatskiriamai.O čia karpyk,suk,terliokis,virtuvę plauk...man per daug darbo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 27, 23:15)
Arbūzus reikia sėti po vieną sėklytę į atskirą indelį ar vazonėlį, kuriame augs iki pat išsodinimo. Jų pikiuoti negalima. Sraigės būdas arbūzams visiškai netinkamas  mirksiukas.gif

Aš tą patį pagalvojau, kai pamačiau video, kur į sraigę pasėti moliūginiai - cukinijos ar aguročiai. Juk irgi nepikiuojami, ir persodinimo nepakelia. Na bet sėja ir net video daro. Ir jeigu nepatingėsiu ir laiko liks - būtinai pabandysiu, vien todėl, kad kartais dalykai, kurie atrodo neįtikimi, pasirodo labai verti dėmesio biggrin.gif
Atsakyti