Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(rusma @ 2016 02 27, 06:57)
taip, jos kirmija, kaip ridikėliai.

verysad.gif
Atsakyti
Kelis metus auginau Pourovo polupozdni, paskui pabandžiau Lennox. Porą metų ir vienus, ir kitus (kol Pourovo sėklos nesibaigė). Pasėjus balandžio I-oje pusėje, rudenį Pourovo draugiškai susprogdavo, Lennox - ne. Žemė darže sunkoka ir derlinga. Pourovo maždaug mėnesiu ankstyvesni (~110 d. prieš 140).
Taip pat labiau linkę sprogti didesnes galvas užauginantys, kokie paprastai ir būna vidutinio vėlyvumo. Tiesa, pernai Pourovo jau neauginau, nei negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kaip ten būtų buvę.
Taip pat "puikiai sprogsta" laiku nenuimti ankstyvi Caramba ir pekinai.
Jei trumpai - manau, kad vegetacijos trukmė ant pokelio rašoma ne šiaip sau, o nurodo optimalų dienų skaičių iki nuėmimo, jei vegetacijos sąlygos plius minus normalios. Į tuos skaičiukus verta atsižvelgti.

QUOTE(yerena @ 2016 02 27, 00:48)
Su vasariniais nežinau kaip būna, bet pvz. pastebėjau rudeninių reakciją- tai jei metai lietingi ar drėgni, susproginėja rudenį kopūstai, jei sausesni ar sausi (kaip šiemet buvo) nei viena galva (60 vnt) nesprogo  unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 26, 11:57)
gal kurmių padovanoti?  biggrin.gif

Pas mus kurmių sočiai, bet daržovės vis tiek pakirmija. Nemanau, kad tokius smulkius kirminus kaip sprakšiai kurmiai išgaudytų g.gif unsure.gif
Atsakyti
Vobla, spraksius galima isnaikinti su bulvem, reikia ikast po griezineli kas 10-20 cm ir tikrint kas kelios dienos pakeiciant 'gaudykles ' i naujas. Bet negi pas tave per 6 m jie savaime neisnyko? Jie nemegsta dirbamos zemes o tik varputybus pievas?
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 16:37)
Vobla, spraksius galima isnaikinti su bulvem, reikia ikast po griezineli kas 10-20 cm ir tikrint kas kelios dienos pakeiciant 'gaudykles ' i naujas. Bet negi pas tave per 6 m jie savaime neisnyko? Jie nemegsta dirbamos zemes o tik varputybus pievas?

neisnyko schmoll.gif sejau ir garstycias- tipo padeda, barsciau kalkes- kol kas be rezultatu...
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 25, 11:15)
Aš šiemet nusprendžiau išbandyti "sraigės" idėją:
user posted image
Tik nežinia kaip jausis svogūnai ir porai joje... Sėjau su mintim, kad bus patogiau atskirti daigelius sodinant  ax.gif

Kur yra ta sraiges ideja, nelabai susigaudau kaip cia suvyniot, kazkada maciau kaip bobule vyniojo kazkokias seklas i tualet. popieriu, o cia iskart i zeme. Labai noreciau ir as porus ir svogunus taip padaryt. Turiu pakloto likuciu, bet jis storas, toks kur nesusuksi, nusipirkciau plono. Bet noreciau pamatyt yotube gyvai kaip tai daroma. Kaip apacia uzsilenkia ir t.t
Atsiprasau, bet pati nemoku susirast. Aciu kas pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 19:17)
Kur yra ta sraiges ideja, nelabai susigaudau kaip cia suvyniot, kazkada maciau kaip bobule vyniojo kazkokias seklas i tualet. popieriu, o cia iskart i zeme. Labai noreciau ir as porus ir svogunus taip padaryt. Turiu pakloto likuciu, bet jis storas, toks kur nesusuksi, nusipirkciau plono. Bet noreciau pamatyt yotube gyvai kaip tai daroma. Kaip apacia uzsilenkia ir t.t
Atsiprasau, bet pati nemoku susirast. Aciu kas pades 4u.gif


https://m.youtube.co...h?v=GqGq47NaS4Q
Atsakyti
Palade, aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš praeitais metais sraige sodinau, man nepatiko, labai ištyso, nors pomidorai prigijo. Bandziau gėles, ir pomidorus, arbūzus. Šiais metais sodinu įprastai :-)
Atsakyti
As irgi pasesiu i dezutes kaip visada, nes toj yotubej neradau to metodo, gal nemoku ieskot, apsieisim be naujoviu.
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2016 02 27, 20:35)
Aš praeitais metais sraige sodinau, man nepatiko, labai ištyso, nors pomidorai prigijo. Bandziau gėles, ir pomidorus, arbūzus. Šiais metais sodinu įprastai :-)

Mano manymu, tai tiktų tik svogūnams ir porams, kitų daigų, turinčių lapus, man būtų gaila
Papildyta:
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 27, 21:15)
As irgi pasesiu i dezutes kaip visada, nes toj yotubej neradau  to metodo, gal nemoku ieskot, apsieisim be naujoviu.

Nuoroda neatsidaro?
Atsakyti
As turbut nemoku, yen visokio bieso tik ne sejimo sraige.
Atsakyti