Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(L.K. @ 2016 02 26, 08:43)
Ankstyvus - kuo anksčiau, arba išvis nusipirkti. Kiek ten jų tereikia, nebent problema ta, kad turguje neaišku, ką parduoda.



ne tik kad neaišku ką, bet jei ir aišku, tai pasirinkimas toks skurdus, kad verkti norisi. Pvz. ankstyvų pekinų pas mus nė su žiburiu nerasi. Stovi bobulytės su savo jaunystės pamėgtais daigais ir nė girdėt nenori, kad nuo to laiko lietuviai pradėjo valgyt ir pekinus, ir žiedinius, ir savojos, o paklausus apie kokius nors pak-choi tai turbūt pirštą prie smilkinio pasukiotų.
Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 02 26, 09:43)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2016 02 23, 23:24)
Dar gera veislė Petrovska. Bandykit pasisėti abi, skonis skiriasi. Auginti tikrai verta, nes turi daug kalcio ir visokių kitokių gerų dalykų smile.gif senovėje, kol nebuvo bulvių, žmonės jomis maitinosi. Kaip kažkas kad sakė, ropė įrašyta lietuvių genuose smile.gif Bent man tikrai patiko salotos su ropėmis, šiemet būtinai vėl auginsiu.

o kaip idomu! as siemet irgi pirma karta nusipirkau ropiu. vienas klausimas, o jos kirmija taip kaip kirmija morkos ir ridikeliai? man apskritai labai sunku kazko sakninio uzisauginti nes dirvoje knibzda visokiu kirminu: morkose kirmeles, ridikuose- kirmeles, svogunai praesti, bulves - kaip susaudytos... jei ir dar su ropem bus tas pats verysad.gif
Atsakyti
briuselio kopustus ir balandi sėti?ar ankstėliau?ant pakelio rodo sėja nuo sausio iki balandzio mėn.
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2016 02 26, 10:22)
man apskritai labai sunku kazko sakninio uzisauginti nes dirvoje knibzda visokiu kirminu: morkose kirmeles, ridikuose- kirmeles, svogunai praesti, bulves - kaip susaudytos... jei ir dar su ropem bus tas pats verysad.gif


gal kurmių padovanoti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 02 26, 09:43)
...Jeigu darže derlinga žemė, geriau neskubėti, nes rudeniop kopūstai gali patrūkinėti.

g.gif o ne nuo drėgmės pertekliaus kaip pvz. morkos bei kaliaropės?
Atsakyti
Manau, ne, nors drėgmė prisideda. Ankstyvi kopūstai labai sėkmingai susproginėja vasarą, kai tos drėgmės kartais net trūksta.
QUOTE(yerena @ 2016 02 26, 11:11)
g.gif o ne nuo drėgmės pertekliaus kaip pvz. morkos bei kaliaropės?

Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 26, 10:57)
gal kurmių padovanoti?  biggrin.gif

neuzsibuna sitas geris pas mane. bijo geoterminio skleidzamu vibraciju. gal. eina tik sklypo pakrasciukais, ten kur nera vamzdziai isvedzioti, o ten kur kolektorius- nei vieno kurmariausio per 6 metus nera buve.
Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 02 26, 13:49)
Manau, ne, nors drėgmė prisideda. Ankstyvi kopūstai labai sėkmingai susproginėja vasarą, kai tos drėgmės kartais net trūksta.


Su vasariniais nežinau kaip būna, bet pvz. pastebėjau rudeninių reakciją- tai jei metai lietingi ar drėgni, susproginėja rudenį kopūstai, jei sausesni ar sausi (kaip šiemet buvo) nei viena galva (60 vnt) nesprogo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 27 vasario 2016 - 00:49
QUOTE(Vobla @ 2016 02 26, 11:22)
o jos kirmija taip kaip kirmija morkos ir ridikeliai?

taip, jos kirmija, kaip ridikėliai.
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2016 02 24, 19:18)
Na vat dabar ir man užreikejo ju biggrin.gif o jus tuos Purple Top White Globe perkat uzsieni ar čia galima ju gaut kur?

Užsisakiau iš ebay, jei gerai supratau, tai ten turėtų būti 3000 sėklų. Galėsiu pasidalinti kai atsiųs.
Atsakyti
QUOTE(uze3 @ 2016 02 27, 08:22)
Užsisakiau iš ebay, jei gerai supratau, tai ten turėtų būti 3000 sėklų. Galėsiu pasidalinti kai atsiųs.


Ačiu už geruma biggrin.gif bet kiek žiurejau internete tai turi but ir čia pirkt ,tik idomu kas iš ju išaugs g.gif nes kaip minejo yerena del agurku kur lt pirkti užauga visai kitokie nei iš užsienio schmoll.gif
Atsakyti