Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(sim-a @ 2006 08 21, 09:56)
Uz tai pats pacientas turi labai gerai orientuotis visame tame, zinoti savo problema, tureti informacijos kaip ta problema spresti, ir tik tuomet jis gales tinkamai ivertinti gydancio gydytojo kompetencija, gali but pilnaverciu gydymo proceso dalyviu, gi kaip paminejo auksciau Daivute - PATI PRASE, PATI SIULE...

Na pirma karta darant tikrai nelaba supratau, ka reikia daryti, kaip viskas vyksta.
Sumokejau 14000 uz mokyma ir uz tai, kad priverte paciai dometis ir ieskoti informacijos, gera mokykla lotuliukas.gif
O B su U jau ne bendradarbiauja? Konkurentes patapo? huh.gif
Atsakyti
Dar noreciau viena minti issakyti...
gi kai susiduri su nevaisingumo problemomis ir ilga laika neaplanko sekme, tai pradedi prarasti vilti, o vilties ir tikejimo praradimas dar labiau sumazina sekmes tikimybe. Nesakau ir netvirtinu, kad reikia is karto begti ir keisti kazka, cia palieku spresti kiekvienai paciai, bet kartais kai pakeiti kazka, kad ir ne gydytoja, bet kazkokia viena detale gyvenime, tai suteikia nauju vilciu. Kai lankiausi ŠPC, po 6-iu stimuliaciju sekme neaplanke, gydytoja nuomojo ranka, tipo, nieko cia nebus, reikia IVF, apsilankiau VK, U pasake, kad nemato tikslo daryti IVF...po jos zodziu atsipalaidavau juodai ir sekme aplanke, tik , deja, trumpalaike, bet uz tai naturali smile.gif dabar zinau, kad reikia tik truputi pasistengti, kad as tikrai galiu ir telieka toliau atkakliai siekti tikslo, neleisti sau nusiminti,jei reikia keisti, jei reikia- gryzti.
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 08 21, 10:09)
O B su U jau ne bendradarbiauja? Konkurentes patapo?  huh.gif


Čia labai asmeniški dalykai, bent jau ne forumui tikrai. VK puikiausiai sutaria ir bendrauja su Motinos ir vaiko klinika, nors ir konkurentai.
Atsakyti
B.Žilaitienė yra medicinos mokslų daktarė, endokrinologė ir dirba andrologijos, endokrinologijos srityje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 08 21, 11:09)
Na pirma karta darant tikrai nelaba supratau, ka reikia daryti, kaip viskas vyksta.
Sumokejau 14000 uz mokyma ir uz tai, kad priverte paciai dometis ir ieskoti informacijos, gera mokykla  lotuliukas.gif
O B su U jau ne bendradarbiauja? Konkurentes patapo?  huh.gif


Taip suprantu, kad kainų skirtumas ir dabar išlieka ir gana didelis.
Aš VK su tikrai "arkliškom" Gonalio dozėm (335, 225), taip pat naudojau brangesnį vaistą slopinimui, sumokėjau 9000Lt. Vis dėl to 5000lt nesimėto.
Na man dar nepasisekė, bet gydytojos klaidų kaip ir nemačiau, jei pats organizmas vaisių atmeta, tai jau klijais nepriklijuosi lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 08 21, 11:59)
Na man dar nepasisekė, bet gydytojos klaidų kaip ir nemačiau, jei pats organizmas vaisių atmeta, tai jau klijais nepriklijuosi lotuliukas.gif  doh.gif



Žinok Izraelyje bando klijuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 21, 13:01)
Žinok Izraelyje bando klijuoti mirksiukas.gif


Gal ir gerai g.gif
Tik jeigu imant tokia teoriją, kad organizmas atmeta "bolgus" embrioniukus.... o jei toks "blogas" prisiklijuotų, kažin ar labai jau laimę atneštų schmoll.gif
Gal aš ko ir nesuprantu.... g.gif
Kažkaip gal reikia palikti terpę ir natūraliai atrankai... g.gif
Atsakyti
Tai nelabai ir tepadeda tie "klijai" kiek supratau doh.gif
Atsakyti
RAsa D,
prašau, parašyk, nuo ko pagerėjo judrumas, plz....
Papildyta:
Dėl B..
Iš pradžių man labai patiko. Racionali, savimi pasitikinti, dėmesinga. Kuo daugiau vaiksčiojau, tuo tai mažėjo. Dėmesys -tol, kol pritraukia klientą. Man taip, deja, pasirodė. Skambini-kalbi tik su sesute. Išvažiuoja -ai, koks skirtumas, padarys pavaduojantis. Brangu žvėriškai, jei po 3 nesėkmingų IUI dar pagailėjo, padarė nuolaidą echoskopijai (15 proc), tai 7,8 visa kaina. Juk echoskopija nekainuoja pati savaime, juk ji reikalinga procedūrai, apžiūrai, juk ne pirmą kartą atėjau, ne diagnostinė - kiekvieną kartą 110 lt, taip, lyg būčiau pirmą kartą atėjusi išsitirti. Iki IUI 2 ar trys echoskopijos - skaičiuokit.. Stimuliuoja puregonu, clostilbegitu. Man IUI su viskuo virš 1000 Lt. Kiek jūs pas kitus mokat? Ar visur mokama už kiekvieną, atsiprašau, nusiperdimą? O po procedūros 10 min paguli ir varyk namo? Prie paciento pradeda rėkti ant sesučių?
Atsakyti
KittyKitty, aš nesuprantu, kodėl tu būdama kaunietė važinėji į Vilnių? g.gif Jau rašiau, kad Kaune yra ir Motinos ir Vaiko klinika, ir Vaisingumo klinika.Aš lankausi VK Kaune, pvz., ten už echoskopiją moku 60 ar 80 litų, dabar tiksliai neatsimenu, bet ne 110 kaip pas B. unsure.gif
Atsakyti
[quote=KittyKitty,2006 08 21, 17:02]

Dėl B..
Man is gydytojo irgi nereikai nei galvos glostymo, nei murkimo, bet B mane baigia pribaigti abejingumu. Pvz, nuvaziuoju po nesekmingos IVI, o ji prasvilpia laukiamajam pro mane, teikusis tik pasisveikinti ir nepaklausus, nei kaip jauciuos, nei kaip sekes, o apziurai nusiuncia pas kolega, mat ji pavargus. Atvaziuoju IVI - paguldo, suleidzia, sesute apklosto, o daktare neria pro duris, recepta dufastonui ir clost. palikui sesutei. Dekui, nuo duru dar atsisveikina ir pasako, kad, jei kas neaisku, paaiskins sesute. Is pradziu as maniau, kad ji tiesiog del kazkokiu priezasciu nemegsta asmeniskai manes, bet , dabar nuomone keiciu ir dristu daryti isvada, kad jai labiau rupi pacientai IVF'ui, nes biznis didesnis, o ka jau cia tos su IVI... demesio neverta... (nors man ir tos proceduros kaina su visais vaistukais labai didele, su vyru turim nerealiai taupyti verysad.gif ).
Atsakyti
Neiskesiu ir as nepapasakojusi savo patyrimo pasB. Reikejo paimti tepineli, kadangi nieko daugiau nebuvo tik ji, tai teko tai padaryti, bet ryskiai matesi, kad tuo l.nepatenkinta. Nu ka paima , keliuosi ,rengiuosi , jauciu kazkas ne taip, jausmas lyg kazkas like viduj. Pasakau B. paziuri akurat kazkoks( nezinau pavadinimo) metalinis instrumentas. Kad pradejo atsiprasinet ,kad to dar nera buve. Isejus leipau juokais lotuliukas.gif Gerai kad daugiau jos paslaugu neprireike , pastojau naturaliai.
Atsakyti