Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(Tesoraite @ 2006 08 15, 21:25)
Aišku. Ir man pasirodė keista  4u.gif  Tiesą sakant, net nežinojau, kad ji gydo ir moteris  blush2.gif  nors jau kažkuri anksčiau rašė netgi apie IUI pas Žilaitienę  g.gif

B.Žilaitienė yra endokrinologė.
Atsakyti
o gal kas lankote VK pas Jatuziene?
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2006 08 16, 15:56)
o gal kas lankote VK pas Jatuziene?


Aš tik porą kartų buvau pas ją, kai mano gydytojos nebuvo. Pas ją ir pablioviau taip elegantiškai, bo labai meiliai pašnekino... cool.gif

Šiaip nuomonės nelabai turiu.
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 16, 17:35)
Aš tik porą kartų buvau pas ją, kai mano gydytojos nebuvo. Pas ją ir pablioviau taip elegantiškai, bo labai meiliai pašnekino...  cool.gif

Šiaip nuomonės nelabai turiu.


nesupratau truputi, tai ji tave pravirkde? tai ji maloni ar grubi?
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2006 08 16, 17:56)
o gal kas lankote VK pas Jatuziene?


Man Jatuziene dare punkcija ir isodinima. Man atrode labai maloni (jokiu budu ne lipsni, kokiu as nemegstu) ir profesionali. Ispunktavo daug folikulu, ko ir nesitikejau... Man labai patiko, buvo rupestinga, viska aiskino 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2006 08 17, 06:55)
nesupratau truputi, tai ji tave pravirkde? tai ji maloni ar grubi?


Tikrai ne grubi. Šiaip man nuotaikos buvo "ribinės" po eilinės nepavykusios IUI, tai ji mane pradėjo ramint, o man nuo to dar blogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 08 17, 10:24)
Ispunktavo daug folikulu, ko ir nesitikejau...


o ka reiskia "ispunktavo folikulus"?
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2006 08 17, 18:55)
o ka reiskia "ispunktavo folikulus"?


Išėmė su spec. adata iš kiaušidžių. Po narkoze žinoma. Švietiesi, Kvakse? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 18, 10:42)
Išėmė su spec. adata iš kiaušidžių. Po narkoze žinoma. Švietiesi, Kvakse?  mirksiukas.gif


kaip norėčiau, kad pagaliau man (ir visom čia besikankinančiom) pavyktų nestuke.gif
ir visa savišvieta šitoj srity pagaliau pasibaigtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 08 18, 09:42)
Išėmė su spec. adata iš kiaušidžių. Po narkoze žinoma. Švietiesi, Kvakse?  mirksiukas.gif

Va ir radau atsakyma tavo parasyme 4u.gif Kazkaip niekur neradau,kad naudojama narkoze,per kiausidziu punktavyma,bet pati nupaniau,kad ji daroma,nes isivaizdavau,kad tai turetu skaudeti doh.gif Siaubas,man tai bus jau sesta narkoze verysad.gif Kazin kiek zmogui galima ju daryti g.gif g.gif Nes as jau dabar kartais pamirstu ,ka vakar veikiau verysad.gif O kas bus toliau g.gif
Atsakyti
Aš irgi lankiausi pas Jatužienę VK. ji man darė IUI, kuri, deja, nepavyko. Gydytoja man patiko - ir konkreti, ir maloni kartu. Dėl jos profesionalumo kol kas irgi abejonių nekilo.
Atsakyti