Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

Nu jau manęs į jokią vonią neįkrapštytų blink.gif Vos nenumiriau nuo mineralinių vonių.O kai įpylė terpentino, tai išlindau kaip nudilginta blink.gif Teko procedūrų atsisakyti blink.gif
Kiekvienai vis kitaip.
Saulės zuikuti, paklausk gyd. mirksiukas.gif Įdomu, ką jis sakys g.gif
Atsakyti
Aš nepamenu kuriai iš mūsų blogai buvo žiauriai po tų vonių, gal Vilmutei g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 12 10, 19:44)
Aš nepamenu kuriai iš mūsų blogai buvo žiauriai po tų vonių, gal Vilmutei g.gif g.gif

Nea, Agut schmoll.gif Aš tiesiog dievinu visokias vonias wub.gif Jei galėčiau kas savaitgalį važiuočiau į kokią sanatoriją blush2.gif Ir tikrai nemanau, kad jos kenkia g.gif

O Druskininkuose purvo vonioj MB buvo pasidarę blogai doh.gif bet pas jį spaudimas aukštas- tai jam daugiau nerekomenduojama purve maudytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne, čia kažkuriai berods su kiaušidėm blogai pasidarė, tik va kuriai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 10, 18:32)
Nu jau manęs į jokią vonią neįkrapštytų  blink.gif Vos nenumiriau nuo mineralinių vonių.O kai įpylė terpentino, tai išlindau kaip nudilginta  blink.gif Teko procedūrų atsisakyti  blink.gif
Kiekvienai vis kitaip.
Saulės zuikuti, paklausk gyd.  mirksiukas.gif  Įdomu, ką jis sakys g.gif

Ulla, tau reikiamai nepaaiskino, kaip reikia "guleti" terpentino vonioje. Joje negalima ramiai guleti!!!! reika vartytis, judinti rankas ir kojas ir vis rankomis "braukyti ir valyti" tas vietas, kurios nejuda - nugara, pilva, uzpakali...
Siaip jau man terpentino vonia jau per pirma karta nueme sausa kosuli, kuris kankino puse metu ir kurio niekaip negalejo isgydyti nei jokiais vaistais, nei antibijotikais, nei inhaliacijomis, jau itare kazin ka...
O siaip jau vonios - tai dalykas slidus... Ypac su uzdegimais ar persisaldzius. Ilindus lyg ir geriau, bet ta pacia sekunde, kai islipi - dar blogiau. Ir bronchams, ir plauciams, ir puslei ir visam kam smile.gif
Atsakyti
Va prisiminau, čia mano draugei buvo. Tai jai žiauriai negerai buvo nuo pirmo karto, kažkas ginekologiškai pasidarė, vos išlipo susirietus, paskui nė lipt nebegalėjo į jokią vonią. O atrodė sveika važiavo.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 12 11, 10:56)
Ulla, tau reikiamai nepaaiskino, kaip reikia "guleti" terpentino vonioje. Joje negalima ramiai guleti!!!! reika vartytis, judinti rankas ir kojas ir vis rankomis "braukyti ir valyti" tas vietas, kurios nejuda - nugara, pilva, uzpakali...



Tai kad judėjau blink.gif Po to ta slaugė ar kaip ją ten užvadinti, net išsigando, buvau kaip margutis.O po vonių man tvinksėdavo galva, būdavau žiauriai raudona ir pykindavo.Tuom ir baigėsi unsure.gif Beje, mano spaudimas normalus, netgi žemas g.gif

Oi, atsiprašau, gavosi nukrypimas nuo temos.


Nu pagirsiu MirV klinikos urologą Bosą thumbup.gif Mb lankosi pas jį. wub.gif
Atsakyti
O kokius gydytojus rekomenduotumėt Klaipėdos VK g.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokiame mieste?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 12 12, 12:25)
Kokiame mieste?

Agut, na Tu ir išsiblaškiusi šiandien doh.gif g.gif Taigi rašo KLAIPĖDOS VK ax.gif Tai kokiame mieste randasi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 12 12, 12:25)
Kokiame mieste?



QUOTE(Vilma J. @ 2006 12 12, 12:51)
Agut, na Tu ir išsiblaškiusi šiandien doh.gif  g.gif  Taigi rašo KLAIPĖDOS VK ax.gif Tai kokiame mieste randasi? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif friends.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2006 12 12, 11:43)
O kokius gydytojus rekomenduotumėt Klaipėdos VK  g.gif  4u.gif



Sveikute smile.gif Abu tavo mineti gydytojai, ir Salygiene, ir Dirzauskas - profesionalai.
Taip kad ka bepasirinksi - manau pasistengs padet.
Tu minejau kad nepastoji tik pusmetis.. tai tikrai dar mazas laiko tarpas. Labai nepergyvenk smile.gif
Atsakyti