Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(Aga @ 2006 12 09, 00:44)
Na priklauso ko tu nori. Jei nori griežtumo, pas Rožukienę, jei nori švelnumo - pas Žėbą ax.gif

Noriu profesionalumo ir kokybės.
Atsakyti
Manau tą gausi iš visų ten dirbančių. Šiaip mūsų merginos labai patenkintos Ž.Žėba, paskutiniu metu pas jį nemažai mūsiškių pastojo thumbup.gif Be galo atidus ir fainas gydytojas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 12 09, 00:51)
Manau tą gausi iš visų ten dirbančių. Šiaip mūsų merginos labai patenkintos Ž.Žėba, paskutiniu metu pas jį nemažai mūsiškių pastojo thumbup.gif Be galo atidus ir fainas gydytojas ax.gif

Labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 12 08, 23:44)
Na priklauso ko tu nori. Jei nori griežtumo, pas Rožukienę, jei nori švelnumo - pas Žėbą ax.gif


Nepasakyčiau, kad Rožukienė labai griežta.Pas ją lankausi, esu patenkita. smile.gif
Atsakyti
Na ji ne griežta gal, bet tokio savotiško charakterio.
Atsakyti
Sveikos...

...gal kas ir pagalvos, jog nereikėjo man atidaryti naują temą, bet pastadoju metu, klausymu, kurį noriu iškelti, nerandu beveik jokios informacijos. Šis skyrelis galėtų būti puiki vieta, kur kiekviena iš mūsų galėtu pasidalinti žiniomis su kitomis.

Pradėsiu nuo pradžių.

Treti metai su vyru nesusilaukiam vaikelio. Mūsų nepastojimo priežastys jau nustatytos ir taikyti gidymo metodai. Man nevyksta ovuliacija, vyro sperma "ant rybos", dar vienas mano kiaušintakis kažkaip susisukęs (kas dar sumažina pastojimo tikimybę. Man 25, šį mėnesi gersiu jau 5 Clostelbegito ciklą, kol kas rezultatų jokių. Mane ne labai džiugina ta mintis kad vaistams skatinantiems ovuliacija kitais metai (galimas reikalas) teks leisti tūkstančius Lt.

Mano teta dar senais laikais, važiavo gidyti nevaisingumą į Sočį, prie Jodosios jūros. Gal kas girdėjo tokią vietelę - Matsesta??? tem yra labai daug įvairių gidyklų ir sanatorijų.

Žinot, mano diagnoze aiški, tik vat jos priežasčių niekas nežino...o jeigu daktarai nežino nuo ko viskas prasidėjo, kaip jie gali gidyti...o dar vaistais kuriu per gyvenimą galimą tik tam tikrą ciklų kiekį išgerti. Aš tikiu, kad daug kas priklauso nuo to kas darosi galvoje. Siūlau susikooperuoti ir pasidalinti infornaciją apie vietas kur galima naturaliais būdais atstatyti savo organizmą, atsijungti nuo pilnos stresų kasdienybės ir pailsėti....o tada į išpurentą, palaistytą dirvą sodinti sėklas. Ir gal tada maži angeliukai neprivers saves laukti.

Vat
Atsakyti
Nežinau, Natule... dauguma iš čia besilankančių yra išbandę viską, tame tarpe ir sanatorijas... ir manau dauguma iš patirties pasakytų kad sanatorija ir tuo labiau tarybinių laikų metodai neatstoja nevaisingumo gydymo unsure.gif
Pailsėt nuo streso - taip, faina ir reikia, bet ar mokėsi paleist mintis apie kūdikį?
Manau tiesiog po nesėkmių tau norisi išbandyti ką nors visai priešingo.

Ir dar - šiame skyrelyje besilankančių toji dirva išpurenta ir išlaistyta kaip niekur kitur smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir as siais metais, pries darantis IVF, ruosiausi nuvaziuoti i Druskininkus, paguleti mineralinese voniose, pasiburbuliuoti perlineje vonioje..... tam kad pailseciau ir nusiraminciau pries IVF. Apie savo norus prasitariau savo gydytojai, taciau ji pareiske: "geriau jokiu proceduru, net ir tokiu nekaltu kaip mineralines vonios, nesidaryti!!!! sad.gif" Finalas- nei sanatorijos, ne pavykusio IVF schmoll.gif
Atsakyti
o as jei turesiu dar galimybe darytis antra ivf tai irgi galvojau pries procedura palekti iki druskininku, pailseti, atsigauti g.gif nes atsiliepimai is ten grizusiu tiesiog nerealus. reiks paklaust daktaro kodel negalima g.gif keista labai.
Atsakyti
Būna nemažai kam ir pakenkia tos vonios, ne visoms tinka jos doh.gif
Atsakyti
kai buvau mazas mergaitis (nu gal ne visai mazas, jau kokioj 7 klasej) tris kartus teko laime pabuvot druskininkuose vaiku sanatorijoje, tai iki siol atsimenu buvima ten kaip savo mazo gyvenimo stebukla blush2.gif smile.gif reiks visgi daugiau pasidometi dabar apie poveiki ten tu visu voniu. aisku visiems tikti negali, kiekvienam savo...
Atsakyti
Na po operaciju visada i Druskininkus vaziuodavau, o pries IVF kai gydytojai uzsiminiau,kad noriu sanatorijoje pailseti,tai ji man patare vaziuoti ir nesvarstyti.Taigi nusipirkau kelalapi ir pirmyn....Pailsejau ir fiziskai ir dvasiskai thumbup.gif ,tik va gaila,kad IVF nepavyko verysad.gif Bet tikrai ne todel,kad buvau sanatorijoje.Taip,kad kam yra galimibes tai as tik uz tai,kad vaziuoti ir pailseti.
Atsakyti