Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 30, 16:14)
Pigiau, nes asociacijos nariams buvo  taikoma 20 proc. nuolaida  4u.gif  Įdomu kaip dabar, nes per seminarą kažkaip nepaminėjo g.gif


O ji man atrodo ne asociacijos narė g.gif
Tiesiog VK reikėdavo mokėti už echoskopiją, konsultaciją, o M&V mokėti nereikėjo 4u.gif
Atsakyti
Nu žinok , nepamenu narė ar ne, bet lygtai stojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 30, 17:29)
Nu žinok , nepamenu narė ar ne, bet lygtai stojo g.gif


nebepameni ir as - lygtai stojo g.gif
pries Kaledas kalbesim su klinikom del akciju, pasnekesim dar syki ir del nuolaidu, nes MirV tikrai nuolaidos buvo tik metams.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 30, 16:56)
Jau rašiau, kad atrodo MŠ nemokėdavo, bet tiksliai tik ji pati galėtų pasakyti smile.gif
Kažkaip IUI mažai kas ten iš mūsų darėsi, pagrinde IVF unsure.gif


O man ta panelė ar ponia kur pirmama aukšte sėdi prie telefono, tai aiškino, kad už pirmą echoskopiją prieš IUI reikia mokėti 60 litų, o jei jų prireikia daugiau negu vienos tik tada nekainuoja. g.gif
Atsakyti
Bet per seminarą, apie nemokamą embrionų šaldymą minėjo Eglė ax.gif , kai kalba ėjo apie nuolaidas.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 30, 16:14)
Pigiau, nes asociacijos nariams buvo  taikoma 20 proc. nuolaida  4u.gif  Įdomu kaip dabar, nes per seminarą kažkaip nepaminėjo g.gif


ten ir be nuolaidos pigiau nei VK (turiu omeny pačią procedūrą) mirksiukas.gif
O MŠ ir man gyrėsi, kad ir nuolaidą kaip narė gavo (bent aš taip supratau g.gif ) ir kad už konsultacijas nieko nemokėjo...
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 11 30, 11:29)
Tada nieko nesuprantu, kodėl man už pirmą konsultaciją paėmė 80 lt? g.gif
O kas yra klinikų vadovė?

Kiek supratau tas pirmasis pokalbis nemokamas, bet jeigu apžiūri, tai 80 lt.Po to besiruošiant IVF, mokėti nieko nereikia g.gif Na, iš manęs paėmė irgi 80 lt.
Kažin tikrai kaip su tom nuolaidom VA nariams?Nes IVF tikrai darysiuos MirV klinikoje g.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, esmė supratau daugmaž.
Domiuosi,nes pas B mokėjau už kiekviena echo prieš IUI, kad ir kiek jų reikėtų. Reikėdavo 2-3, po 110Lt, nebloga papildoma sumelė susidaro.
Beje, įsidėmėjau, per seminarą sakė, kad MirV asociacijos narėms nuolaidą taiko tik šaldymui.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2006 12 01, 11:04)
Beje, įsidėmėjau, per seminarą sakė, kad MirV asociacijos narėms nuolaidą taiko tik šaldymui.


O IUI nuolaidos nebedaro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2006 12 01, 10:04)
Ačiū, esmė supratau daugmaž.
Domiuosi,nes pas B mokėjau už kiekviena echo prieš IUI, kad ir kiek jų reikėtų. Reikėdavo 2-3, po 110Lt, nebloga papildoma sumelė susidaro.
Beje, įsidėmėjau, per seminarą sakė, kad MirV asociacijos narėms nuolaidą taiko tik šaldymui.

Na apie B. lupikavimą geriau patylėsiu doh.gif pati praėjau per visą šitą unsure.gif

Dėl nuolaidų KityKity teisi smile.gif Asociacijos nariams taikomas tik nemokamas embrionų šaldymas 4u.gif

Dėl IUI asociacija turi tartis vėl. Nes nuolaidas turėjome tik metams unsure.gif

Atsakyti
Apie kazkieno lupikavima-nelupikavima man kaip tai nedrasu kalbeti...
Ypac ziurint is mokanciojo puses. Kai nezinau nei ju islaidu, nei paskaiciavimu. Nezinau ir nei vienos klinikos kainodaros. Kai zinau tik viena - kiek as moku ir kad moku daug. O kiekvieno paciento reikalas pasiskaiciuoti, kas apsimoka, kas ne.
Gal kartai kieno nors didesne patirtis labiau apsimoka, negu kieno nors pigesne procedura? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 12 01, 10:26)
Apie kazkieno lupikavima-nelupikavima man kaip tai nedrasu kalbeti...
Ypac ziurint is mokanciojo puses. Kai nezinau nei ju islaidu, nei paskaiciavimu. Nezinau ir nei vienos klinikos kainodaros. Kai zinau tik viena - kiek as moku ir kad moku daug. O kiekvieno paciento reikalas pasiskaiciuoti, kas apsimoka, kas ne.
Gal kartai kieno nors didesne patirtis labiau apsimoka, negu kieno nors pigesne procedura?  g.gif

Chiara, aš parašiau tik tai kaip jaučiuosi aš......
O didesnė patirtis mano atveju tikrai stebuklų nepadarė , palyginus su pigesne procedūra mirksiukas.gif
O ir jei paimtumėm statistiškai iš mūsų rato pas "didesnę patirtį" nepavyko nei vienai g.gif Tikiuosi, nors Euromergelė pralauš ledus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 01 gruodžio 2006 - 10:45