Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(Algirda @ 2006 11 29, 20:01)
Merginos,pasakykit Jus man.Ketiname perkelti savo gydyma i Kauna i M IRV klinika.Pas gydytoja Zeba.Kiek kainuoja konsultacijos?


jei darysiesi iui arba ivf tai konsultacijos ir echoskopijos pries tas proceduras nekainuos nieko
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2006 11 30, 11:19)
jei darysiesi iui arba ivf tai konsultacijos ir echoskopijos pries tas proceduras nekainuos nieko

Čia rimtai???? Ruošiant MirV neima už echo pinigų??
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2006 11 30, 12:13)
Čia rimtai???? Ruošiant MirV neima už echo pinigų??


Ten pirma konsultacija kainavo 80 litų.Antra konsultacija prieš IUI kainuos 60 litų, o jei reikės dar vienos konsultacijos prieš IUI, tada nekainuos.Aš taip supratau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2006 11 30, 11:13)
Čia rimtai???? Ruošiant MirV neima už echo pinigų??

Rimtų rimčiausiai mirksiukas.gif

QUOTE(Veronika @ 2006 11 30, 11:17)
Ten pirma konsultacija kainavo 80 litų.Antra konsultacija prieš IUI kainuos 60 litų, o jei reikės dar vienos konsultacijos prieš IUI, tada nekainuos.Aš taip supratau. g.gif

Šiaip pirma konsultacija turėjo nekainuoti nieko- pati klinikos vadovė per seminarą taip sakė g.gif O tolesnės taip pat jei daraisi IUI, bent jau MŠ , kai darėsi IUI, man atrodo nemokėdavo ax.gif
O aš iki šiol nesu mokėjusi nei už vieną konsultaciją rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 30 lapkričio 2006 - 11:28
Tada nieko nesuprantu, kodėl man už pirmą konsultaciją paėmė 80 lt? g.gif
O kas yra klinikų vadovė?
Atsakyti
Embriologė Eglė Steponavičienė smile.gif
Atsakyti
As irgi uz jokia konsultacija M&V nemokejau thumbup.gif
Atsakyti
O už echoskopijas ruošiant IUI?
Atsakyti
niu kad zinok katineli arba man visai jau galva susisuko arba dar kazkas, kad taip miglotai iui beprisimenu blush2.gif , bet niu kad atrodo nemokejau smile.gif matyt klinikos politika tokia - pries iui ir ivf neimti pinigeliu uz echo ir konsultacijas 4u.gif nes ir taip brangu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2006 11 30, 15:36)
O už echoskopijas ruošiant IUI?

Jau rašiau, kad atrodo MŠ nemokėdavo, bet tiksliai tik ji pati galėtų pasakyti smile.gif
Kažkaip IUI mažai kas ten iš mūsų darėsi, pagrinde IVF unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 30 lapkričio 2006 - 15:54
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 30, 15:56)
Jau rašiau, kad atrodo MŠ nemokėdavo, bet tiksliai tik ji pati galėtų pasakyti smile.gif
Kažkaip IUI mažai kas ten iš mūsų darėsi, pagrinde IVF unsure.gif


Tikrai MŠ nemokėjo ir dar pigiau buvo nei VK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 11 30, 16:08)
Tikrai MŠ nemokėjo ir dar pigiau buvo nei VK 4u.gif

Pigiau, nes asociacijos nariams buvo taikoma 20 proc. nuolaida 4u.gif Įdomu kaip dabar, nes per seminarą kažkaip nepaminėjo g.gif
Atsakyti