Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 04, 15:51)
Tada ir ten bardakas doh.gif  Nenoriu aš būti stumdoma, kaip ne vietoje stovintis baldas blush2.gif


O mano gydytojas visais atvejais buvo su manimi blush2.gif thumbup.gif Todėl tikriausiai mano vyrui tai ir patinka lotuliukas.gif Kai kas nors neaišku: greit skambink gydytojui lotuliukas.gif ir net nebandyk atsikalbinėti tongue.gif Tiesiog , manau, kad kiekvienas pasirenkame jam patinkantį kompetentingą gydytoją. Mums juk nereikia bet kokių ax.gif Vienoms patinka vienas, kitoms - kitas. Manau, kad jie visi kompetentingi savo srityje - tai mums svarbiausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 04, 11:48)
Ūlla, suprantu, kad kalbi dėl IVF....nes mano žemiau išvardinti pamąstymai nelabai liečia IUI...



Taip, teks man pereiti prie to verysad.gif Tad ir klausinėju wub.gif Kažkaip man širdis liepia kažką pakeisti, mano gydyt.tikrai thumbup.gif ir dėl manęs paaukojo ne vieną laisvą minutę, bet vistiek kažkas ne taip doh.gif Net keista, bet aš irgi mąsčiau apie Usonienę,nors esu prieš grubumą kaip ir nusistačiusi, bet man reikia rezultato, o ne pasipliotkinimų biggrin.gif Ir dėl Vaiko ir motinos klinikos mąstau,Kaunas man arčiau wub.gif ir kadaise ten jaunas dieneles leidau lotuliukas.gif Nu kaip sunku doh.gif
Atsakyti
zaneta1 4u.gif
wilda 4u.gif
aciu Jums uz info, uzsirasiau pas Meskauskiene, nes Visockiene dirba tik is ryto, o jeigu reikes daznai vazineti, nelabai galesiu is darbo daznai issiprasineti.
Atsakyti
Panos, nieko nesuprantu - neprisiskambinu į Vilniaus VK jau beveik valandą g.gif blink.gif

Jie ką, nedirba ar čia man taip sekasi??? Blin, o reikia labai.
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 11 06, 11:32)
Panos, nieko nesuprantu - neprisiskambinu į Vilniaus VK jau beveik valandą  g.gif  blink.gif

Jie ką, nedirba ar čia man taip sekasi??? Blin, o reikia labai.


Na pries kokia valanda ir as jiems daviau gal kokis 8 kartus, tai siaip ne taip dasimusiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 11 06, 11:32)
Panos, nieko nesuprantu - neprisiskambinu į Vilniaus VK jau beveik valandą  g.gif  blink.gif

Jie ką, nedirba ar čia man taip sekasi??? Blin, o reikia labai.


Cia tau taip sekasi. Kiek pastebejau jie ten iki 11 - 12 buna apsikrove pacientem, tai jeigu atlieka gimdos nuotrauka, IUI ar kt, tai nelabai ir yra kam atsiliept. Jiems ten sekretores reiketu gal?
Bandyk dar karta, atsilieps tikrai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilda @ 2006 11 06, 11:13)
Cia tau taip sekasi. Kiek pastebejau jie ten iki 11 - 12 buna apsikrove pacientem, tai jeigu atlieka gimdos nuotrauka, IUI ar kt, tai nelabai ir yra kam atsiliept. Jiems ten sekretores reiketu gal?
Bandyk dar karta, atsilieps tikrai. 4u.gif


Ačiū Wilda, prisiskambinau tik mobiliu.

Beje, sveikinimai mirksiukas.gif Nemačiau tavo nick'o prieš tai kažkaip, bet tas reikalo nekeičia - visvien smagu. Lengvo nešiojimo.
Atsakyti
sveikutes,gal kas lankotes pas gyd. Salygiene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2006 11 15, 16:33)
sveikutes,gal kas lankotes pas gyd. Salygiene 4u.gif



As lankausi smile.gif Viskas super smile.gif

Tik vis is anksto reikia uzsirasyti, labai megiama ir uzimta si gydytoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 11 15, 16:58)
As lankausi smile.gif Viskas super smile.gif

Tik vis is anksto reikia uzsirasyti, labai megiama ir uzimta si gydytoja  lotuliukas.gif

kaip pas ja patekti,ar registraturoj registruoja nes kiek zinau ji liktai skyriaus vedeja
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2006 11 15, 17:15)
kaip pas ja patekti,ar registraturoj registruoja nes kiek zinau ji liktai skyriaus vedeja


Ji dirba jurininku ligonineje, gydytoja, ne vedeja. Kaip ten patekti - tikrai nezinau, gal, jei rimtos ligos, seimos gydytoja (jurininku poliklinikos) gali nusiusti... bet jau guldymui i ligonine.

O as einu pas ja privaciai. Ji dirba Vaisingumo klinikoje Sermuksniu gatveje. Konsultacijos kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 11 15, 17:21)
Ji dirba jurininku ligonineje, gydytoja, ne vedeja. Kaip ten patekti - tikrai nezinau, gal, jei rimtos ligos, seimos gydytoja (jurininku poliklinikos) gali nusiusti... bet jau guldymui i ligonine.

O as einu pas ja privaciai. Ji dirba Vaisingumo klinikoje Sermuksniu gatveje. Konsultacijos kainuoja.

ligonines poliklinikoj nedirba nes stende ziurejau,noriu lankytis nemokamai biggrin.gif ,ligoninej dirba bet kaip pas ja patekti g.gif
Atsakyti