Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(garnelis @ 2006 07 21, 14:23)
As tai pirmadieni nueisiu ir persirasysiu visa ligos istorija smile.gif

Nes jie turbut kopijavimo aparato tai tikrai netures.

vaje, numirčiau berašydama savo istoriją doh.gif
aš manau geriausia daryti kaip Musmirytė sakė, o kai duos registratorė kortelę, nueiti ne pas gydytoją, o kur į miestą, kur galima atsišviesti, o atsišvietus atnešti atgal į registratūra, lai ten guli, kam ją vogti
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 07 21, 14:23)
Taigi galima tas istorijas papraščiausiai atsišviesti, kam jas vogti? Ne jūs pirmos keičiat klinikas, niekas dėl to į galvą neduos.


Tai aš tam tikslui ir ruošiuosi "pasiskolinti", kad galėčiau pati atsišviesti, o paskui grąžinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 07 21, 14:16)
Aha, o kaip iš VK savo ligos istorija nusifyrint? V atostogauja, tai manau pats tinkamiausias metas MirV išbandyt  ax.gif

Oho kokie planai bigsmile.gif Ir pas ką bandysi? g.gif smile.gif
Atsakyti
Ligos istorija galima paprasciausiaia pasiimti. Ji nera gydymo istaigos nuosavybe, tik paprasciau kai ji ten saugoma. As viena karta klaipedoje VK paprasiau israso, norejau pasikonsultuoti Vilniuje. Jie man atidave visa knygele. Kai sugryzau i VK, i pirma vizita atsinesiau ir vel ten palikau.
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2006 07 21, 13:50)
Prieš porą saavičių parašiau laišką K su klausimais apie IUI, tai jis man į juos atsakė ir gale dar tokį prierašą parašė "Jei kreipsitės į mane, pažadu Jums padėti" biggrin.gif Man kažkaip labai gražiai ir maloniai nuteikė tas parašytas jo sakinys smile.gif



lotuliukas.gif aišku kad gražiai nuteikė potencialią pacientę....jei gražiai nebendrausi tai ir pacientės neturėsi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tesoraite @ 2006 07 21, 14:16)
Aha, o kaip iš VK savo ligos istorija nusifyrint?



tai gi paciento teisė matyti ir turėti savo ligos istoriją.. ax.gif apibrėžta įstatymais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 07 21, 14:16)
Aha, o kaip iš VK savo ligos istorija nusifyrint? V atostogauja, tai manau pats tinkamiausias metas MirV išbandyt  ax.gif


Taigi galima viską atsišviest. mirksiukas.gif Aš vakar, pvz., paparašiau sesutės savo kortelės, ten pat Daukšos gatvėje atsišviečiau ko man reikėjo. tongue.gif
Papildyta:
O M. ir V. klinikoje kokie ginekologai dirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 07 21, 15:06)
Oho kokie planai bigsmile.gif Ir pas ką bandysi? g.gif  smile.gif


Nu nežinau, turbūt pas visų išgirtąjį biggrin.gif Tik labai parinuos pas vyrą eit ax.gif Vos nežagtelėjau, kai V pasiūlė visa tai atlikt pas St, kol ji atostogaus lotuliukas.gif Pas tą tai tikrai nenoriu, nepatiko jis man, nors tik šiaip mačiau blush2.gif Tai va ir audžiu visokias mintis, tik kad MirV registratūroj kažkokia nekomunikabili dirba, pasiskambinau šiandien pasiteiraut, tai mekeno kažką į ragelį....
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 07 21, 19:08)
Nu nežinau, turbūt pas visų išgirtąjį  biggrin.gif  Tik labai parinuos pas vyrą eit  ax.gif  Vos nežagtelėjau, kai V pasiūlė visa tai atlikt pas St, kol ji atostogaus  lotuliukas.gif  Pas tą tai tikrai nenoriu, nepatiko jis man, nors tik šiaip mačiau  blush2.gif  Tai va ir audžiu visokias mintis, tik kad MirV registratūroj kažkokia nekomunikabili dirba, pasiskambinau šiandien pasiteiraut, tai mekeno kažką į ragelį....

Taip ir galvojau biggrin.gif - geras pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
aš jei eičiau į M. ir V. kliniką, tai tik pas Jūsų išgirtą gydytoją thumbup.gif thumbup.gif
Jis man paliko puikaus gydytojo įspūdį thumbup.gif , kai buvom M ir V klinikoje susitikime drinks_cheers.gif
aplanko puikūs prisiminimai apie M ir V kliniką ir apie gyd. Ž. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 07 21, 22:38)
aš jei eičiau į M. ir V. kliniką, tai tik pas Jūsų išgirtą gydytoją thumbup.gif  thumbup.gif
Jis man paliko puikaus gydytojo įspūdį thumbup.gif , kai buvom M ir V klinikoje susitikime drinks_cheers.gif
aplanko puikūs prisiminimai apie M ir V kliniką ir apie gyd. Ž. wub.gif

Ir šiaip ten pigiau nei VK.
Nesvarbu, kad kainininke kainos truputį didesnes nei VK- daug pigiau vistiek gaunasi tongue.gif Tai gali patvirtinti ne viena čia besilankanti.
Atsakyti
Mes su vyru esam V ir M pacientai. As pati lankausi pas gyd. Rozukiene.Tai puiki, konkreti gydytoja. Beja, apie kokia gydytoja Z cia kalbate?
O dabar truputi apie pinigelius, kas mums visiems labai aktualu. Man V ir M buvo atliktos 3 ICSI proceduros ir tik treciai procedurai gavom TIK 5% nuolaida. Kuri, beja, taip pat buvo be rezultatu.Pridursiu, kad poceduros buvu darytos viena paskui kita su 4 men pertraukomis. O pas U, istojus i vaisingumo asociacija jau pirmam IFV galima gauti 20% nuolaida. Deja, mes tai suzinojom per velai. O sirdele tai skauda. Idomu, gal kas nors issiprase didesniu nuolaidu? Dabar su vyru kaupiames ketvirtam karteliui, bet si karta pas U. Mums taip pat reiks pasiimti korteles abieju, bet del to galvos net nesuku. Pinigus uz tyrimus tai sumokejom. Todel, manau, korteles ir priklauso mums.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 07 21, 12:38)
aš jei eičiau į M. ir V. kliniką, tai tik pas Jūsų išgirtą gydytoją thumbup.gif  thumbup.gif
Jis man paliko puikaus gydytojo įspūdį thumbup.gif , kai buvom M ir V klinikoje susitikime drinks_cheers.gif
aplanko puikūs prisiminimai apie M ir V kliniką ir apie gyd. Ž. wub.gif


Ar jus cia kalbat apie Ž.Ž.? As pas ji uzsiregistravau, bijojau irgi, bet paskaicius jusu atsiliepilmus lengviau pasidare 4u.gif ax.gif
Atsakyti