Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

QUOTE(Miglužė @ 2006 08 31, 14:40)
Kiek matau, K jau ne pirmą kart praleidžia vyriškas problemas pro akis g.gif
Bet šiuo atveju juk vistiek IUI darotės, tai nelabai ką keičia vyro diagnozė.


o kažin, jei problemos su prostata, ką parodytų spermos pasėlis g.gif ar nebūtų ten kokių kokų? g.gif tada negerai daryti vaikus g.gif be to, jei yra kokų, tai ir visi kiti spermos parametrai kaip suprantu krenta...ar aš čia nusišneku?

Svajuke, Medeina pas mus farmacininkė mirksiukas.gif
Atsakyti
tai aš čia prieš Medeiną visiška neišmanėlė pasirodžiau blush2.gif lotuliukas.gif

Daivut, man atrodo, kad jeigu psėlyje yra visokių kokų, jie gali pakenkti ir prostatai, t.y. sukelti jos uždegimą, o tada jau dvigubas blogumas gaunasi. tada jau spermiukams amen. o prostatos uždegimą tai nustato pačiupinėję ją ir pagal skausmus pilvo apačioje, bet ne pagal spermogramą tiesiogiai. rolleyes.gif kadangi man teko susidurti, tai biški žinau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 31, 14:52)
Daivut, man atrodo, kad jeigu psėlyje yra visokių kokų, jie gali pakenkti ir prostatai, t.y. sukelti jos uždegimą, o tada jau dvigubas blogumas gaunasi. tada jau spermiukams amen. o prostatos uždegimą tai nustato pačiupinėję ją ir pagal skausmus pilvo apačioje, bet ne pagal spermogramą tiesiogiai.  rolleyes.gif kadangi man teko susidurti, tai biški žinau.  ax.gif


nu jo...bet aš mąstau, ar nėra grįžtamojo ryšio.... g.gif jei spermoj ilgai negydoma yra kokų - tai gali sukelti prostatitą...tačiau jei yra prostatitas, tai gal pagal default'ą ir spermoje yra visokių bacilų...čia aš tik bandau logiškai išmąstyti... o gal visai nelogiškai kaip tik lotuliukas.gif
Atsakyti
logiškai mąstai, logiškai. bigsmile.gif jeigu yra prostatitas, tai galima daryti išvadą kad spermoje gali būti kokų, mat dažniausiai pasitaikantis yra prostatitas, kuris atsirandą būtent nuo visokių kokų.
Atsakyti
Pirmadienį vyras neš spermą pasėliui daryti. Taigi, kai nuėjo vyras pas Kamarasuką, tai visokių tyrimų pridarė ir dar neaišku iki galo buvo už tai ir darys pasėlį. Labai jau reikalai greit pradėjo pas jį judėt thumbup.gif Dabar jau su vyru nusprendėm "dalyvaut" visuose procesuose ir viską aiškintis, klausinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 31, 15:18)
Pirmadienį vyras neš spermą pasėliui daryti. Taigi, kai nuėjo vyras pas Kamarasuką, tai visokių tyrimų pridarė ir dar neaišku iki galo buvo už tai ir darys pasėlį. Labai jau reikalai greit pradėjo pas jį judėt  thumbup.gif  Dabar jau su vyru nusprendėm "dalyvaut" visuose procesuose ir viską aiškintis, klausinėt  smile.gif


Duok Dieve Musmiryt gal pradės jūsų reikaliukai tvarkytis pagaliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 31, 15:44)
Duok Dieve Musmiryt gal pradės jūsų reikaliukai tvarkytis pagaliau wub.gif


Dėkui tau wub.gif Aš stebiuosi kaip tu spėji visas pamatyti ir visoms atsakyti blink.gif
Mes tikimės, kad su kiekviena naujai atrasta problema aš vis arčiau nestuke.gif
Atsakyti
4u.gif norejau paklausti apie SPEMAN vitaminus kiek jie kainuoja,ar vaistinese yra ju,vyras gere tik TRIBESTANA ,ir isvis galvoju kad jo padetis yra pablogejus nes gyd.urologas buvo uzkretes bakterija i slapimo takus gydesi antibiotikais,blogai isgyde persimete i krauja buvo sepsis tai vel gavo stipriu antibiotiku,metai praejo,noriu kad vel jis pasidarytu tirumus kokia jo padetis,ar isvis man ko tiketis,gal zinot urologa gera vilniuj g.gif
Atsakyti

Galiu jau šiandien Musmirytei papasakoti kaip bus toliau: bus atrasta eilė mistinių uždegimų. Paskirtas antibakterinis gydymas ir dar koks nors brangus gydymas pvz. homeopatiniu vaisteliu ar kokiu menkaverčiu vitaminu. Kartojami tyrimai ir viskas braaangiai kainuos. Bet gal tai padės ką nors suprasti.. verysad.gif

O gal aš klystu, bet kaip rodo patirtis su K, ko gero - ne.
Atsakyti
QUOTE(Diletantas @ 2006 08 31, 16:33)
Galiu jau šiandien Musmirytei papasakoti kaip bus toliau: bus atrasta eilė mistinių uždegimų. Paskirtas antibakterinis gydymas ir dar koks nors brangus gydymas pvz. homeopatiniu vaisteliu ar kokiu menkaverčiu vitaminu. Kartojami tyrimai ir viskas braaangiai kainuos. Bet gal tai padės ką nors suprasti..  verysad.gif

O gal aš klystu, bet kaip rodo patirtis su K, ko gero - ne.



Kaip mociute sakydavo: kaip su slapiu skuduru... ale panasu i teisybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diletantas @ 2006 08 31, 16:33)
Galiu jau šiandien Musmirytei papasakoti kaip bus toliau: bus atrasta eilė mistinių uždegimų. Paskirtas antibakterinis gydymas ir dar koks nors brangus gydymas pvz. homeopatiniu vaisteliu ar kokiu menkaverčiu vitaminu. Kartojami tyrimai ir viskas braaangiai kainuos. Bet gal tai padės ką nors suprasti..  verysad.gif

O gal aš klystu, bet kaip rodo patirtis su K, ko gero - ne.


Pastebėjau, kad labai esi viskuom nepatenkintas ir niekuom nepasitikintis. Tokiems žmonėms sunku gyventi ir jie sensta anksčiau laiko deja.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 31, 19:24)
Pastebėjau, kad labai esi viskuom nepatenkintas ir niekuom nepasitikintis. Tokiems žmonėms sunku gyventi ir jie sensta anksčiau laiko deja.


Tu klysti Musmiryte, aš ne toks. Toks tampu, jei jaučiu ką nors negera. Taigi jaučiu, kad galite eiti (tikras būti negaliu) neteisingu keliu. Ir be reikalo nerašinėju. Jums linkiu tik gero. O abejonės - mąstymo požymis.
Atsakyti