Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 28, 00:10)
Ar Brainstorm'ai 12 balų Aistei skyrė? Kaip mano internetas trūkinėja, tai nelabai supratau.

Nuvyle mane jie verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 27, 23:10)
Ar Brainstorm'ai 12 balų Aistei skyrė? Kaip mano internetas trūkinėja, tai nelabai supratau.

Taip. 12 Aistei ir 10 Donatui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 28, 00:11)
Nuvyle mane jie verysad.gif

nu va, reik suprast, kad nebebus ratelių unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 28, 00:10)
Ar Brainstorm'ai 12 balų Aistei skyrė? Kaip mano internetas trūkinėja, tai nelabai supratau.


Taip smile.gif

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 28, 00:13)
nu va, reik suprast, kad nebebus ratelių unsure.gif  lotuliukas.gif

Tai..., jau ir kaulai ne tie... irnesakyk.gif Bet reikes jegas pataupyti geguzinei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 vasario 2016 - 23:14
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 28, 00:11)
Nuvyle mane jie verysad.gif


Čia jie iš gailesčio biggrin.gif buvo gi praeitą savaitę studijoje, matė, kai Aistė verkė po Ibelhauptaitės kritikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 02 27, 23:51)
nu man tarkim reiktų rinktis tarp Aistės ir Rūtos, aš nedvejodama rinkčiaus Rūtą  smile.gif

Aistės dainoje yra tik emocija, netgi tokia bauginanti. Bet sulig dainos pabaiga,aš pamirštu, kas ten buvo, netgi melodijos nepamenu.

Žinokit aš irgi, Aistės daina neviltį varo. O Rūtai, kaip Zilnys sakė, reikia bekuose visokių rasių žmonių ax.gif

QUOTE(mjforever @ 2016 02 27, 23:53)
nė vienas čia netinka vairuot į tą euroviziją, daina turi pretenduoti į hitą, o čia, vokalistai dar dar, bet blankios VIENOS baladės, na, aistės ne iš blankiųjų, bet nemaloniai įkyri su tuo  eeeeeeeeee  ėėėė eee  ėėėėėė.

Norit juokitės norit ne, bet man vienintelės Mildos traktoriai ausyse skamba ax.gif . MB sakė, geriausiai jam patiko, nors pirmą kart tik žiūrėjo ax.gif
O šiaip aš už Ievą prabalsavau. Na ir Donatas patiko. Jie abu verčiausi važiuot, mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 02 27, 23:12)
Taip. 12 Aistei ir 10 Donatui  ax.gif

Latviai muzikoje gerai nusimano thumbup.gif
Atsakyti
Ai, dar pamiršau pasakyt, kad man labai patiko šiandieninis Erikos įvaizdis.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2016 02 28, 00:14)
Norit juokitės norit ne, bet man vienintelės Mildos traktoriai ausyse skamba ax.gif . MB sakė, geriausiai jam patiko, nors pirmą kart tik žiūrėjo ax.gif

laugh.gif Mane beklausant irgi biškį užvežė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 27, 23:11)
nemačiau, nes ne į balus žiūrėjau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

O į ką žiūrėjai biggrin.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Valio!!! Donatas vel pirmas! clap.gif Man vel atgime viltis kad butent ji vaziuos i svedija. smile.gif Vengrija irgi issirinko savo atstova. Mano rezervuotas Freddie laimeju, taigi oficialiai ji sveriu i savo glebi ir nepaleidziu. hihihi.gif karsta.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2016 02 27, 22:00)
Man Aistė šiandien kažkaip šiurpiai atrodo... Kažkokios keistos grimasos dainos pradžioje  g.gif

drinks_cheers.gif tikrai kad šiurpiai atrodė. tarimą reikia stipriai tobulinti, kai nelabai aišku, ką ji ten dainuoja, tai tikrai nesupranti, kam tas draskymasis ir kam tas perdėtas dramatizmas.

QUOTE(mjforever @ 2016 02 27, 22:36)
gėda, bet gal. Na neįdomi tie du posmai  doh.gif  doh.gif  doh.gif

o ko jau čia gėda. daina gali nepatikti, DM gali nepatikti, bet tik jau ne gėda. balsą turi, atrodo gerai, ko čia gėdytis. didžiuotis reikia, kad tokių turim, ne tik "ką tik iš kultūrkės" išėjusių smile.gif

QUOTE(Maja Di @ 2016 02 27, 22:40)
Nu nesakykit, Montvydas gerai atrodo.

tikrai gerai atrodo, lygis iškart jaučiasi, kad ir ką kas besakytų.

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 27, 22:44)
Man ir balsas jos, ir pati labai graži.

graži tai graži, balsas nuostabus, bet daina nuobodybė totali, be aiškios žinutės, kas norima pasakyti, dar nors įsimenama lengvai būtų, o dabar plauktų ir praplauktų.

lieku prie Montvydo. dar šiek tiek prie Erikos, bet tik šiek tiek blush2.gif
Atsakyti