Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ievai reikia išvaizdą ir stovėseną tvarkyti, dvasinio vidaus nepatvarkysi ir nepakeisi, o būtų gerai. Daina graži.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 27, 23:43)
Nu man Ievos balsas wub.gif

Man irgi wub.gif Ir Džiazu pagyrė ax.gif
Atsakyti
Jaučiu, turiu savo naują favoritę, t.y. Ievą smile.gif Kuo toliau, tuo labiau man patinka jos pasirodymas - tiek balsas, tiek daina, tiek vaizdas.

Stipriausi pasirodymai man šiandien buvo Ievos, Aistės ir Donato.

QUOTE(-Delta- @ 2016 02 27, 23:45)
bet tai lopai operatoriai, per Donato pasirodymą ten pabaigoje ne tą kamerą įjungė  biggrin.gif  doh.gif

lotuliukas.gif
Tai kad jis ten kaip šoko ant to operatoriaus(pagalvojau, kad gal išvertė aną, dėl to kitas filmavo doh.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 02 27, 23:47)
Čia iš serijos yra dvi nuomonės: mano ir neteisinga  smile.gif

As irgi uz Aiste, nu bet jokia man ten korupcija, saviskiai, jusiskiai, aniskiai nesivaidena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 23:47)
Bet tai kas už tą Rūtą gali balsuot  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Aš apie žiūrovus.
Kiba balsų jinai užpirko  doh.gif


nu man tarkim reiktų rinktis tarp Aistės ir Rūtos, aš nedvejodama rinkčiaus Rūtą smile.gif

Aistės dainoje yra tik emocija, netgi tokia bauginanti. Bet sulig dainos pabaiga,aš pamirštu, kas ten buvo, netgi melodijos nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 02 27, 23:47)
Čia iš serijos yra dvi nuomonės: mano ir neteisinga  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 23:47)
Bet tai kas už tą Rūtą gali balsuot  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Aš apie žiūrovus.
Kiba balsų jinai užpirko  doh.gif

biggrin.gif Aš pastebėjau, kad tokios tipo didingos dainos šiaip gana mėgstamos žiūrovų unsure.gif Visko čia gali būt, kad ir Rūta iškeliaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 28, 00:48)
Ievai reikia išvaizdą ir stovėseną tvarkyti, dvasinio vidaus nepatvarkysi ir nepakeisi, o būtų gerai. Daina graži.

What? doh.gif o ka isvaizdoj jai tvarkyti?
Atsakyti
Vėl tas iš Imagine Dragons vertina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 27, 22:49)
Stipriausi pasirodymai man šiandien buvo Ievos, Aistės ir Donato.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
nė vienas čia netinka vairuot į tą euroviziją, daina turi pretenduoti į hitą, o čia, vokalistai dar dar, bet blankios VIENOS baladės, na, aistės ne iš blankiųjų, bet nemaloniai įkyri su tuo eeeeeeeeee ėėėė eee ėėėėėė.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 27, 22:52)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
biggrin.gif Aš pastebėjau, kad tokios tipo didingos dainos šiaip gana mėgstamos žiūrovų unsure.gif Visko čia gali būt, kad ir Rūta iškeliaus doh.gif

Tegul keliauja, nors bus linksma, ne taip nuobodu kaip su Donatu ar Erika smile.gif
Atsakyti
Geras, mano trejetukas visiškai sutapo su ID nariu bigsmile.gif
Atsakyti