Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aistė TIKRAI geriau už Rūtą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 27, 20:03)
Aistė TIKRAI geriau už Rūtą ax.gif
Tikrai, tikrai.
Įdomu koks skirtumas balsų bus.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 02 27, 19:26)
Panos, jei kuri netingit, kai kursit naują temą, sumeskit jau išrinktų šalių dainų nuorodas 4u.gif berods vinted'e mačiau taip darant, galima gal pasiskolinti jų nuorodas blush2.gif
Tikrai, sukurkit kas nors naują temą, tam kad paskui nereikėtų blaškytis,
nes iki 23 val tie likusieji 10 psl gali tirpte ištirpti.

Aš nesekiau info, tai nežinau kur yra_dalis jau išrinktų finalinių dainų ir susisteminta į vieną vietą.
vinted'e žiūrėjau, bet ten labai daaaug darbo reikia tam, kad rankiot po puslapius.
Laiko turiu, galėčiau sukurti, bet nežinau kur tos dainos yra vienoje krūvoje.
Tai, kas žinot, sukurkite.
Atsakyti
Ar nepakanka šios nuorodos? Juk viskas yra, taip gražiai, o ko dar nėra, dar bus smile.gif
http://www.eurovisio...ll-participants
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 27, 21:27)
Ar nepakanka šios nuorodos? Juk viskas yra, taip gražiai, o ko dar nėra, dar bus smile.gif
http://www.eurovisio...ll-participants
Man galva pakanka.
Jei nieks nekuria šiuo metu ir nekurs tai pradėsiu kurt po 10 min.
Jei ką_duokit žinią, kas paskui nesidubliuotų temos.
Atsakyti
Gal online rodo mūsų atranką?
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 11:54)
Žiūriu paskutinis mados klyksmas ne tik pačioms bernų prisigrobti, bet dar net poruot juos  lotuliukas.gif

Britams nei Ruslanas, nei Donatas tikrai netinka, jiems reikia dviejų gražiai dainuojančių dainininkių.
Atsakyti
rodys nuo 21.00 eurovision.tv puslapyje.
Papildyta:
arba lrt.lt
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2016 02 27, 13:54)

Net neabejoju, kad Lietuvos komisija Donatą vėl prastuminės, juk saviškis, argi gali būti kitaip Lietuvos žemėje.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 27, 13:11)
Negaliu nepasidalinti komentaru, kurį radau po mano katinėlio video:
"Make him DARK, make him SMOKEY, make him MANLY as he is in the official lyrics video's picture, because it's how it feels when you are listening to this song. And not like that little boy he is in this video (Supernova)."

Gryyynai mano mintis išsakė biggrin.gif Jei latviukas būtų kiek vyriškesnis ir ne toks gerietiškas, tai, man atrodo, laaabai daug šansų jis su ta daina turėtų. Sakiau, čia tokiam kaip Kipro atstovui tą dainą reiktų dainuot biggrin.gif

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 27, 13:16)
Dar būtų neprošal jūsų berneliui kokius bent 10 kg priaugti g.gif

Čia apie latviuką? biggrin.gif Ai ,ir kokių 5 kilų užtektų (man asmeniškai kūdi vyrai patinka, tai man geriau perkaręs, nei putlesnsis blush2.gif Bet latviukui iki vyro dar tikriausiai daug metelių nugyvent biggrin.gif Kiek jam? Koks 20? )

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 27, 14:35)
Šian nusimato neblogas vakaras. Aistė "tiesiog dainuos", Rūta kels antakį dėl Jazzu komentaro, Erica pristatys savo (nuobodų) klipą už nugaro, Donis kaip visada bus "atėjęs laimėti" biggrin.gif  cool.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 27, 14:49)
Isijungiau paziureti pradzia Uk finalo i kuri truputi pavelavau, oten vedeja tarp kitu keliu kalbu pasisveikino ir lietuviskai! Na super!

kažin kokia proga? bigsmile.gif

QUOTE(blackkiss @ 2016 02 27, 19:51)
o tai palaukit, dar šitas kaimo jurgelis Lacko neiškritęs?

tu ką, jis gi labai mylimas žiūrovų laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 27 vasario 2016 - 20:58
Korupcinė, nors tiksliau reikėtų sakyti, kad draugų komisija: Erikos nebuvo kaip į antrą vietą pastatyti, per daug jau akivaizdus neteisingumas būtų, tai tai nuobodybei, ir balsas ne kažin kas, davė nors trečią vietą, nors Ruslanas geriau už Donatą, jau nekalbant apie Eriką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 27 vasario 2016 - 21:05
Nauja tema
Eurovizija 2016 (3)
Atsakyti