Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 16, 01:34)
Pavarė Ibelhauptaitė nelabai subtiliai  biggrin.gif  doh.gif

Kad ji subtilumu niekad nepasižymėjo. Na ir man nekažką tas naujasis įvaizdis, bet galima kažkaip normaliau išsakyt kritiką. Atrodo, kad jai svarbu įkąsti. Bet gerai, kad nors apie dainą gerą žodė pasakė good.gif

Kaip matau, tai kol kas tarp Donato ir Aistės - lygiosios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 16, 15:17)
Jeigu gruzinai laisvi, tai jamu kartu su Mansu Zelmerlow
https://www.youtube....h?v=d9nt30oooAs

Ale ir gobšios blush2.gif Mansas ir šiaip atstoja dešimt vidutiniškų bernų, negi vieno neužtenka g.gif

Aistės pasirodymas gal ir netobulas, bet Ibelhauptaitė man irgi atrodo baisiai susireikšminusi. Kiek pamenu, tai per visas laidas ji tik ir postringauja, kieeek daug dirba ir kaip sveikatą dėl to aukoja. Man ji tokia pižoniška blush2.gif
Atsakyti
Bet tai kokia neteisybė. Praėjusį savaitgalį buvo Burnys, kuris nieko nekritikavo, o šį - Ibelhauptaitė. Norėčiau išgirsti, ką ji pasakytų Rūtai biggrin.gif Nes panašu, kad niekas neišdrįsta jai tiesiai šviesiai pasakyt, kad jos daina - tik pigi kopija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 16 vasario 2016 - 15:40
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 16, 15:35)
Bet tai kokia neteisybė. Praėjusį savaitgalį buvo Burnys, kuris nieko nekritikavo, o šį - Ibelhauptaitė biggrin.gif

Man įdomu, ką ji būtų sakiusi, apie Ištvano pasirodymą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 16, 15:35)
Bet tai kokia neteisybė. Praėjusį savaitgalį buvo Burnys, kuris nieko nekritikavo, o šį - Ibelhauptaitė. Norėčiau išgirsti, ką ji pasakytų Rūtai biggrin.gif Nes panašu, kad niekas neišdrįsta jai tiesiai šviesiai pasakyt, kad jos daina - tik pigi kopija.


Burnys tai iš viso biggrin.gif Nelabai supratau, kodėl jį į tą komisiją įkišo. Panašu, kad tik dėl chebros smile.gif Aš ir spėjau, kad jis nieko protingo nepasakys, nepanašus man jis į muzikos ekspertą blush2.gif Bet tai sudalyvavo komisijoje dar blogiau, nei aš įsivaizdavau blush2.gif


QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 15:36)
Man įdomu, ką ji būtų sakiusi, apie Ištvano pasirodymą biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


tongue.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Nes Išvano pasirodymas man buvo gal didžiausias šios EV siaubas biggrin.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 16 vasario 2016 - 15:50
pasirodymas kaip ir tas Išvanas. Toks pamaiva, kad net šlykštu, lindimas šiknon visiems su savo "talentu" vidurinės mokyklos saviveiklininkų festivaly.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 16, 17:12)
Nea neatrodo.  tongue.gif Pernai kazkuri prigriebusi italus nenorejo dalytis, tai siemet as irgi nesiruosiu dalytis.  beee.gif  hihihi.gif 

Taip taip, nenorėjo, nėr čia ko, niekas niekuo nesidalykit topsecret.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 16:06)
Labai norėčiau nors vieno dano... kad jau ir negražiausio cry.gif

Mano LV Justelis 100 kartų gražesnis už juos visus kartu sudėjus. Tas nekaltas žvilgsnis ir akių tyrumas wub.gif - nesuprantu, kas Jus pastūmėjo į tos danų trijulės glėbį. g.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 16, 16:18)
Kad ji subtilumu niekad nepasižymėjo. Na ir man nekažką tas naujasis įvaizdis, bet galima kažkaip normaliau išsakyt kritiką. Atrodo, kad jai svarbu įkąsti. Bet gerai, kad nors apie dainą gerą žodė pasakė good.gif

Kaip matau, tai kol kas tarp Donato ir Aistės - lygiosios smile.gif

Pritariu kiekvienam Jūsų žodžiui. drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 02 16, 15:57)
pasirodymas kaip ir tas Išvanas. Toks pamaiva, kad net šlykštu, lindimas šiknon visiems su savo "talentu" vidurinės mokyklos saviveiklininkų festivaly.


Kad man ne dėl to. Man absoliutus naftalinas ta daina ir juo labiau jų pasirodymas doh.gif blush2.gif blush2.gif
Nors ir nemėgstu to žodžio.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 16, 16:52)
Mano LV Justelis 100 kartų gražesnis už juos visus kartu sudėjus. Tas nekaltas žvilgsnis ir akių tyrumas  wub.gif - nesuprantu, kas Jus pastūmėjo į tos danų trijulės glėbį.  g.gif

Latviukas, tai lyg jaunas Byberis, danai solidesni unsure.gif

O čia Maltos atstovė. Meh doh.gif
https://www.youtube....h?v=Ch4EmoGu_RQ
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 17:57)
Latviukas, tai lyg jaunas Byberis, danai solidesni unsure.gif

Aha, seniai žinoma: apie buvusius tik blogai kalbama, ane? nono.gif
Užtad gyvenimo nesugadintas, jaunas, perspektyvus. Nieko, parodysim mes su savo Justeliu dar ką galim tongue.gif , reikia tik ten tos jų atrankos greičiau sulaukti. dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 16, 17:06)
Aha, seniai žinoma: apie buvusius tik blogai kalbama, ane? nono.gif
Užtad gyvenimo nesugadintas, jaunas, perspektyvus. Nieko, parodysim mes su savo Justeliu dar ką galim  tongue.gif , reikia tik ten tos jų atrankos greičiau sulaukti.  dirol.gif

Viskas prikandu liežuvį. Nedrįsiu nuneigti, kad jūs su Justeliu galite nustebinti Europą cool.gif thumbup.gif
Atsakyti