Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Selga @ 2016 02 27, 12:11)
Negaliu nepasidalinti komentaru, kurį radau po mano katinėlio video:
"Make him DARK, make him SMOKEY, make him MANLY as he is in the official lyrics video's picture, because it's how it feels when you are listening to this song. And not like that little boy he is in this video (Supernova)."
Nu bliamba, lyg mano vyro rašyta blink.gif . Tas irgi tą patį man prieš savaitę svaigo, kad čia apsirūkiusio jaunuolio daina. Paaugliui sūnui nepatiko, o man patinka  doh.gif . Rūkyti nerūkau visai, bet matyt reikia priimti tai kaip komplimentą, kad nepasenau, jei jau tokios dainos patinka.  biggrin.gif

Prisiverčiau ir aš Ukrainos pagaliau išklausyti. Lips ir mano galva ji pakankamai aukštai.  drinks_cheers.gif

Dar būtų neprošal jūsų berneliui kokius bent 10 kg priaugti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 00:16)
Panos, laisvi tie britai dar?  biggrin.gif

Glaudžiu  (!) aš juos, manau, po savo sparneliu  biggrin.gif  flirt.gif

Saldainės biškį, nu o bet kažkokį potencialą bent matau  rolleyes.gif  smile.gif  Atsikratyt jei ką, visada spėsiu  biggrin.gif  blush2.gif

Nusigyvenote, ponia Ingėnai kaip reta doh.gif biggrin.gif Kur gi ta rock dvasia? Aš gi vis dar darau Minus One, atiduodu vieną garbanių, kad ir kokia skaudančia širdimi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 00:41)
Tie tikri vyrai, dėl kurių čia draskėtės (Kipras ar kas ten, kur pražilę ir praplikę), tai daina (bent jau iš epizodo) žyyymiai labiau saldaininkė. Netgi keista iš tokių vyrukų tai girdėt  g.gif  blush2.gif

kas ten kur pražilęs? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 27, 02:06)
Įtariu aš tik LT žiūrėsiu biggrin.gif Nes kitaip visų nesugaudyčiau biggrin.gif
O braliukai protingi. Patys vienį sekmadienį dainuos. Be konkurencijos žiūrimi mūsų bus biggrin.gif

Pritariu latviai sumaniai padare. smile.gif Man atrodo dar rumunai neissirinko dainos. Ju paprastai visai neblogos buna.
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2016 02 27, 11:53)
Man britai ne schmoll.gif  Is tokiu berniuku saldainiuku tai man jau danai geriau smile.gif  Daina kazkokia kabinanti. Manau, kad Ukraina bus aukstai siemet, jei ne nugaletoja, man ji turi kazka TOKIO ta daina wub.gif  Lenku patinka ta Rihanna biggrin.gif  Ir perziuru daug. Austrija daug kam patinka, bet man ta moteris labai antipatiska. Kipras wow wub.gif  Ne veltui mano mylimiausia pasaulio salis biggrin.gif

Va ir mano danu vyrukai sulauke pagyrimo. smile.gif Man atodo jie irgi aukstai kils.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 27, 14:20)
Pritariu latviai sumaniai padare. smile.gif Man atrodo dar rumunai neissirinko dainos. Ju paprastai visai neblogos buna.
Papildyta:

Va ir mano danu vyrukai sulauke pagyrimo. smile.gif Man atodo jie irgi aukstai kils.

Perklausius daug dainu istrauku, man jie vieni nedaugelio, kuriuos isijungiau paklausyti nuo pat pradziu smile.gif catchy
Papildyta:
Kalbant apie Lietuva, tai as is pat pradziu buvau uz Aiste. Na, kelia man jos daina siurpuliukus ir viskas wub.gif Man tokios popsines kaip Donny labai nusibode, man ir Mansas praeitais metais nepatiko visai schmoll.gif Tikejausi Latvijos pergales wub.gif Ar Estijos. Beeeet, perzvelgus uzsienieciu komentarus, tai visgi manau, kad Donny daina jiems labiau g.gif Tai palaikau abu - Aise asmeniskai, o Donny - Euroviziskai biggrin.gif Tik jau ne Valdas, Ruta ar Ruslanas...
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 27, 00:59)
Na, pagavom madą žiūrėti visas atrankas, o kaip bus rytoj- 7 atrankos nusimato ir visos panašiu metu? huh.gif  doh.gif  smile.gif
Man šįvakar UK renginys patiko, vedančioji labai aiškiai EN kalbėjo ir šiaip dainos pakankamai malonios ausiai buvo. Bet laimėtojais aš nepatenkinta- paskutinėn vieton juos nustūmusi buvau. Šiomis dienomis jaunimas valdo, ar ne?

Mano vyras pažiūrėjo, pasibaisėjo tais berniukais, tikiuosi nepajuto konkurencijos, mano gražuolis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 02 27, 11:03)
Aš tai Kipro dainą pasileidus visu garsu, prilipo man.  thumbup.gif

Raminkitės, jie teisėtai tik mano tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šian nusimato neblogas vakaras. Aistė "tiesiog dainuos", Rūta kels antakį dėl Jazzu komentaro, Erica pristatys savo (nuobodų) klipą už nugaro, Donis kaip visada bus "atėjęs laimėti" biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Isijungiau paziureti pradzia Uk finalo i kuri truputi pavelavau, oten vedeja tarp kitu keliu kalbu pasisveikino ir lietuviskai! Na super! clap_1.gif
https://www.youtube....h?v=azw4Kh8Rqpw O sitas 1997 metu UK nugaletoja kai uzdainavo tai taip prisiminimai mane nubloske beveik 20 metu atgal kai vasaras leidau kaime ir is masinos radijo visu garsu plysojo sita daina. Labai tuo met man ji patiko. Vis dar patinka ir dabar. wub.gif thumbup.gif Eh... geri buvo laikai. smile.gif
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
Donis ima viršų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 27, 13:31)

Raminkitės, jie teisėtai tik mano tongue.gif  biggrin.gif

Aš į jį nesikėsinu, galit būt rami. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 27, 14:49)
Isijungiau paziureti pradzia Uk finalo i kuri truputi pavelavau, oten vedeja tarp kitu keliu kalbu pasisveikino ir lietuviskai! Na super!  clap_1.gif
https://www.youtube....h?v=azw4Kh8Rqpw O sitas 1997 metu UK nugaletoja kai uzdainavo tai taip prisiminimai mane nubloske beveik 20 metu atgal kai vasaras leidau kaime ir is masinos radijo visu garsu plysojo sita daina. Labai tuo met man ji patiko. Vis dar patinka ir dabar. wub.gif  thumbup.gif Eh... geri buvo laikai. smile.gif

Kaip gaila, kad nemačiau to lietuviško pasisveikinimo... verysad.gif
Man irgi už širdies griebė jos daina ir nė kiek neprasčiau ji atlikta nei anuomet, o dar tas žiūrovų pritarimas wub.gif https://www.youtube....h?v=8rfOkK4Tk_g .
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 27, 14:35)
Šian nusimato neblogas vakaras. Aistė "tiesiog dainuos", Rūta kels antakį dėl Jazzu komentaro, Erica pristatys savo (nuobodų) klipą už nugaro, Donis kaip visada bus "atėjęs laimėti" biggrin.gif  cool.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti