Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O didžiausias bajeris, kad pati pirmoji iš šiumetinių svetimų, kurią sugalvojau paklausyt smile.gif Ir bingo bigsmile.gif


Paskui dar perklausiau įdėtą ale kažkieno favoričių miksą. Daugiau kaip ir nieks kol kas neužkabino. Viena moteriškė labai kaukia biggrin.gif doh.gif Gal albanė g.gif

Tie tikri vyrai, dėl kurių čia draskėtės (Kipras ar kas ten, kur pražilę ir praplikę), tai daina (bent jau iš epizodo) žyyymiai labiau saldaininkė. Netgi keista iš tokių vyrukų tai girdėt g.gif blush2.gif

-------


OMG blink.gif blink.gif bigsmile.gif

Spėkit iš trijų kartų, kas pačiame viršuje apklausos Kuris atlikėjas verčiausias atstovauti Lietuvai 2016 metų „Eurovizijoje“?
Tame Eurodienos puslapyje rolleyes.gif

Nugi kas kas biggrin.gif

Savi flirt.gif

http://eurodiena.lt/...-tapo-joe-jake/

Tai galim siųst, aš ne prieš biggrin.gif thumbup.gif Su tais naujais vyrukais, tikiuosi, nesusimuš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 27 vasario 2016 - 00:42
Tas balsavimas eurodiena.lt nieko nereiškia. Jeigu netingėčiau, tai laisvai galėčiau padaryti, kad Pilvelytė pirmautų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 27 vasario 2016 - 00:50
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 00:41)
Spėkit iš trijų kartų, kas pačiame viršuje apklausos Kuris atlikėjas verčiausias atstovauti Lietuvai 2016 metų „Eurovizijoje“?
Tame Eurodienos puslapyje  rolleyes.gif
Nugi kas kas  biggrin.gif
Savi  flirt.gif
Tai galim siųst, aš ne prieš  biggrin.gif  thumbup.gif Su tais naujais vyrukais, tikiuosi, nesusimuš  biggrin.gif

Iš viso balsavo: 1 881 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 02 27, 00:50)
Iš viso balsavo: 1 881  biggrin.gif



Tai matau mirksiukas.gif smile.gif

Turiu omeny tų balsavusių kontekste biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 02 27, 00:48)
Tas balsavimas eurodiena.lt nieko nereiškia. Jeigu netingėčiau, tai laisvai galėčiau padaryti, kad Pilvelytė pirmautų smile.gif


Gal ir galima biggrin.gif drinks_cheers.gif

Na bet pati tokiomis afioromis neužsiimu biggrin.gif
Atsakyti
Na, pagavom madą žiūrėti visas atrankas, o kaip bus rytoj- 7 atrankos nusimato ir visos panašiu metu? huh.gif doh.gif smile.gif
Man šįvakar UK renginys patiko, vedančioji labai aiškiai EN kalbėjo ir šiaip dainos pakankamai malonios ausiai buvo. Bet laimėtojais aš nepatenkinta- paskutinėn vieton juos nustūmusi buvau. Šiomis dienomis jaunimas valdo, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 vasario 2016 - 01:05
Įtariu aš tik LT žiūrėsiu biggrin.gif Nes kitaip visų nesugaudyčiau biggrin.gif
O braliukai protingi. Patys vienį sekmadienį dainuos. Be konkurencijos žiūrimi mūsų bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 27, 01:59)
Na, pagavom madą žiūrėti visas atrankas, o kaip bus rytoj- 7 atrankos nusimato ir visos panašiu metu? huh.gif  doh.gif  smile.gif
Man šįvakar UK renginys patiko, vedančioji labai aiškiai EN kalbėjo ir šiaip dainos pakankamai malonios ausiai buvo. Bet laimėtojais aš nepatenkinta- paskutinėn vieton juos nustūmusi buvau. Šiomis dienomis jaunimas valdo, ar ne?

As tikriausiai ziuresiu musu atranka nors dainos visos ir zinomos, bet kaip sakoma savi marskiniai arciau kuno. ax.gif Gal dar vengru pradzia paspoksosiu, nes prasideda 20.40 musu laiku.
Atsakyti
Man britai ne schmoll.gif Is tokiu berniuku saldainiuku tai man jau danai geriau smile.gif Daina kazkokia kabinanti. Manau, kad Ukraina bus aukstai siemet, jei ne nugaletoja, man ji turi kazka TOKIO ta daina wub.gif Lenku patinka ta Rihanna biggrin.gif Ir perziuru daug. Austrija daug kam patinka, bet man ta moteris labai antipatiska. Kipras wow wub.gif Ne veltui mano mylimiausia pasaulio salis biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai Kipro dainą pasileidus visu garsu, prilipo man. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 02 27, 12:03)
Aš tai Kipro dainą pasileidus visu garsu, prilipo man.  thumbup.gif

Tai kad ji šiam momentui, mano nuomone, geriausia.
O prie manęs jau kokia savaitė prilipo ispanės daina. Pramerkiu akis ir jau skamba. doh.gif Kelis kartus ją perklausius kažkaip lyg ir patikti pradėjo, bet ne tiek, kad kas rytą nuo jos atsimušti negalėčiau. Dainininkė graži. Būčiau vyras- imčiau. blush2.gif
O dėl poravimo aš jai irgi porą randu iš senesnių metų eurovizijos:
ji
https://www.youtube....h?v=SNOzBoE3H0I ir
jis
https://www.youtube....h?v=EgaX5QuMGR8 wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 vasario 2016 - 11:35
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 02 27, 11:03)
Aš tai Kipro dainą pasileidus visu garsu, prilipo man.  thumbup.gif



Na suintrigavot su tuo Kipru biggrin.gif Reikia pagaliau ir man paklausyt, jei jau toks geras rolleyes.gif

Paskui pasakysiu, ar geriau už mano pupuliukus britukus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 02 27, 11:20)
O dėl poravimo aš jai irgi porą randu iš senesnių metų eurovizijos:
ji
https://www.youtube....h?v=SNOzBoE3H0I ir
jis
https://www.youtube....h?v=EgaX5QuMGR8  wub.gif



Žiūriu paskutinis mados klyksmas ne tik pačioms bernų prisigrobti, bet dar net poruot juos lotuliukas.gif


Net nebespėju su laikmečiu, žiūriu biggrin.gif

*poruot, na... dvisprasmiškai nuskambėjo, aišku tongue.gif blush2.gif doh.gif Bet tikrai ne reikšmę turėjau omeny laugh.gif


Kol kas, merginos, einam pas knygas rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 27 vasario 2016 - 11:57
Negaliu nepasidalinti komentaru, kurį radau po mano katinėlio video:
"Make him DARK, make him SMOKEY, make him MANLY as he is in the official lyrics video's picture, because it's how it feels when you are listening to this song. And not like that little boy he is in this video (Supernova)."
Nu bliamba, lyg mano vyro rašyta blink.gif . Tas irgi tą patį man prieš savaitę svaigo, kad čia apsirūkiusio jaunuolio daina. Paaugliui sūnui nepatiko, o man patinka doh.gif . Rūkyti nerūkau visai, bet matyt reikia priimti tai kaip komplimentą, kad nepasenau, jei jau tokios dainos patinka. biggrin.gif

Prisiverčiau ir aš Ukrainos pagaliau išklausyti. Lips ir mano galva ji pakankamai aukštai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 vasario 2016 - 12:14