Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 26, 23:12)
Man kol kas geriausias paskutinis berniukas Karlas  smile.gif lens.gif

---

O šiaip tai silpnas UK finalas biggrin.gif

Gal ne apie ta pati. smile.gif Bet siaip man visi berniukai patiko. Paskutinia duetas berniuku saldainiuku vis tik gal labiausiai. smile.gif O komisija labai isgyre Bianka. Kazin mums internetu butu galima balsuoti? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 02 26, 23:29)
Scena gražiai atrodo. Žiūriu vokiečiai išmoko dainuoti, anksčiau, dar prieš Leną, tai kažkokia tragedija būdavo, o ne muzika ir dainavimas.

Gal truputi susimaiset? smile.gif Dabar live vyksta UK finalas. Vokietijos buvo vakar. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 26, 23:12)
O šiaip tai silpnas UK finalas biggrin.gif

Man vakar vokiečių silpnesnis atrodė.
Atsakyti
Man irgi vakar vokieciu finalas pasirode silpnesnis. Cia tai nors paklausyt yra ka. smile.gif
Papildyta:
Berniukai saldainiukai laimejo. clap.gif clap.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 22:40)
Gal truputi susimaiset? smile.gif Dabar live vyksta UK finalas. Vokietijos buvo vakar. wink.gif

Atsilikau, nebesuspėju sekti naujienas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkaip tikejausi kad Mansas dar kokia daina pabaigoj pries paskelbiant rezultatus padainuos. Deja deja. sad.gif O isrinkta UK dainele man visai patinka. TOkia parasta ir linksma, be jokiu giliu prasmiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 23:58)
Berniukai saldainiukai laimejo.  clap.gif  clap.gif smile.gif

Man jie mažiausiai iš visų patiko. Geriau jau būtų buvusios mergytės- lėlytės. schmoll.gif
Pradedu galvoti, kad ta mūsų eurovizija tikrai ne tokia jau ir prasta g.gif
Atsakyti
Pasidairius po kitu saliu atranka ir man taip pradeda atrodyt. smile.gif Bent jau siu metu. Issiusim Montvyda, o jis ziurek ims ir laimes eurovizija. laugh.gif laugh.gif laugh.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 27, 00:13)
Pasidairius po kitu saliu atranka ir man taip pradeda atrodyt. smile.gif Bent jau siu metu. Issiusim Montvyda, o jis ziurek ims ir laimes eurovizija.  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  first.gif

Manyčiau, kad jis yra realiausias kandidatas, bet labai neliūdėčiau ir dėl Aistės.
Kad laimėtų tai gal ne, bet bent jau į vidurį lentelės turėtų tilpti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 vasario 2016 - 23:25
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 23:08)
O isrinkta UK dainele man visai patinka. TOkia parasta ir linksma, be jokiu giliu prasmiu. smile.gif


Ką tik paklausiau. Man irgi visai nebloga drinks_cheers.gif


Ją klausydama beje kaip tik galvojau apie Donato šiumetinę.

Kaip sau norit, man UK išrinkta fainesnė g.gif blush2.gif Nėra jau tokia iki skausmo klišinė, kaip Donato, yra melodijoj ir viena kita razinka.

Kaip tik ir pagalvojau, kad gal Donato siųsti šiemet gal nereiktų g.gif




Papildyta:

Panos, laisvi tie britai dar? biggrin.gif

Glaudžiu (!) aš juos, manau, po savo sparneliu biggrin.gif flirt.gif

Saldainės biškį, nu o bet kažkokį potencialą bent matau rolleyes.gif smile.gif Atsikratyt jei ką, visada spėsiu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Britai patinka, gražiai skamba muzika, bet neįdomu, nors kartu keistai traukia klausyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 27 vasario 2016 - 00:23
Man kažkodėl atrodo, kad britukai gali neblogai šiemet kilt g.gif

Bent jau pirmą dešimtuką tai jiems pranašauju rolleyes.gif
Yra zviekelis ir šitoj iš pažiūros paprastoj dainuškoj. Kažkaip gerai nuteikia klausantis. Pirma perklausa patiko, o antroji dar labiau.


Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 27, 00:21)
Man kažkodėl atrodo, kad britukai gali neblogai šiemet kilt  g.gif

Gali.
Atsakyti