Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kas ziures UK finala siandien? Ten pasirodys ir Mansas. ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 26, 13:53)
tu kąąąąą  ph34r.gif  gun_smilie.gif

Manai savo Rusliką kažkokiems Seriogoms taip lengvai atiduosiu  laugh.gif  box.gif

biggrin.gif O ką? Net mano Končitėlę jau Selas pasiėmė doh.gif biggrin.gif http://www.15min.lt/...s-egis-3-584861
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 02 26, 15:06)
Sergūnia ne gėjus, jam vyrų nereikia.

su žvake mat stovėjai, tikrinai... biggrin.gif
Atsakyti
Bet tie žurnalistai, tai geri "interpretatoriai" lotuliukas.gif

http://www.delfi.lt/...a.d?id=70526294

Rūtą ji vadino gražia ir talentinga moterimi, bet aiškiai leido suprasti, kad daina jos nesužavėjo. Rūta tokį komentarą priėmė šypsodamasi, tačiau viduje šiuos žodžius turėjo nuryti kaip pipirą, nes pati yra sakiusi, kad „United“ jai yra ypač artima daina. Klausydamasi komisijos vertinimų Rūta pakels antakį: reitingavimas, kuriam akivaizdžiai turėjo įtakos Jazzu skirti balai, ją atvirai nustebino.

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 26, 16:07)
Bet tie žurnalistai, tai geri "interpretatoriai" lotuliukas.gif

http://www.delfi.lt/...a.d?id=70526294

Rūtą ji vadino gražia ir talentinga moterimi, bet aiškiai leido suprasti, kad daina jos nesužavėjo. Rūta tokį komentarą priėmė šypsodamasi, tačiau viduje šiuos žodžius turėjo nuryti kaip pipirą, nes pati yra sakiusi, kad „United“ jai yra ypač artima daina. Klausydamasi komisijos vertinimų Rūta pakels antakį: reitingavimas, kuriam akivaizdžiai turėjo įtakos Jazzu skirti balai, ją atvirai nustebino.



Jau taip ir įsivaizduoju tą antakį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 16:38)
Kas ziures UK finala siandien? Ten pasirodys ir Mansas.  ax.gif  bigsmile.gif

Aš! Vakar žiūrėjau (na, gerai- beveik žiūrėjau blush2.gif ), tai kaip gi šįvakar kompaniją apleisiu. Dar kad taip kokio vyno prie to po sunkių savaitės darbų, ką? sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 vasario 2016 - 17:53
QUOTE(Selga @ 2016 02 26, 18:50)
Aš! Vakar žiūrėjau (na, gerai- beveik žiūrėjau  blush2.gif ), tai kaip gi šįvakar kompaniją apleisiu. Dar kad taip kokio vyno prie to po sunkių savaitės darbų, ką?  sunglasses2.gif

Labai gerai dviese smagiau. Gal dar kas prisijungs. smile.gif Jo vyno gerai butu drinks_cheers.gif
Atsakyti
UK į finalą Mansą pasikvietė. Kaži ką į finalą LT pasikvies smile.gif
Įtariu kokia Jamala apsilankyt gali lens.gif
Atsakyti
O gal latvi Justeli, jei jis laimes. smile.gif O Mansas dainavo tik viena daina? Truputi pavelavau i pradzia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 21:45)
O gal latvi Justeli, jei jis laimes. smile.gif O Mansas dainavo tik viena daina? Truputi pavelavau i pradzia. smile.gif

Taip, tik savo dainą - nugalėtoją. smile.gif
Atsakyti
VIsai graziai Mathew padainavo. man patiko. O kokios akys... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 21:59)
VIsai graziai Mathew padainavo. man patiko. O kokios akys...  blush2.gif

Man kol kas geriausias paskutinis berniukas Karlas smile.gif lens.gif

---

O šiaip tai silpnas UK finalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 26 vasario 2016 - 22:29
Scena gražiai atrodo. Žiūriu vokiečiai išmoko dainuoti, anksčiau, dar prieš Leną, tai kažkokia tragedija būdavo, o ne muzika ir dainavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 26 vasario 2016 - 22:30