Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 02 26, 00:23)
Isijungiau i pati gala Vokietijos EV ir ka as zinau, pagalvojau, kad pas mus dar labai super duper dainos ir dainoreliai blush2.gif  biggrin.gif  Tie trys finalistai tokie...hmm.. Man asmeniskai Lietuvoje paciu pirmu kritusiu dalyviu lygio. Ir tai kai kurie Lietuvos geresni buvo biggrin.gif  Is triju nesamoniu isrinko viena bent kiek padoresne, tai tiek biggrin.gif

thumbup.gif As irgi panasiai pagalvojau. kad musu atrankoje daug geresniu dainu yra. smile.gif Nemaniau kad kada tai pasakysiu, bet gerai kad pas mus yra komisija, o tai jei nebutu tai isvaziuotu koks Lacko ar Istvanas europos juokint. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 00:29)
thumbup.gif As irgi panasiai pagalvojau. kad musu atrankoje daug geresniu dainu yra. smile.gif Nemaniau kad kada tai pasakysiu, bet gerai kad pas mus yra komisija, o tai jei nebutu tai isvaziuotu koks Lacko ar Istvanas europos juokint. tongue.gif

Aha biggrin.gif Ta mergaite pas mus net nepastebeta liktu su ta Ghost, isvis, jauciausi, lyg kokiu 2000m EV ziureciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 26, 00:29)
Kaip tik mano Justeliui į porą.  smile.gif
Ne kažkas iš to jų finalo, tikėjausi ir aš daugiau, ir, jei ne ta mergaitė (beje ta daina irgi kažką labai primena), iš viso būtų buvę nekas.  schmoll.gif

A jau ir suporuot spejot bigsmile.gif Siaip vokieciai gal labai ir nesistengia, vistiek iskarto dainuoja finale.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 00:32)
A jau ir suporuot spejot bigsmile.gif  Siaip vokieciai gal labai ir nesistengia, vistiek iskarto dainuoja finale.

Na, šiaip nelabai ji man čia į "marčias" tiktų, būčiau linkusi jam dailesnės paieškot, bet, mąstant, kad Vokietijos atstovė, tiks, jei ką. biggrin.gif
Atsakyti
Bevaikštant per TV kanalus, užmačiau, kad per Lietuvos ryto TV, dabar (matomai kartojimas) eina laida "ginčas" apie Euroviziją lens.gif . smile.gif
Atsisukau nuo pradžių pažiūrėt, gal ko įdomaus papasakos biggrin.gif
Jaučiu internete irgi galima laidos įrašą rast g.gif

P.S. va yra smile.gif http://tv.lrytas.lt/...316031453997659
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 26 vasario 2016 - 00:02
QUOTE(Selga @ 2016 02 25, 23:29)
Kaip tik mano Justeliui į porą.  smile.gif

Mano Sergūniai Aistutė labai tinka, būtų negerai, jeigu ji negalėtų išvažiuoti į Euroviziją unsure.gif Šiek tiek vyresnė, 4 metais, už Lazarevą, bet nieko, jam vyresnes moterys labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 26, 00:00)
Bevaikštant  per TV kanalus, užmačiau, kad per Lietuvos ryto TV, dabar (matomai kartojimas) eina laida "ginčas"  apie Euroviziją lens.gif . smile.gif
Atsisukau nuo pradžių pažiūrėt, gal ko įdomaus papasakos biggrin.gif
Jaučiu internete irgi galima laidos įrašą rast  g.gif

P.S. va yra smile.gif  http://tv.lrytas.lt/...316031453997659

Ačiū už nuorodą, reikės pažiūrėti thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 26, 08:44)
Mano Sergūniai Aistutė labai tinka, būtų negerai, jeigu ji negalėtų išvažiuoti į Euroviziją unsure.gif Šiek tiek vyresnė, 4 metais, už Lazarevą, bet nieko, jam vyresnes moterys labai patinka smile.gif

SerGEJ g.gif Jam Ruslikas labiausiai į porą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 26, 09:44)
Mano Sergūniai Aistutė labai tinka, būtų negerai, jeigu ji negalėtų išvažiuoti į Euroviziją unsure.gif Šiek tiek vyresnė, 4 metais, už Lazarevą, bet nieko, jam vyresnes moterys labai patinka smile.gif

Jei norėsit, kad jūsiškis neliktų be poros, tai turėsit ne už Aistę sirgt, o už Ruslaną biggrin.gif (Nors tiksliai nežinau ar Sergejus grynai į aną pusę, ar 50/50)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 26, 12:21)
SerGEJ g.gif Jam Ruslikas labiausiai į porą biggrin.gif



tu kąąąąą ph34r.gif gun_smilie.gif

Manai savo Rusliką kažkokiems Seriogoms taip lengvai atiduosiu laugh.gif box.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 vasario 2016 - 13:54
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 25, 22:06)
Man armėnė visai nieko, nors LABAI primena Palomą Faith. Tiek įvaizdžiu, tiek dainavimo maniera. Jums nepanašios šitos dainos?

https://www.youtube....h?v=cPphdXzYymg

https://www.youtube....h?v=Jh6IGyx8eEw

Yra panašumo drinks_cheers.gif Tik Palomos daina gražesnė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 26, 12:21)
SerGEJ g.gif Jam Ruslikas labiausiai į porą biggrin.gif

Sergūnia ne gėjus, jam vyrų nereikia.
Atsakyti