Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 25, 23:38)
Paskutine man irgi visai neblogai. Laura Pinski ji yra. Dabar, jei gerai supratau, isrinks tris ir tada jau rinks nugaletoja. smile.gif Noreciau patektu paskutines dvi merginos ir Gregorian. smile.gif

Identiškas ir mano pasirinkimas. Ir Ghost daina buvo neblogai (priešpaskutinė), bet Gregorian išskirtiniausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 25 vasario 2016 - 22:45
As giliai nustebinta!!!! Gregorian nepateko i trejetuka! doh.gif doh.gif doh.gif. Va kas gaunasi kai leidi vien ziurovams spresti. ohmy.gif Rokeris man truputi juokingas. Nezinau kodel, Tas vyras tai ten kazkokia lyg politine daina dainavo. Tikiuosi kad laimes ta mergina kur trecia pateko. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 25 vasario 2016 - 22:54
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 25, 23:53)
As giliai nustebinta!!!! Gregorian nepateko i trejetuka!  doh.gif  doh.gif  doh.gif. Va kas gaunasi kai leidi vien ziurovams spresti.  ohmy.gif Rokeris man truputi juokingas. Nezinau kodel, Tas vyras tai ten kazkokia lyg politine daina dainavo. Tikiuosi kad laimes ta mergina kur trecia pateko. smile.gif

Rokeris man visai nepatiko, laukiam toliau, nes buvau pabėgusi į šalį ir nemačiau, kas dar finale. Ar paskutinė su suknele pateko?
Papildyta:
Ne, arba aš nieko nesuprantu, arba išrinkti patys prasčiausi- tas su gitara irgi finale! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 25 vasario 2016 - 22:57
QUOTE(Selga @ 2016 02 25, 23:58)
Rokeris man visai nepatiko, laukiam toliau, nes buvau pabėgusi į šalį ir nemačiau, kas dar finale. Ar paskutinė su suknele pateko?
Papildyta:
Ne, arba aš nieko nesuprantu, arba išrinkti patys prasčiausi- tas su gitara irgi finale!  doh.gif

Ne paskutine suknele nepateko. Pateko priespaskutine kur dainavo. Jei gerai suziurejau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 00:01)
Ne paskutine suknele nepateko. Pateko priespaskutine kur dainavo. Jei gerai suziurejau. smile.gif

Na, jei merginos su Ghost neišrinks, tai vokiečiai šiemet atrodys labai nekaip.
Atsakyti
Gaila, Laura nepateko schmoll.gif
Atsakyti
O paas vokieciu ir balsavimas pigesnis 0,14 arba 0.20 eurocentu. Cia siaip tiesiog pastebejimas. smile.gif
Atsakyti
Gražiai varo svečiai. Ech, bet vyrukas ne tas, kur ji dainavo toje senesnėje eurovizijoje, ar ne?
Atsakyti
Isijungiau i pati gala Vokietijos EV ir ka as zinau, pagalvojau, kad pas mus dar labai super duper dainos ir dainoreliai blush2.gif biggrin.gif Tie trys finalistai tokie...hmm.. Man asmeniskai Lietuvoje paciu pirmu kritusiu dalyviu lygio. Ir tai kai kurie Lietuvos geresni buvo biggrin.gif Is triju nesamoniu isrinko viena bent kiek padoresne, tai tiek biggrin.gif
Atsakyti
Na va nors tiek gerai kad isrinko ta mergaite. smile.gif Bet kokia ji jaunute, tik 17 metu. smile.gif Ryt UK finalas.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 00:25)
Na va nors tiek gerai kad isrinko ta mergaite. smile.gif Bet kokia ji jaunute, tik 17 metu. smile.gif Ryt UK finalas.

Galetu ir Lietuvoj tiek laiko netampyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 26, 00:25)
Bet kokia ji jaunute, tik 17 metu. smile.gif

Kaip tik mano Justeliui į porą. smile.gif
Ne kažkas iš to jų finalo, tikėjausi ir aš daugiau, ir, jei ne ta mergaitė (beje ta daina irgi kažką labai primena), iš viso būtų buvę nekas. schmoll.gif
Atsakyti