Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 24, 09:06)
dėl ko labiausiai tai būt negražu sakyt, diskriminacijom po to dar kas apkaltins. Reik kultūringai - ne mano skonio, be to dar ir judančio nemačiau, ką ten ta nuotrauka biggrin.gif nemačiau nei vienos laidos lt atrankos, bet maždaug bandau įsivaizduoti kiek mėšliuko biggrin.gif

thumbup.gif Man patinka, reikės mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 24, 09:06)
dėl ko labiausiai tai būt negražu sakyt, diskriminacijom po to dar kas apkaltins. Reik kultūringai - ne mano skonio, be to dar ir judančio nemačiau, ką ten ta nuotrauka biggrin.gif nemačiau nei vienos laidos lt atrankos, bet maždaug bandau įsivaizduoti kiek mėšliuko biggrin.gif



aaaa biggrin.gif supratau lotuliukas.gif thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 24 vasario 2016 - 13:47
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 24, 01:14)
Pasirodo, šiandien šio bernužėlio gimtadienis  smile.gif  rolleyes.gif

Mano simpatija wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 23, 19:48)
Songokas biggrin.gif
Papildyta:
Nuotraukos iš filmavimo, kurį rodys šeštadienį  bigsmile.gif

http://www.delfi.lt/...a.d?id=70495110

Neisivaizduoju, kas per daiktas yra Songokas, bet jauciu nieko gero. smile.gif Bet kaip sakoma skonis draugu neturi. smile.gif
--------------------------------
paziurejau foto tai Catrinah kaip kokia ladyGaga. doh.gif , Ruslano seceliura man irgi neptinka, kaip koks kupstas patubdytas, Rutos apranga ...na nezinau kas ja rengia, bet tikrai ne kazka. g.gif Bent jau makiazas graziai padarytas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Grei @ 2016 02 24, 10:36)
Man irgi, aišku dar neišrinktas, bet tikiu, kad jis atstovaus. Nors kažkam jis čia nieko vertas pasirodė, bet net neabejoju, kad gera vietą užimtų.  Vyresnio amžiaus grupei gal jis ir nelabai, bet man tai super, kol kas vienintelė iš EV kurią pastoviai klausau. Nesu dar Eurovizijoj balsavus, bet jaučiu prabalsuočiau už Justelį bigsmile.gif  biggrin.gif

Idomu butu suzinot nuo keleriu metu pagal tamsta prasideda vyresnio amziaus grupe? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Erica Jennings pristatė eurovizinės dainos video klipą. Norisi miego beklausant/bežiūrint.

https://www.youtube....h?v=VcYUjbyRKE8
Atsakyti
Negana kad Ericos daina ir taip Kaledom dvelkia, tai dar ir kilpas filmuotas ziema. Na kokios Kaledos geguzes viduryje? mellow.gif Ir isvis man ji tokia migdanti nors ir visai grazi daina.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 24, 17:30)
Negana kad Ericos daina ir taip Kaledom dvelkia, tai dar ir kilpas filmuotas ziema. Na kokios Kaledos geguzes viduryje?  mellow.gif Ir isvis man ji tokia migdanti nors ir visai grazi daina.

Kad migdo, tai dar gerai, o manęs išvis neveikia, kažkur pro šalį dainos garsai praeina, ir net gražus vaizdo įrašas nepadeda, nors vaizdo įrašai iš neįdomios dainos gali padaryti įdomią.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 24, 15:49)
Idomu butu suzinot nuo keleriu metu pagal tamsta prasideda vyresnio amziaus grupe?  biggrin.gif  g.gif

Nuo 60 gal, ką aš žinau. Bet gi aišku ir trisdešimtmetės skonis gali būti kaip pensininkės, niekad negali žinoti rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 24, 00:52)
Tikriausiai Riva jau verkia  kur nors kamputyje wink.gif
Nepraėjo jis toliau...
http://eurodiena.lt/...keturi-latvijos

Oi, šitos nėr ką lygint su Justuko daina schmoll.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 24, 01:14)
Pasirodo, šiandien šio bernužėlio gimtadienis  smile.gif  rolleyes.gif

Oo, estukas bigsmile.gif wub.gif Ir nereikėjo jiems jokių pribumbasų - tik daina. Ir žvilgsniukas, aišku, nemenkai prisidėjo prie aukštos vietos blush2.gif


QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 24, 10:46)
Man tai patinka tas modernus skambesys. Aš apskirtai esu už tai, kad dainos Eurovizijoje pradėtų tapti nestandartinėmis, kitoniškomis - neužstrigų ties praeitu dešimtmečiu. Pernai latvė, belgas labai gerai susiklausė. Užpernai, man rodos, vengras dalyvavo su drum and bass'o daina. Viskas turi žengti koja kojon su laikmečiu, o ne atvirkščiai. O dabar pagalvojus apie dalyvavusį Išvaną (ačiū Die, iškrito) arba Rūtą... nu naftalinas, seniena visiškai blush2.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif

Apie Ištvaną, tai iš viso patylėsiu biggrin.gif Užtenka tų pageidavimo koncertų ir Lietuvoje, tai dar į Europą nuvežtume doh.gif


Papildyta:

O kada Latvijos atstovas paaiškės? Reiks laikyt kumščius už Justuką biggrin.gif
Kuo toliau klausau tą dainą, tuo man ji labiau patinka. Peržiūrėjau tą akustinę versiją, tai man vistik originali gal labiau patinka g.gif O šiaip vienas didesnių to pasirodymo trūkumų, kad jaučiasi, kad latviukas dar labai žalias scenoje. Norėtųsi, kad užtikrinčiau, vyriškiau biškį pavarytų. Iš Manso jam reiktų truputį pasimokyt to sceninio narciziškumo. Per daug man jis gerietiškas tai dainai biggrin.gif Jei dainuotų kokią verksmingą baladę, tai labiau tiktų tas gerietiškumas. Kaip sakiau, va ,jei Kipro atstovas dainuotų Latvijos dainą, tai beveik jau drąsiai sakyčiau, kad į kokį 7tą papultų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 24 vasario 2016 - 20:03
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 24, 21:02)
Oi, šitos nėr ką lygint su Justuko daina schmoll.gif
Oo, estukas bigsmile.gif  wub.gif Ir nereikėjo jiems jokių pribumbasų - tik daina. Ir žvilgsniukas,  aišku, nemenkai prisidėjo prie aukštos vietos blush2.gif
drinks_cheers.gif

Apie Ištvaną, tai iš viso patylėsiu biggrin.gif Užtenka tų pageidavimo koncertų ir Lietuvoje, tai dar į Europą nuvežtume doh.gif
Papildyta:

O kada Latvijos atstovas paaiškės? Reiks laikyt kumščius už Justuką biggrin.gif
Kuo toliau klausau tą dainą, tuo man ji labiau patinka. Peržiūrėjau tą akustinę versiją, tai man vistik originali gal labiau patinka g.gif O šiaip vienas didesnių to pasirodymo trūkumų, kad jaučiasi, kad latviukas dar labai žalias scenoje. Norėtųsi, kad užtikrinčiau, vyriškiau biškį pavarytų. Iš Manso jam reiktų truputį pasimokyt to sceninio narciziškumo. Per daug man jis gerietiškas tai dainai biggrin.gif Jei dainuotų kokią verksmingą baladę, tai labiau tiktų tas gerietiškumas. Kaip sakiau, va ,jei Kipro atstovas dainuotų Latvijos dainą, tai beveik jau drąsiai sakyčiau, kad į  kokį 7tą papultų blush2.gif  biggrin.gif

Sekmadieni jei neklystu bus finalas.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 24, 23:22)
Sekmadieni jei neklystu bus finalas.

Taip, taip.
Ačiū toms, kas Justelį palaikote. 4u.gif
Mano akiai jis yra it labai geras vaikas ir tie žodžiai: "I wasn't innocent I know" skamba lyg atsiprašymas mamai už dvejetą, tad pritarčiau nuomonei, kad šiai dainai tiktų koks nors atlikėjas su riebiu "S"ženklu, bet tas Justelio "žalumas" bei nekaltumas ir yra kažkoks kabliukas, kuris patraukia - matyt nostalgija jaunystei, ar bala žino kas. blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 24 vasario 2016 - 22:59
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 24, 15:53)
Erica Jennings pristatė eurovizinės dainos video klipą. Norisi miego beklausant/bežiūrint.

https://www.youtube....h?v=VcYUjbyRKE8

Aš mačiau kur šiaip dainavo, vandeny, a la nuoga. Košmaras, totalus. Niekas manęs nuo dergimosi nesulaikytų, jei laimėtų blush2.gif
Papildyta:
Man tai žinot kas durniausia? Kad tokios silpnos finansiškai šalys kaip mūsų ar Latvija (kur nežinomos grupės, nėra brangių klipų), pateikia tas dainas paskiausiai, kai jau kitų seniai žinomos, klausomos, mėgiamos, klipai komentuojami, laikinami. O mes vis vėluojam į traukinį. Kai sakoma, vyrai jau padalinti visoje Europoje ir niekam vėluojančių jonelių nebereik po to. Čia nebent tada reikia kažko tooookio, kaip Aminata pvz. buvo. Naujienos kažkokios, o iš to ką mes šiemet numatome siųsti, tai jau seniai reikėjo išrinkti ir prastūminėti Europai, pažindint, nes dabar visi ir pamirš, kad dar kažkokios ten Lifjueinios nėra dar, neklausė dainos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 24 vasario 2016 - 23:20