Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Čia kaip suprantu Danijos atstovai bigsmile.gif
https://www.youtube....h?v=ma1syL24BGI

DĖMESIO. AŠ IMU DANUS cool.gif Taigi, dar neišrinktasis Latvijos atstovas lieka laisvas.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 11:14)
Taigi, dar neišrinktasis Latvijos atstovas lieka laisvas.

Na, man jis kiek jaunokas 2.gif , ale bet tiek to - paimsiu irnesakyk.gif
Jaunas kaimynas nėra blogai. brunette.gif nail.gif
O dėl to, kad neišrinko dar, nieko tokio- išrinks.
Taigi - REZERVUOTA!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 16 vasario 2016 - 12:18
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 16, 01:34)
tu čia apie mano diedą  blink.gif  biggrin.gif  doh.gif
te tau  bash.gif  pomidorai2.gif  pomidorai2.gif  pomidorai2.gif

Nu opersiprašau baisulingai, bet kad būtenmt ten, tai haidučių haidučis blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 10:14)
Čia kaip suprantu Danijos atstovai bigsmile.gif
https://www.youtube....h?v=ma1syL24BGI

DĖMESIO. AŠ IMU DANUS cool.gif Taigi, dar neišrinktasis Latvijos atstovas lieka laisvas.

Dieve, tikiuosi ne laimėtojai. Paauglių ir močiučių virkdytojai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 16, 12:39)
Dieve, tikiuosi ne laimėtojai. Paauglių ir močiučių virkdytojai ax.gif  blush2.gif

Be be be beee.gif unsure.gif
Atsakyti
„Aš nevertinu asmenybių, jų biografijų, asmeninių tragedijų, istorijų - vertinu tik tai, ką matau scenoje. Neseku populiariosios muzikos aktualijų, nepažįstų tų žmonių – nė vieno. Reaguoju tik į tai, ką matau scenoje – šiandien ir dabar, - sakė D.Ibelhauptaitė. - Ką mačiau šios moters pasirodyme, deja, nebuvo tikra. Man tikrai gaila, kai žmogus atlieka dainą, kuri yra nepaprastai emociškai jaudinanti ir tikra, ir iš to padaro cirką. Man gaila, kad artistas scenoje praranda galimybę emocingai kontaktuoti su žiūrovais. Žmogus turi pasitikėti savimi, išeiti ir iškrauti scenoje savo emociją, savo vidinį skausmą, savo vidinę dramą, nepasitelkdamas klouno helovyniškų ašarų. Arba jis tą dramą turi, arba jos neturi. Nediskutuoju apie tai, kad ji jos neturi. Bet tai, kas buvo šiandien...Žinote, aš mokiausi 18-oje vidurinėje mokykloje, mūsų buvo kieta klasė – tai vidurinės mokyklos etiuduose būdavo tokie siužetai: paltūks, lagamins ir perūks. Ir tiek žinių. Bet suprantate, tai buvo septyniasdešimtieji metai, be to, tai buvo mokykla, o čia yra didelė scena ir nacionalinė televizija. Tai yra skirtingi dalykai“. Dalia Ibelhaupataitė patikino, kad su Aiste Pilvelyte anksčiau nėra susidūrusi. „Nežinau, nepažįstu jos. O jei mačiau – užmiršau“, - sakė režisierė. Pasak jos, dainininkę pavedė režisūra. „Man atrodo, kad ji galėjo būti tikra, paprasta - atsistoti ir mūsų akyse iš tikrųjų save sudraskyti iš vidaus. Ją žmonės vertina už potencialą, o aš vertinu už tai, ką matau“, - aiškino režisierė.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/...e.d?id=70422674
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 16, 11:57)
Na, man jis kiek jaunokas 2.gif , ale bet tiek to - paimsiu irnesakyk.gif
Jaunas kaimynas nėra blogai.  brunette.gif nail.gif 
O dėl to, kad neišrinko dar, nieko tokio- išrinks.

Taigi - REZERVUOTA!


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 16, 12:39)
Nu opersiprašau baisulingai, bet kad būtenmt ten, tai haidučių haidučis blush2.gif  biggrin.gif




Eik tu kaku biggrin.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif

Papildyta:

Apie Pilvelytės tą spektaklį tai reikia pirma pačioms pamatyt.
Visai gali būti, kad perspaudė.
O gaila. Aš tik vieną variantą dar temačiau, patį pirmą. Tai tas pirmasis nunešė. Nors Aistė fanė nesu. Tie dideli spektakliai iš tiesų scenoje ne visąlaik gerai. Kartais atitraukia nuo pagrindinės minties, nuo muzikos.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 11:14)
Čia kaip suprantu Danijos atstovai bigsmile.gif
https://www.youtube....h?v=ma1syL24BGI

DĖMESIO. AŠ IMU DANUS cool.gif Taigi, dar neišrinktasis Latvijos atstovas lieka laisvas.

Atsiprasau bet DANAI JAU SENIAI MANO PAIMTI! Kaip irodyma galiu pasiulyti jums apsilankyti pirmoj eurovizijos temoj 44 puslapyje. Ir veliau esu kelis kart minejus kad JIE MANO Taip kad dar pasilaikykit latvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 16 vasario 2016 - 15:00
Ai, nieko tada neimu. Liksiu viena cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 16, 15:56)
Atsiprasau bet danai jau seniai mano paimti! Kai irodyma galiu pasiulyti jums apsilankyti pirmoj eurovizijos temoj 44 puslapyje. Ir veliau esu kelis kart minejus kad jie mano Taip kad dar pasilaikykit latvi.

Na kas čia darosi dabar! blink.gif
Aš jau tą vargšą stumdomą latvį priglaudžiau po savo sparneliu, o čia šast- "pasilaikykit latvį". A latvis tai vienas- danų 3.
Ar neatrodo, kad galėtumėt draugiškai pasidalinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 16, 15:04)
Na kas čia darosi dabar!  blink.gif
Aš jau tą vargšą stumdomą latvį priglaudžiau po savo sparneliu, o čia šast- "pasilaikykit latvį".  A latvis tai vienas- danų 3.
Ar neatrodo, kad galėtumėt draugiškai pasidalinti?  g.gif

Labai norėčiau nors vieno dano... kad jau ir negražiausio cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 16, 16:04)
Na kas čia darosi dabar!  blink.gif
Aš jau tą vargšą stumdomą latvį priglaudžiau po savo sparneliu, o čia šast- "pasilaikykit latvį".  A latvis tai vienas- danų 3.
Ar neatrodo, kad galėtumėt draugiškai pasidalinti?  g.gif

Nea neatrodo. tongue.gif Pernai kazkuri prigriebusi italus nenorejo dalytis, tai siemet as irgi nesiruosiu dalytis. beee.gif hihihi.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 16, 16:06)
Labai norėčiau nors vieno dano... kad jau ir negražiausio cry.gif

Bus tu vyru dar, tik neziopsokit. wink.gif
Atsakyti
Jeigu gruzinai laisvi, tai jamu kartu su Mansu Zelmerlow
https://www.youtube....h?v=d9nt30oooAs
Atsakyti