Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 23:18)
Įdomu, ar jam sekmadienį pasiseks, ar vis tik išleis latviai rusų pamėgtąjį Markus Rivą, kurį pernai Aminata nustūmė į antrą vietą. Nekas Markui būtų ir šįkart likti išmestam už borto tos pačios Aminatos dainos ir užleisti vietą scenoje jaunam dainorėliui.

Tikriausiai Riva jau verkia kur nors kamputyje wink.gif
Nepraėjo jis toliau...
http://eurodiena.lt/...keturi-latvijos
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 23, 23:17)
Kas nors žiūrėjot Moldovos pusfinalį? Man labai transliacija strigo, tai neužteko kantrybės žiūrėt..  verysad.gif

ką prieš dievą prisidirbai, kad taip neinasi? greit klok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 23:52)
ką prieš dievą prisidirbai, kad taip neinasi? greit klok bigsmile.gif

Nu gi pati žinai. rolleyes.gif Čia už tas visas 2017m ESC vyrukų sielas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 23:16)
nuuuuu... tu gi rock žmogus kaip ir aš, ne? tai kaip čia suprast? muzono depresija? g.gif



nu rock, o ką? biggrin.gif

Tu dėl muzikos jų ten baidaisi rolleyes.gif biggrin.gif , ar šiaip kokie tai įsitikinimai ? biggrin.gif


Ne, aš pati tai jo nejamčiau , kad ir į kai ką užneša biggrin.gif Taip sakant, kad ir kopija, bet labai jau prasta biggrin.gif

Ir dar poza tokia... gerokai pasakanti pas jį paimta biggrin.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 24 vasario 2016 - 00:04
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 24, 00:52)
Tikriausiai Riva jau verkia  kur nors kamputyje wink.gif
Nepraėjo jis toliau...
http://eurodiena.lt/...keturi-latvijos

Nepaskaičiau- dar kartą ačiū. 4u.gif Na, šansų lyg ir yra, bet komisija, kaip suprantu, simpatizuoja ne jam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 24 vasario 2016 - 00:12
Pasirodo, šiandien šio bernužėlio gimtadienis smile.gif rolleyes.gif



user posted image



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 23:18)
Įdomu, ar jam sekmadienį pasiseks, ar vis tik latviai išleis  rusų pamėgtąjį Markus Rivą, kurį pernai Aminata nustūmė į antrą vietą. Nekas Markui, kaip žvaigždei, būtų ir šįkart likti išmestam už borto tos pačios Aminatos dainos ir užleisti vietą scenoje jaunam dainorėliui.
https://www.youtube....h?v=Zvz_sbs6euo Gal kuri, likusi be poros, norėtų tapti Marko gerbėja? smile.gif

Ai čia tas, kuris 2014 m. dalyvavo „Хочу к Меладзе”, štai iš kur girdėta pavardė doh.gif , tada Meladzė iš dalyvavusių šou suformavo vaikinų grupę Mband, kuri Rusijoje tapo labai populiaria, jis į ją nepateko.
https://www.youtube....h?v=kSLwB6Xvd1M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 24 vasario 2016 - 06:31
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 24, 00:03)
nu rock, o ką?  biggrin.gif

Tu dėl muzikos jų ten baidaisi rolleyes.gif  biggrin.gif , ar šiaip kokie tai įsitikinimai ?  biggrin.gif
Ne, aš pati tai jo nejamčiau , kad ir į kai ką užneša  biggrin.gif  Taip sakant, kad ir kopija, bet labai jau prasta  biggrin.gif

Ir dar poza tokia... gerokai pasakanti pas jį  paimta  biggrin.gif  doh.gif  blush2.gif

dėl ko labiausiai tai būt negražu sakyt, diskriminacijom po to dar kas apkaltins. Reik kultūringai - ne mano skonio, be to dar ir judančio nemačiau, ką ten ta nuotrauka biggrin.gif nemačiau nei vienos laidos lt atrankos, bet maždaug bandau įsivaizduoti kiek mėšliuko biggrin.gif
Atsakyti
Latviukas pakolkas geriausiai žiba Euroviziniame katile. Nebloga ta jo dainelė ir jei neklystu Aminata ją parašiusi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 24, 09:07)
Latviukas pakolkas geriausiai žiba Euroviziniame katile. Nebloga ta jo dainelė ir jei neklystu Aminata ją parašiusi bigsmile.gif  thumbup.gif

Man irgi, aišku dar neišrinktas, bet tikiu, kad jis atstovaus. Nors kažkam jis čia nieko vertas pasirodė, bet net neabejoju, kad gera vietą užimtų. Vyresnio amžiaus grupei gal jis ir nelabai, bet man tai super, kol kas vienintelė iš EV kurią pastoviai klausau. Nesu dar Eurovizijoj balsavus, bet jaučiu prabalsuočiau už Justelį bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2016 02 24, 09:36)
Man irgi, aišku dar neišrinktas, bet tikiu, kad jis atstovaus. Nors kažkam jis čia nieko vertas pasirodė, bet net neabejoju, kad gera vietą užimtų.  Vyresnio amžiaus grupei gal jis ir nelabai, bet man tai super, kol kas vienintelė iš EV kurią pastoviai klausau. Nesu dar Eurovizijoj balsavus, bet jaučiu prabalsuočiau už Justelį bigsmile.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Man tai patinka tas modernus skambesys. Aš apskirtai esu už tai, kad dainos Eurovizijoje pradėtų tapti nestandartinėmis, kitoniškomis - neužstrigų ties praeitu dešimtmečiu. Pernai latvė, belgas labai gerai susiklausė. Užpernai, man rodos, vengras dalyvavo su drum and bass'o daina. Viskas turi žengti koja kojon su laikmečiu, o ne atvirkščiai. O dabar pagalvojus apie dalyvavusį Išvaną (ačiū Die, iškrito) arba Rūtą... nu naftalinas, seniena visiškai blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Gal Jazzu kitąmet dalyvaus. Būtų kažkas naujo.
Atsakyti