Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
user posted image

vėl grybą supjovė
Atsakyti
Milda paveikslą nuo Gagarinos nukopijavusi smile.gif kai dainuoja dainą "Я твоя"
https://www.youtube....h?v=BGwOgWRU9gY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 23 vasario 2016 - 20:23
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiemet čia kaip niekad aistros verda dėl rezervacijų biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 23, 19:20)


O jau Ruslanas atrodo  unsure.gif  unsure.gif  doh.gif  Jau vien ta jo iščiustyta  sufrizuota šukuosena ne mano skonio  blush2.gif  Bet jau apranga  doh.gif  doh.gif  unsure.gif  Kaip į parduotuvę duonos nusipirkt, ne į sceną  unsure.gif  Marškinukai, matau, tie patys, kaip praeitą kartą.  O čia dabar dar tuos džinsus nudrengtus  užsidėjo  unsure.gif  Kaip į retepticiją. Kurių ir modelis, sakyčiau, ne visai jau jam gal ir tinka  g.gif  Kažkaip visiškai be ryšio atrodo  doh.gif  Ir bendrą įspūdį, manau, pagadins  doh.gif  verysad.gif 
Juk ir taip scenoje  nieko daugiau nėra, visas žvilgsnis tik jį, tai jau bent aprangą galėtų prisitaikyt.
Plius jo šukuosena/marškiniai/džinsai net ir nedera viens su kitu (mano nuomone). Dar tie antakiai gerokai užryškinti  doh.gif

Nu tai kaip Tu nesužiūrėjai savo bernioko? Ot tai fėja biggrin.gif

Aistė tai jo. Gėda jau ir klausyt.
O į tą mjforever įdėtą paskutinį baltakelnį gėda žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 02 23, 20:22)


laugh.gif laugh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 02 23, 20:20)
user posted image

vėl grybą supjovė



Man jos berniukai labai nelabai biggrin.gif
Nelabai atidžiai anksčiau jos pasirodymus stebėjau, net nebuvau tų berniukų nužiūrėjusi smile.gif

Ypač tas kairinis biggrin.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 23 vasario 2016 - 20:55
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 23, 20:54)


Ypač tas kairinis  biggrin.gif  doh.gif  blush2.gif

jis man į Ruslaną panašus topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2016 02 23, 20:40)

Nu tai kaip Tu nesužiūrėjai savo bernioko? Ot tai fėja  biggrin.gif




Kalta kalta doh.gif biggrin.gif blush2.gif

Man labiausiai patiko jo antras įvaizdis. Kai buvo palaido tipo baltais marškiniais, laisvomis, neaptemptomis (ir ne plačiaklynėmis tongue.gif ) kelnėmis smile.gif
Kažkaip ir su daina tas jo įvaizdis sąskambių labai rado...

O dabar tai nežinau, kur jis laisvu laiku valkiojasi biggrin.gif ir tokių idėjų prisigaudo biggrin.gif doh.gif
Vat ir paleisk tu, žmogau, tokius nuo grandinės tongue.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2016 02 23, 20:57)
jis man į Ruslaną panašus  topsecret.gif



turi panašumo biggrin.gif drinks_cheers.gif
Bet blogąja prasme biggrin.gif doh.gif

Vakar ieškojau vieno dalyko, ir netyčia užmačiau senesnes Rusliko nuotraukas, tai labai panašiai tas ir atrodė tongue.gif blush2.gif doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2016 02 23, 20:40)

O į tą mjforever įdėtą paskutinį baltakelnį gėda žiūrėt.



nu biggrin.gif drinks_cheers.gif doh.gif Su tokiu įvaizdžiu einam Europos pakerėt doh.gif tongue.gif

Kažkur toooli toli praeityje jis pastrigęs biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 23, 17:55)
Žodžiu taip.... Rezervuoju VISUS 2017m ESC vyrukus! biggrin.gif

Šiemet mums  ir su Margaret bus labai gerai  user posted image hihihi.gif
O tai vėl ant kokio užimto užtaikysiu, ir be nieko liksiu biggrin.gif

Ne nu plia, kas per žmogus? blink.gif o dar sako, kad aš vredna, aš angelas iš pieno putos plaukęs palyginus cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 23, 18:38)
Na nežinau... niekas man pakolkas iš tų užsieniečių neįstringa. Palyginus kokia pernai (Mansas wub.gif ), užpernai buvo stipri Eurovizija, tai šiemet kažko perliukų nerasta schmoll.gif  Reikia tikėtis dar atsiras.

šiemet baumce su monce laimėtų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 23, 18:43)
Sita turi omenyje? https://www.youtube....h?v=i-3khu9_Iaw As ji rezervuojuosi jei jis laimes.  wub.gif

nepamenu jau, bet turbūt
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 02 23, 20:20)
user posted image

vėl grybą supjovė

ten iš kairės Ruslikas šoka? panašus kažkoks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2016 02 23, 20:57)
jis man į Ruslaną panašus  topsecret.gif

nu va, mano žmogus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 22:42)

nu va, mano žmogus wub.gif



Tai pajamk iš to pačio azarto biggrin.gif

Nepamaišys gal biggrin.gif (kol dar nepraspirtas biggrin.gif ).
Gali būti, kad jau sekantį šeštadienį kris, bet tai nors vieną vakarą galėsi pasidžiaugt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 23, 23:06)
Tai pajamk iš to pačio azarto  biggrin.gif

Nepamaišys gal  biggrin.gif  (kol dar nepraspirtas  biggrin.gif ).
Gali būti, kad jau sekantį šeštadienį kris, bet tai nors vieną vakarą galėsi pasidžiaugt  lotuliukas.gif

nuuuuu... tu gi rock žmogus kaip ir aš, ne? tai kaip čia suprast? muzono depresija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 22:42)
Ne nu plia, kas per žmogus? blink.gif o dar sako, kad aš vredna, aš angelas iš pieno putos plaukęs palyginus cool.gif
O taip, aš baisus žmogus bigsmile.gif
o gal net ne žmogus devil.gif brunette.gif hihihi.gif

--
Kas nors žiūrėjot Moldovos pusfinalį? Man labai transliacija strigo, tai neužteko kantrybės žiūrėt.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 23, 20:37)
Selga , žiū kokia Tavo   Heartbeat'erio versija wink.gif
https://www.youtube....h?v=fhS4qeJonMc

Ačiū. 4u.gif
Bijau aš dėl jo jaunumo ir ne patirties, bet šiaip lyg ir muzikaliai gramatnas jis vaikinukas. Gan sunku, manyčiau, jam būtų tikrojoje eurovizijoje, na, bet gal pamedituotų prieš pasirodymą, kaip Aminata, ir susitvarkytų su ta daina. g.gif
Įdomu, ar jam sekmadienį pasiseks, ar vis tik latviai išleis rusų pamėgtąjį Markus Rivą, kurį pernai Aminata nustūmė į antrą vietą. Nekas Markui, kaip žvaigždei, būtų ir šįkart likti išmestam už borto tos pačios Aminatos dainos ir užleisti vietą scenoje jaunam dainorėliui.
https://www.youtube....h?v=Zvz_sbs6euo Gal kuri, likusi be poros, norėtų tapti Marko gerbėja? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 23 vasario 2016 - 23:55